Latvija neplāno liegt iebraukšanu Grigorjam Lepsam, kurš par sakariem ar mafiju iekļauts Lietuvas melnajā sarakstā

Lietuvā pirms prezidenta vēlēšanām pēdējās nedēļas un mēneši bijuši saspringti. Līdzšinējā prezidente Daļa Grībauskaite atšķirībā no sava Latvijas kolēģa bijusi asa Krievijas kritiķe. Iespējams, viņas kategoriskās nostājas dēļ Lietuva pieņēmusi arī tādus lēmumus, ar kuriem Latvija vilcinājusies. Viens no tiem ir tā saucamais Magņitska likums. Tas lietuviešiem krietni aktīvāk ļauj vērsties pret ārvalstniekiem, kuri saistīti ar noziedzīgo pasauli, naudas atmazgāšanu, korupciju.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Pēc bildes izskatās ka viņš jau labu laiku atpakaļ ir miris..
 • skorpions

  skorpions

  Es pat nevaru iedomāties tos 90 gadus.,,KAD VISA TĀ LIETUVAS un ne tikai LIETUVAS POLITISKĀ ELITE BIJA CIEŠOS SAKAROS AR TĀ LAIKA MAFIJU........Tā ka lai vispirms Lietuvas tā saucamie legālie bandīti...JEB POLITIĶI paskatās paši UZ SEVI......un tad lai utis meklē citā kažokā.......ja pašu Lietuvas politisko ,bandītisko kažoku sen utis ir pa pilno........
 • melnā sarakstā !
 • Valdis Mednis

  Valdis Mednis

  Laikam jau Latvija neatrodas ES un tai ir savi Likumi. Svojaki brauc ciemoties pie "savējiem čomiem"... Vai tiešām mēs esam pakļauti kremlinu likumiem un pie mums saimnieko putlerieši? Kad mums būs mūsu, latviešu valdība?
 • Eriks Leimanis

  Eriks Leimanis

  Lepss ir Putina bļodlaiža un krimnašists,viņam Latvijă nav ko darīt,bet par mūsu tieslietu ministru man viss ir skaidrs..
  .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!