Lauksaimniecībai prognozē mazākos zaudējumus no krīzes, bet atbalsts jau garantēts

Šonedēļ valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas plānu par  45 miljonu piešķiršanu lauksaimnieku atbalstam. Šī nauda būs nevis aizdevums,  bet subsīdija, kas nebūs jāatdod.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Brigita Smildziņa

  Brigita Smildziņa

  Ja cenas tā nokritušās,tad kādēļ veikalos tās vēljoprojām ir tik augatas.Neesmu ekonomists,bet te nav kaut kas pareizi.Nu tak dodiet,tirgojiet cilvēkiem par zemāku cenu.Mēs tak sen vairs tā nepērkam ne gaļu,ne piena produktus,kā būtu vajadzīgs.Vienmēr uz kaut ko ietaupam.Es tak redzu,kas notiek lielveikalos.Impota lētais piens tiek tirgots paletēm,kamēr mūsu ražojumi knapi plauktos tiek izpirkti.Cilvēki pārsvarā pērkot skatās cenu un Latvijas ražojumiem iet garām,dēļ dārdzības.Fakts.Vai tagad nebūtu iespēja to mainīt.
 • Jānis

  Jānis

  Neko daudz nelasiju, bet atsaucoties uz to ka valstī 33.5% nevar saņemt dikstāves pabalstu, tad jautājums, cik procentiem būs šis garantētais atbalsts lauksaimniecībā?
 • S

  S

  Rezervéts nav iedots. Tikai partijas visu dabú uzreiz. Ja visi tagadéjie bezdarnieki ietu strádát pie zemniekiem, vienalga, lieliem vai maziem, nevajadzétu varbút ne 45 miljonus, ne díkstáves pabalstus.
 • Zemnieks

  Zemnieks

  Padomju laikā pienu iepirka pa 0,25 kap litrā ,pārdeva pa 0,26litrā Tagad pārdod pa trīs reizes dārgāk kā iepērk no ražotāja.Tagad vajadzētu kaut uz pusi samazināt veikalos cenas piena produktiem un cilvēki varētu nopirkt.BET daži indivīdi nesaņems miljonus
  .
 • Ivars Stivriņš

  Ivars Stivriņš

  ja jau lauksaimniekiem vajag aizņēmumu, lai to noformē kā bezprocentu kredītu... uz vairākiem gadiem.. jau tas būs daudz...
  tas tikai parāda, ka Kariņš un pārējie ministri ir pārāk bezzobaini dejojot veco oligarhu interesēs...
  atdot aizņemto vajadzēs visiem? vai Kariņš personīgi garantēs ar savu mantu ?!
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Kas nekaiš, kad tavu biznesu gandrīz vai 100% sponsorē visi nodokļu maksātāji, neatkarīgi no laika apstākļiem. Kuru biznesu šādi vēl sponsorē? Es tikai zinu ka tie ir lielie zemnieki un OIK. Un tāpēc nav jābrīnās ka Latvijas miljonāru sarakstā var ieraudzīt daudzus lauksaimniekus..
  Un šie 45 milj.€ aizies ZZS miljonāru lauksaimniekiem, nevis tām saimniecībām, kurām pa tiešām ir vajadzīgs atbalsts!
  • Uldis Zirnis

   Uldis Zirnis

   Andris Latvers Savējiem sadalīs, un tā nebūs pirmā reize.
  • Valters Bergs

   Valters Bergs

   Andris Latvers plus izmaksas ir samazinājušās. Lauksaimniekiem degviela šobrīd esot pat par 0,38 EUR/L
  • Ansis Saliņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!