Ķekavas pašvaldība nespēj atrisināt piebraucamā ceļa problēmas, ko radījis būvnieks miljonārs Armands Garkāns 

Nākamnedēļ apritēs desmit gadi, kopš Saeima par masveidīgiem teritorijas plānošanas un būvniecības likumu pārkāpumiem atlaida Ķekavas pagasta padomi. Toreiz Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija bija pārsteigta par nelikumību mērogiem Ķekavā un prognozēja, ka sekas tam būs vēl desmitiem gadu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • neo

  neo

  Postpadomijas ražoklis - ļoti precīzi.
  Un no otras puses tur vēl viens līdzīgs "ražoklis" ir nolīdzinājis veco ceļu, lai varētu Daugavas krastā netraucēti savu lieliskumu apcerēt.
  Un pašvaldība kā visiem šiem garkāniem & co ērtāko risinājumu ir izpīpējusi, ka visai tai pussaulai par "maģistrālo ceļu" kļūs putoša grantene, ko pirms 15 gadiem par savu naudu izbūvēja un visu so laiku uzturējuši vietējo apbūves gabaliņu īpašnieki (ne-garkāni, protams...). Kuru lūgumiem pašvaldībai pārņemt un uzturēt šo arvien lielākas intensitātes ceļu pašvaldība ņirdz un vīzdegunīgi atrunājas. Tipa, noasfatējiet par savu naudu un tad mēs moška pārņemsim... protams, ja visi n-padsmit īpašnieki pašvaldības vietā arī zemesgrāmatas sakārtos. Jauki!
 • Jā
  +10 +10 0

  Jā, un kad cilvēkiem būs steidzīgi nepieciešama neatliekamā palīdzība, tad Garkāns un ķekavas pašvaldība varēs skaitīt naudu un mazgāt tajā sirdsapziņu. Neliešu bars.
 • Es

  Es

  Andri Latver. Jūs pats būsiet vainīgs, kad atradīsities līdzīgā situācijā. Un dievs dod Jums tur nenonākt. Ir piedzīvots kas līdzīgs. Dievs nav mazais bērns.
 • Linda Viña
  +13 +13 0

  Linda Viña

  Nevis miljonārs, bet intelektuāls plukata - ja riebjas cilvēki, nav jāpērk īpašumi ķekavās, bet privātas salas pie Austrālijas. Naturāls postpadomijas ražoklis, kas kabatās pēkšņi sabāzis tik daudz nelegālās naudas, ka acis aizmiglojušās.
 • Agris Krumbergs

  Agris Krumbergs

  tā vien izskatās, ka jaunie latvieši ir kārtīgos sūdos... ir divas iespējas- vai nu viņus visus aiznesīs uz sūdu dakšām Daugavā slīcināt satrakojies pūlis, vai viņi varēs turpināt zagt paši no sevis- te neviens vairs nebūs palicis-visi būs aizmukuši no šīs zagļu Leiputrijas.
  • Andris Bitters

   Andris Bitters

   Agris Krumbergs Tie ir Latvāņi kuri šo zemi ir padarījuši par Latvāniju, miskasti, bomžatņiku, izgāztuvi,... Latvānijas stils un gaume...! 🤢👌🏼😎
 • veiksmes stāsts
  +12 +12 0

  veiksmes stāsts

  virziet lietu uz Starptautiskām tiesām .Latvijas tiesās mājas pa kuģiem bagātniekiem pasludina ,tikai dabūsiet pa gaisu uz saviem īpašumiem lidot ,kampēja labā viss tiks lemts
 • Andris Latvers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!