Latvijas krievus dezinformē par Covid-19 nekaitīgumu

Sašķelta informācijas telpa visu laiku bijis Latvijas drošības drauds. Tagad tā apdraud arī sabiedrības veselību. Faktu vietā krieviski runājošie saņem informāciju, ka koronavīruss ir līdzvērtīgs iesnām un ka tas ir ASV radīts bioloģisks ierocis.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Stase Lisicina

  Stase Lisicina

  Stāstīt var jebko bet valsts vīri kuri lemj kā tautai dzīvot paši pastaigājas neievērojot karantīnu...par ko mēs vispār runājam,kāds sakars ar kremli
 • Anatolijs Seredickis
 • Inese Biteniece

  Inese Biteniece

  Kas un kā ir īstenībā jebkurā situācijā,mēs neviens nezinām un neuzzināsim.Te kritizē krievus,bet vai mūsu Latvijas ziņām var ticēt?Noteikti -nē!Mūs baro ar kaut kādu informāciju,kas ir izdevīga valstij,un mums ir jāpieņem šī info,tas ir viss!!Ticēt-neticēt,tas ir katra ziņā,cik kuram pietiek izpratnes un skaidrā saprāta.
 • Maruta Madžule

  Maruta Madžule

  Atkal jau kurbulē tautu...skataties uz savãm ziņãm..
 • Ivars Krieviņš

  Ivars Krieviņš

  Varbūt, viss notiek otrādi un patiesībā mūsu valsts oficiālie mediji izplata melīgus apgalvojumus par Covid-19? Varbūt sniegsiet izsmeļošu skaidrojumu - tam, kāpēc strādā ciešā saskarsmē savā starpā un ar visiem iedzivotajiem policisti (bez pret infekcijas, speciāla apģērba komplektācijas) vai viņi nav līdz ar to šī virusa iznesataji un vairotāji???

  Kur izpaliek, loģika ..
 • Iveta Rīvāne

  Iveta Rīvāne

  Vispār jau Gordons ir pazīstams kā ciniķis, taču demonstrētais nav vienīgais raidījums un dažādos tur dažādi uz to vīrusu skatās. Ir jau arī Sobčakas raidījumi šajā ciklā Konkrētajā raidījumā viņš jau nenoliedz, ka vīruss pastāv, bet tikai apspriež 2 veidu scenārijus, kā izvairīties no vīrusa- vai pārraut tās ķēdes ( Latvijas taktika), vai veidot pūļa imunitāti (Anglijas, Zviedrijas variants) un vai un kā cīņu ar vīrusu var izmantot politikā, ekonomikā. Tāpēc biju izbrīnīta, ka NP no raidījuma izrauj tikai 1 kontekstu, bet neievēro citus.....kaut kā primitīvi. Bet klausoties šo, iedomājos; mums ir beigusies gripas epidēmija, ir zināms tās sākums un beigas, saslimušo skaits un arī mirušo. Vispār jau gribētos redzēt- cik Latvijā cilvēku dienā saslima ar gripu,cik vienlaicīgi slimoja, cik miruši.... Tad jau ar skaitļiem varam salīdzināt, kas ir kas....
 • S

  S

  Kad vajag pirkt balsis, tad visi S un LKS médiji visus balsotájus sev atrod, kad vajag kaut ko svarigu tautai pateikt, tad valsts iestádém jápárkápj Valodas likums, lai apgaismotu kremlja lídzskréjéjus.
 • Inta Jakovleva

  Inta Jakovleva

  Krievijas zinju raidijumos nekad nesaka, ka koronaviruss nav bistams, bet gan aicina ieverot stingru karantinu, palidzet vecakiem cilvekiem utt. Ta ka nav te nekadas dezinformacijas. Gadas, ka cilveki izsaka dazadus viedoklus, bet tad tiek bridinati par karantinas neieverosanas sekam lidz pat soda naudam un apcietinajumam. Ta ka jus pashi nodarbojaties ar dezinformaciju.
 • eiropietis

  eiropietis

  Skatīties Krievijas/CCCP kanālus un klausīties viņu ziņas ir tas pats kā iebāzt galvu mucā un izslēgt visas skaņas no ārpuses.
 • Jānis Puķīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!