KNAB aptur grupējumu, kas tirgojis VID auditu rezultātus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ļoti rūpējas par savu reputāciju un sola būt nesaudzīgs pret negodprātīgiem darbiniekiem. Tomēr uzņēmēju vidē joprojām cirkulē ziņas, ka ir starpnieki, kas piedāvā par atlīdzību sakārtot attiecības ar VID auditoriem. Solot VID auditu pabeigt bez pārkāpumu konstatēšanas un soda naudām.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Hardens

  Hardens

  Armandam Jaunzemam Sieva viņam strādā Nodokļu un muitas policijā. Juridisko personu audita daļā vienu nodaļu vadīja viņa māte, vēl citas nodaļas priekšnieks bija mātes draugs. KNAB darbiniekiem neizdevās pierādīt, kurai amatpersonai kukulis bija paredzēts. , tāda mīkla ne ? :D
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Jēkaba vadība , KNAB ir palicis, par tiešām spēcīgu organizāciju.
 • S

  S

  VID átri spéj atrast citus, kas tikai 'iespéjams, gatavojas; ir aizdomas par...', bet savéjos ístos atklát ne spéj, ne grib.Atceros, bija viena amatpersona, kas ar to nodarbojás, bet Jaunzeme aizrotéja uz amatu, kura specifiku cilvéks nepárzinája, lai túlit vadítu. Tur dríz varétu atrast, kur vainot, lai varétu atbrívoties. Tá 'cínás' VID vadíba.
 • Seniors

  Seniors

  Godigi sakot , KnAB strada , loti slikti ! Vinu uzdevums ir , sekot lidzi , lai netiktu KRAPSANAS ! Kamer , neienak zinas , par sadam darbibam , KNAB sez savos kreslos , un KLUSUMS !!!
 • Sencis

  Sencis

  Igauņi man teica,ka pats varenākais pasaulē ir naudas dievs. Agri vai vēlu dažādu dienestu ierēdņi kalpos viņam.
 • Janis Jansevics

  Janis Jansevics

  Nez cik liela sodanauda beigās sanāks? Kādi 400€?😂 😂 😂
  • Girts Riderers

   Girts Riderers

   Janis Jansevics piespiedu darbu labākajā gadījumā
  • Janis Jansevics

   Janis Jansevics

   Girts Riderers tās beigas jau TV nepastāstīs. Tiesāšanās ies kādus gadus.
 • Jānis

  Jānis

  Ja KNAB neatrada, kam bija domāts kukulis, tātad nav zināms pasūtītājs un informācijas piegādātājs, noķerti ir tikai starpnieciņi, kas turēs mutes un izliksies par muļķiem. Vai tiešām nav veidu, ka piespiest tos, kas nesadarbojas ar izmeklēsanu, iesēdinat uz ilgu laiku ar mantas konfiskāciju, lai viņi sāktu runāt un norādītu uz īstajiem ideju autoriem? Šos taču LV humānā tiesa attaisnos! Un VID turpinās piesegt savus kriminālos darbiniekus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!