1 komentārs

Tuvākajā laikā starpvalstu un starptautu kultūras saites starp Krieviju un Latviju vēlas stiprināt kāds muzikāls kolektīvs. Iespējams, ka Latvijā varētu ierasties Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktais Krievijas armijas dziesmu un deju ansamblis – lielākais bruņoto spēku kolektīvs Krievijā.

Ansamblis savā daiļradē aktīvi propagandē padomju armijas varenību. Kopš septembra, palīdzot Krievijas aizsardzības ministrijai, tas devies īpašā koncertturnejā – apbraukā to valstu galvaspilsētas, ko atbrīvojusi padomju armija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā gadā īsi pēc ”zaļo cilvēciņu” ieiešanas Krimā ansamblis devās koncertēt uz Simferopoli un Sevastopoli. Un pirmo reizi tika atskaņota dziesma ar nosaukumu – Вежливые люди jeb Pieklājīgie cilvēki – tas bija veltījums ”zaļajiem cilvēciņiem”, kas realizēja Vladimira Putina plānu par Krimas aneksiju.

Dziesmas vārdu autors – Krievijas Aizsardzības ministrijas kultūras nodaļas vadītājs Antons Gubankovs. 8. decembrī ansamblis iecerējis uzstāties Rīgā. Pagaidām gan nav zināms, kur koncertu plānots sarīkot. Koncerti tiek solīti arī Lietuvā un Igaunijā.

Skaties video!

TOP komentāri

  • starptautu kultūras saites ?
    +2 +2 0

    starptautu kultūras saites ?

    Ja šim Sarkanarmijas kora pēctecim atļaus Latvijā dzīt savu propagandu, tad tiešām Kremļa satrapi valda Latvijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl