4 komentāri

TV3 raidījumā “Melu teorija” šonedēļ viesojās Latvijā dzīvojošs Krievijas pilsonis Aleksandrs Bondarevs. Viņš divās vēlēšanās ir bijis vēlēšanu komisijas loceklis. 

Pirmajā reizē gubernatora vēlēšanās Sanktpēterburgā 2014. gadā, otro reizi pagājušajā gadā, kad vēlēja Krievijas domi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man vēl balsošanas dienas vidū iedeva vairākus papīrus par naudas saņemšanu kaut ko, alga. Un starp papīriem tukšu protokola blanku. Ciparu vēl nekādu nebija, bet citi komisijas locekļu paraksti jau stāv. Es to parakstīt atsacījos. Pēc tam, kad vēlēšanas jau bija notikušas, mēs saskaitījām, saskaitījām godīgi. Bet jau nākamajā dienā, kad vēlēšanu komisija publicēja rezultātus, es savā iecirknī redzēju pavisam citus ciparus,” atceras Bondarevs.

Viņa kolēģim viltojuši parakstu. “Viņi tur tiesājās ilgi. Tiesa atteicās pārskaitīt balsis, atteicās pat norīkot viņa paraksta ekspertīzi. Es izgāju cauri tam pašam, kam izgāja mans priekštecis iepriekšējās vēlēšanās. Vai arī man noformēja neierašanos, es nezinu. Es arī nezinu, kas to darīja. Vai nu manas komisijas priekšsēdētājs vai augstāk… Varbūt viņas funkcija bija tukšu veidlapu atnest un tad jau ierakstītu tādus datus, kādus vajag,” stāsta aculiecinieks.

2016. gadā Bondarevs atceras, ka vēlētājiem par pareizu izvēli maksāta nauda.

Bondarevs uz Latviju pārcēlies, jo nav mierā ar Krievijas agresīvo politiku pret kaimiņvalstīm un cilvēku neiecietību pret citādi domājošajiem.

“Kamēr bija cerība, ka es to kaut kā varu ietekmēt, es centos. Gāju uz piketiem, uz mītiņiem. Kad vairs nebija nekādas cerības… Krievija tagad izvēlējusies kaut kādu ceļu, kas mani neapmierina un laikam no šī ceļa arī vairs nenovērsīsies, kamēr nenonāks šī ceļa galā,” saka Bondarevs.

Viņš Rīgā izgatavo pīpeskātus no smalka materiāla un ir sajūsmā par sakopto pilsētu un smaidīgiem cilvēkiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl