Konkurences padomes uzliktais milzu 2 miljonu eiro sods “Rīgas satiksmei” radījis apjukumu vadošajām pašvaldības uzņēmuma un arī Rīgas domes amatpersonām. Kāda izvēlējās steigšus doties atvaļinājumā, kāda saslima, bet vēl cita solīja par to izteikties vēlāk.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Jānis Ķengurs

  Jānis Ķengurs

  Kādos datumos tas Bemhems iepriekš braucis atvaļinājumos un no kādiem tā laika notikumiem mucis tajos atvaļinājumu datumos?
 • Uzmanīgais
 • Allan Pempers

  Allan Pempers

  kas šito hujņu raksta? man jau pēc 3 rindkopām galva sāp. sāciet algot vismaz kaut kādu redaktoru, tizleņi.
 • Gatis Gailitis

  Gatis Gailitis

  Kaut kāds murgs. Korumpēti no galvas līdz kājām.
 • Daiga Ušacka

  Daiga Ušacka

  p.s. cik metrus vai kilometrus asfaltu par šo naudu varētu uzlikt.. un vai nepieņems likumu par ceļa nodokļa iekļaušanu degvielā, jo RS un RMS būs vēl lielākas izmaksas?
 • Daiga Ušacka

  Daiga Ušacka

  Skumji.. RS strādā ar mīnusiem, jo lielai daļai braucieni par velti.. tagad sods 2miljoni.. 1ās klases atjautības uzdevums.. Kas to samaksās? Atbilde: Ušakovs piešķirs RS papildus naudu no pašvaldības budžeta. Iespēja, ka jāpaceļ braukšanas cena vai liksim policijai vai citām sistēmām meklēt kā iekasēt naudu par maznozīmīgiem pārkāpumiem u.c. no Rīgas iedzīvotājiem.. :( Tāpat mēs maksāsim par to nevis cilvēks, kas pieņēmis šo lēmumu un noteikti jau nopelnījis lielu žūksni :(
  • Viesturs Lūsis

   Viesturs Lūsis

   Un no kurienes tev informàcija ka rs braucieni ir ar zaudejumiem? Izdarot vienkarsu matematiku sapratisi, ka tikai esosas biletes pilniba nosedz sabiedriska transporta izdevumus, bet milziga dotacija ko vini sanem nosedz sos izdevumus reiz 2...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!