Latvija šogad spēs ierīkot vien 9 kilometrus žoga uz Krievijas robežas

1 komentārs

No 276 kilometriem Latvijas-Krievijas robežas par pusmiljonu eiro šogad varēs ierīkot vien deviņus kilometrus garu reālu žogu ar šo kaimiņvalsti.

Robežsardze patlaban ir saņēmusi naudu un noslēgusi līgumu par pirmā robežas posma atmežošanu, patruļtaku izveidi un speciālās tehnikas uzstādīšanu. Apjomi gan nav lieli.

Savukārt ar to naudu, kas budžetā robežas ierīkošanai ieplānota turpmākajiem trim gadiem, būs par maz, lai sakārtotu visu pierobežu ar Krieviju, vēsta raidījums Nekā Personīga.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – lai cīnītos ar nelegālo robežšķērsošanu, kas šogad sasniegusi līdz šim nepieredzētus apmērus, Latvija uz robežas ar Krieviju nolēmusi būvēt žogu.

Jau ziņojām, ka tiek plānots, – visai robežai ar Krieviju jābūt sakārtotai līdz 2019. gadam. Savukārt pirmos žogus varēs pamanīt pie Grebņevas un Terehovas robežpunktiem.

Par plāniem trešdaļu savas sauszemes robežas ar Krieviju apjozt ar dzeloņstiepļu barjeru paziņoja Igaunija. Savukārt pilnībā bloķēt robežu ar Serbiju cenšas Ungārija, kas atrodas imigrantu krīzes epicentrā.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Ansis
    +1 +1 0

    Ansis

    Stulbenji rusobobi buuvee zhogu un tai pashaa laikaa laidiis iekshaa melno meeri no Aafrikas ! Kur var buut veel lielaaki idioti !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl