LZA prezidents Maskavā solījis Rīgā atvērt Krievijas zinātņu akadēmijas pārstāvniecību. IZM to sauc par nepatīkamu pārsteigumu

Savu ārpolitiku nolēmis īstenot Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis. Viņš pabijis Maskavā, kur saklausījis mudinājumus likt malā strīdus un atjaunot Latvijas-Krievijas vēsturnieku attiecības.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Vairāk izskatījās pēc vienkārša bidlas un čekista LZA prezidenta.. Ar Latvijas zinātni ir kā ar mūsu futbolu, miljoni ir, federācija ar veciem čekistiem, izbijušiem poliķiem ir, bet paša futbola nav. Bet ko var gribēt ja visur saliek zagļus, čekistus un paklausīgus ielikteņus.
 • Bijušais zemessargs

  Bijušais zemessargs

  Spārītis ir Latvijas valsts nodevējs. To kurmi ir jāapcietina.
 • Allan Pempers

  Allan Pempers

  Zinātņu akadēmiju vajadzēja iztrenkāt jau 90-ajos gados. No turienes nāca liela daļa čekistu inspirētās tautfrontiešu zarazas.
 • Janis Krukovskis

  Janis Krukovskis

  Vēsturniekiem jāstrādā neatkarīgi no tā, ko saka Kremlis un ko Saeima vai kāds ministrs. Ja Maskavā arhīvos ir pieejami materiāli, piekļuve kuriem ir nepieciešama, lai mūsu vēstures pētnieki kvalitatīvi veiktu savu pētniecisko darbu, tad vēsturniekiem ir jāsadarbojas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!