Aizliegumi un ierobežojumi nepasargā no ietekmīgu un bagātu ārzemnieku atklātas vai slēptas darbošanās Latvijā. Pat, ja viņi iekļauti pēc Krimas aneksijas Eiropas savienības un ASV veidotajā sankciju sarakstā. Tajā nokļuva biznesmeņi, kuri cieši saistīti ar Krievijas valdošo varu. Starp viņiem arī miljardieri brāļi Arkādijs un Boriss Rotenbergi. Tomēr kāds Krievijas opozicionāru veikts pētījums atklāj, ka Rotenbergi atraduši veidu kā slēpti joprojām turpināt strādāt Eiropā izmantojot vairākas Latvijā dibinātas firmas un kādu uzticamu sabiedroto no Maskavas.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Hmmm...

  Hmmm...

  Zhurnalisti no Neka personigas - debili. Visur redz tikai okupaciju. Visas firmas atradija, bet Rotenberga milaku mazmeitu - 4-gadigu engeliti ar zilam acim un blondiem matiem, kura dzivo Priedkalnee nepamanija. Kada okupacija, lauku iditoti??? Prieksh kam jums vajag NATO? Rotenbergs ir istas latvietes vectetis un pasargas Latviju daudz droshak neka jebkuri amerikani, kuriem uz Latviju galigi pofig.
 • Konstantinss

  Konstantinss

  Vajag vietejos zaglenus biezak atmaskot nevis malet acis ar citiem
 • LV

  LV

  Kauns un negods Latvijas valsts pārvaldei, kuras acis aizmiglojusi naudas kāre. Paši nespējam attīstīt ražošanu, ka nabagi gaidām ārvalstu investorus kas arī viņi nebūtu, kaut vai netīrās naudas atmazgātāji, krāpnieki vai zagļi. Mūsu SAB, ģenerālprokuratūras un DP amatpersonas guļ dziļā miega, bet valsts pārvalde mierīgi pārkāpj ES vienošanās. Vai tiešām vēl ilgi mūs vajās KP nomenklatūras vecie niķi sludināt vienu, darīt citu un izzagt valsti
 • SO.

  SO.

  Kurš varētu izskaidrot, kā tik mazā valstī teritorijas ziņā var nepārtraukti dibināt firmas un firmiņas visādos kaktos un n-tās skaita ziņā, vieni un tie paši bomži vai biezie, un neviens dienests to ne redz, ne dzird.Par ko viņi algas saņem?Kā gan žurnālisti prot atrast un redzēt kopsakaru?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!