6 komentāri

Valsts kontrole veicot revīziju Rīgas lielākajā namu apsaimniekošanas uzņēmumā Rīgas namu pārvaldnieks atklāja, ka tajā iespējams fiktīvi nodarbināti partijas Saskaņa deputāti un deputātu sievas. Policija patlaban veic kriminālizmeklēšanu šajā lietā.

Kā vēsta Nekā Personīga vienu no lielākajiem šī pašvaldības uzņēmuma iecirkņiem patlaban vada Vladimirs Telešs, kuram nav piemērotas izglītības šim amatam, taču izšķirošs varētu būt kāds cits faktors – viņš ir dzīvesbiedrs domes deputātei no Saskaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas namu pārvaldnieks ir lielākais namu apsaimniekotājs galvaspilsētā . Tam jārūpējas, lai 4300 mājas būtu labā tehniskā stāvoklī, un iedzīvotājiem būtu nodrošinātas visas nepieciešamās komunikācijas.Tas ir pašvaldības uzņēmums, kapitāla daļu turētāja pārstāvis tajā ir mērs Nils Ušakovs.

Rīgas namu pārvaldnieks ir sadalīts 7 iecirkņos un vienu no lielākajām filiālēm jau pusgadu vada Vladimirs Telešs. Viena no prasībām iecirkņa vadītājam ir augstākā izglītība. Pats Telešs atsakās atbildēt, vai viņam tāda ir un kurā specialitātē.

Publiski pieejamos dokumentos par remontu Kurzemes iecirkņa apsaimniekotajās mājās redzams, ka Telešs parakstās kā būvinženieris. Latvijā šajā specialitātē izglītību var iegūt divās augstskolās – Rīgas tehniskajā universitātē un Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Atsaucoties uz Nekā Personīga pieprasījumu, augstskolas datu bāzēs meklēja Teleša vārdu, taču absolventu vidū neatrada. Telešam nav arī izsniegts Latvijas Būvinženieru savienības sertifikāts, kas apliecinātu viņa zināšanas un tiesības praktizēt.

Rīgas manu pārvaldniekā neatklāj pateicoties kādām prasmēm Telešam uzticēts vadīt vienu no lielākajiem iecirkņiem šajā pašvaldības uzņēmumā. Ziņas par viņa izglītību un iepriekšējo darba pieredzi esot slepenas.

Telešs Rīgas namu pārvaldniekā sāka strādāt pirms trim gadiem. Kaut arī viņam nebija piemērotas izglītības, viņš īsā laikā kļuva par iecirkņa vadītājas vietnieku un nu jau pusgadu pats to vada.

Teleša karjera pašvaldības uzņēmumā sakrīt ar laiku, kad par viņa dzīvesbiedri kļūst Rīgas domes deputāte no Saskaņas Svetlana Savicka. Kādreizējai Nila Ušakova palīdzei Saeimā Saskaņa uztic gan vadīt biedrību 9.maijs – vienu no redzamākajām Uzvaras dienas svinību organizētājām, gan audzināt jauno Saskaņas kalvi partijas jauniešu organizācijā ”restart.lv”. Rīgas namu pārvaldnieka Kurzemes iecirkņa vadītāju Telešu sanikno jautājums par viņa attiecībām ar Savicku.

Rīgas namu pārvaldnieka kapitāldaļu turētājs mērs Nils Ušakovs saka, ka par Teleša izraudzīšanos atbild Rīgas namu pārvaldnieka valde. Viņš apgalvo, ka Telešs iecirkņa vadītāja pienākumus pilda tikai uz laiku līdz atradīsies piemērotāks kandidāts. Nekā personīga pārliecinājās, ka konkurss uz šo amatu nav izsludināts.

Foto:

Skaties video!

TOP komentāri

 • Andris Asaris
  +3 +3 0

  Andris Asaris

  Feika būvinženieris paraksta dokumentus kā īsts būvinženieris! Tas nozīmē Zolitūde-2 ir tikai laika jautājums..
 • Inga Labā
  +2 +2 0

  Inga Labā

  Jāpiezīmē, ka arodbiedrības "LABA" RNP aktīvisti vienīgie, kas cīnās par RNP darbinieku - iecirkņu darbinieku tiesībām, algām, veslības stāvokli, tātad iznāk, ka pret RNP. Ieteikums - paprasīt kā šiem cilvēkiem klājās, jo RNP vadītāji nemitīgi apliecina savu agresiju un iespaido šo cilvēku darbību. Kāds varētu viņus intervēt, domājams, neviens neliktu vērsties pie nez kādiem komunikācijas nodaļas speciālistiem. Sētniekiem atņem darbu, samazina algas, ieviešot nez kam izdevīgas mobīlās brigādes, iecirkņu vadītājiem, kas nav deputātu vīri/sievas ir atņemtas jebkādas lemttiesības. RNP valde darbojas tikai savās interesēs. Ar darbu administrācijā nodrošināti visi radi, draugi un paziņas. Resursu nodrošinājumu nodaļas speciālists Petrova kungs pieņem visus lēmumus RNP kopā ar Aņisimovu un Ivo Leci, pārkāpjot pāri darbinieku, iedzīvotāju un visām pārējām interesēm, bet nodrošinot savus ienākumus. Kapēc Latvijā visi runā par problēmām atklāti, bet risinājuma nav?
 • es ari to zinu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl