Latvijā “Covid-19” nekontrolēta izplatība var prasīt pat 20 000 dzīvību; eksperti akcentē katra iedzīvotāja atbildību

Eiropas valstu līderi pandēmiju salīdzina ar karu. Mūsu dzīves laikā nekas tāds nav pieredzēts.

Atpakaļ uz rakstu

70 komentāri

 • Otto Magnetto

  Otto Magnetto

  Kuram dzīvam radījumam IR vajadzīga šī jocīgā gripa? Ja (vēsturiski) atceramies, gripu nebija vispār... 🙂 Kā allaž gripas ir mākslīgi veidotas, nevis jāsargās no muļķīgiem "ierobežojumiem"! 👍🤨
 • Lili

  Lili

  Lai sākuma valsts sāk visiem sniegt palīdzību un visiem veikt analīzes uz covid un bezmaksas . Man šodien atteica. Teiksim tā , teica- analīzes varat atbraukt uztaisīt pati ar savu mašīnu, vai zvanat ātrajiem kad būs smagi simptomi( bezsamaņa, elpas trūkumi gandrīz vai slov nost), citāda gadījumā mēs uz mājām vairs ne braukājam . Bet man jāievēro pasizolacija un man nav masinas un autovadītaja apliecības. Ka man tikt?
 • Santa Rubene

  Santa Rubene

  Bērnam vajag ne tikai veselību, bet arī mammu un tēti dzīvus un veselus.
 • Imants

  Imants

  Kad vienreiz šos vīrusa nēsātājus izsolēs no sabiedrības?
 • zuze

  zuze

  Kāpēc joprojām notiek pārvešana? Ja bija jaatrod celš mājās līdz 17.03 tad viss, kas nepaspēja tad lai paliek tur kur atrodas!! Tagad dēl šiem iebraucējiem ir jācieš visiem! Un es nebūt neesmu launa, bet loti dusmīga!!!! Cilvēki bezatbildīgi, paklauj briesmās apkārt esošos!!! Arī man sāp sirds, dzīvoju Latvijā un draugs strādā ārzemēs, mums ir mazs bērninš un mēs nezinam kad tēti satiksim! Bet jūs cilvēki nevarat mājās pasēdēt tās 14dienas?????
 • Anniņa Aivars Plaviņi
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Diemžēl vēl ir daudz bezatbildīgu tautiešu.. Šo ziņu vairāk jāizplata.
 • Guna

  Guna

  Neviens arī nevazājas apkārt. Veikalā cilvēku maz, autobusi arī pustuksi. Cilvēki ievēro visus ksrantīnas noteikumus, tikai valsts iedzen panikā, jau riebjas skatīties televizoru, nevajag laist atbraucējus pilsētās, vest atbraucējus uz vienu vietu tālāk no pilsētām un turēt karantīnā tās 2-3 nedēlas. Bet tas vis maksā naudu un valsts noznaugsies Lai par kautko lieku maksātu. Tikai izplata stresu un atstāj cilvēku pasu valā. Un vēl te biedē ar sodiem. Labāk padomājiet kā maksāsiet algas tiem kurus atlaida no darba sēdēt mājās karantīnas laikā. Te lielie runātāji raidījumā muldēja ka cilvēkiem jābūt ietaupījumiem. Kādi ietaupījumi no minimālās algas?
 • Vitālijs pucitis

  Vitālijs pucitis

  Jā,galvenais jau vairāk to negatīvo izcelt,tie tak redziet ir reitingi reitingi!!Visiem vairāk vai mazāk ir skaidrs ,ka bez totālas karantīnas šo zarazu neapturēs!Kā var kāds teikt,ka valdība baigi rīkojas,ja vēl joprojām iebrauc valstī cilvēki,ja reiz bija valdības rīkojums ar17.datumu visus reisus apstādināt,tātad tā arī bija jādara!!
 • ???

  ???

  Pec kadiem rekinajiem tas ir pateikts???cilveki ta un ta panika,bet ielej vel vairak bailes un panikas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!