Par haosu bankrotējušo uzņēmumu apsaimniekošanā runā jau vismaz 20 gadus. Arvien pieņem jaunus likumus, labo tos, bet negodīgi administratori kā ir, tā paliek sistēmā un turpina pelnīt. Nekā personīga rīcībā nonāca materiāli, kas skaidri parāda, ar kādu nesodāmības apziņu un vērienu darbojas alkatīgs administrators.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Jantariks un Co

  Jantariks un Co

  Kāmēr mēs valdīsim par šo kantori, lobēsim viņu un kantoris būs mūsu otrā Sile - nekādas reformas nebūs ! Sapratāt ? Balsojiet par mums un viss būs štokos ! Arī turpmāk.
 • administrator 000 (9 nodaļa)

  administrator 000 (9 nodaļa)

  1- vai politisks pasūtījums?
  2-vai partijas savā starpā negraužas?
  3-kas Latvijas partijām ir kādi nieka 3 milioni, kad pie budžeta sadales paši varējāt redzēt, kur mūsu nauda iet....
  4-vai nebija izdevīgi atrast kādu uz kuru novelt visu vainu?
  5- kam vajag patiesību ?
  6- Kam traucēja NA un tēvzemieši?
 • Anna Marija

  Anna Marija

  Steidzīgi jāmaina darbs! Uz karstām pēdām, kamēr vēl tā bodīte nav aizklapēta ciet!
 • averss

  averss

  Tas ir bizness. Kādam tas ir politiski izdevīgi. Un pēc tam brīnās, kādā dirsā dzīvojam...
 • kaut kas

  kaut kas

  kaut kas visā šajā lieta ir ļoti savāds. Ja kādam pa šo laiku uzradusies nauda, tad citam taču tā ir pazudusi. Un neviens neko? Fantastika pilnīga un varas nespēja ieviest kaut minimālu kārtību šaja jomā. Maksātnespējas administrators (neatceros kurs tieši) esot lielākais zemes īpašnieks Latvijā, cits atkal gada laika nopelnījis (!) par savu darbu vairāk kā miljonu. Leiputrija gatavā
 • SO.

  SO.

  Svešas mantas panemsanu dažu desmitu vai simtu vērtībā sauc par zagšanu un soda, bet daudzu tūkstošu vērībā sauc par piesavināšanos un pārceļ citā darbā.Daži ir vienlīdzīgaki par citiem(Orvels),mazos zagļus cietumā, lielos-amatos(braļi Kaudzītes).Latvijas valsts tieslietu sistēmas darboņi(NA) lasījuši klasiku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!