“Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) strīdos ar klientiem ir neuzvarams. Arī lietās, kur atklājas uzņēmuma neizdarība un klienti uzvar, izdevumus par zaudēto tiesvedību iekļauj uzvarētāju apsaimniekošanas izdevumos. Šādā situācijā nonāca arī Lauris Ērenpreiss.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Jānis

  Jānis

  Varbūt kāds var ieteikt kādu juristu kas pārstāvēs mani tiesā pret RNP ?
 • Jānis Ozoliņš

  Jānis Ozoliņš

  Cienīsim Laura Ērenpreisa iniciatīvu un visos Latvijas pilsētās un novados pieprasīsim Ministru Kabineta 2008.gada 9.decembra noteikumu Nr.1013, 19.p.atcelšanu. Sniegsim prasības Adminstratīvajās un Satversmes tiesās, Tiesībsargam. Pieprasīsim savas pašvaldības, aizstāvēt mūsu tiesības pret klaju, MK radīto patvaļu.
 • SO.

  SO.

  Vislielākā nekauniba ir likt iedzivotājiem maksāt savus,t.i. nNamsaimnieka tiesas izdevumus, to spēj tikai Rīgas Domes paklautibā esošie.
 • vecā plate.

  vecā plate.

  Bet šitas joks ar ūdens zudumiem ir pilnīgi visur !!! Mums te Kandavā ir tāda pati liksta. Kaut gan nododam skaitītāja precīzus rādītājus regulāri katru mēnesi,bet tik un tā liek pie rēķina klāt atmaksāt kaut kādus ūdens zudumus. Skaitītājus mums apsaimniekotājs nesen kā nomainīja visai mājai jaunus,bet tik un tā ir ūdens zudumi kuri jāatmaksā mums !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!