Komentāri

Šī bija jau septītā Nacionālā TV skatītāju balva Zelta vilnis. Svinīgā pasākuma lielākais pārsteigums – seriāls Viņas melo labāk, kas no troņa nostūma līdz šim nepārspēto seriālu Ugunsgrēks.

”Šis ir visas komandas sasniegums. Pārspēt tādu grandu kā Ugunsgrēks, mums ir ļoti, ļoti liels pārsteigums,” atzīst seriāla Viņas melo labāk producents Raimvids Martinaitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kategorijā Gada analītiskais raidījums nepārspēts izrādījās Nekā Personīga. ”Tas liecina par to, ka raidījums ir stabils. Tas ir uz pareizā ceļa. Un par to, ka skatītājs skatās TV3,” norāda raidījuma Nekā Personīga producente Arta Ģiga.

Kategorijā – labākais ziņu diktors uzvarējis TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze.

Savukārt TV3 raidījums Bez Tabu jau ceturto reizi ieguvis titulu – labākais sociālais raidījums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl