Kariņam aiz muguras finanšu ministra Reira padomnieci ieceļ ”Augstsprieguma tīkls” padomē

Piektdien, 13. septembrī, valsts uzņēmuma ”Augstsprieguma tīkls” padomē premjeram aiz muguras tika iecelta finanšu ministra Jāņa Reira padomniece Karina Ploka. Viņa ir “Jaunās Vienotības” biedrs un konkursam nekvalificētos, jo šai amatā jābūt pieredzei vadošos amatus, arī enerģētikas uzņēmumos, kādas Plokai nav.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Gun

  Gun

  Varētu painteresēties vai šī persona gadījumā nav pieprasījusi kompensāciju par atlaišanu no AT !!!
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Jā, iepriekšējo laiku tikumi tik ātri nemainās. Tiesa, šoreiz vismaz Reirs netēloja pārgudrīti kā Namirovs. Tā arī - ātri vien tika saprasts, ka jāuzraksta atlūgums :)
 • Zigis L

  Zigis L

  Attīstītā valstī ministrs būtu atkāpies, bet mums līdz tam vēl tālu..
 • S

  S

  Tas, ka mums daudz ko nosaka draugu būšana, redzams ik uz soļa.Drūmi. Kariņš vismaz cenšas.Protams, žēl, ka mūsu it kā vietējie un jaunie aplipuši ar draugu bīdīšanas sērgu, spilgti parādīja Nemiro. Ne jau vecums nosaka politiķa vērtību, bet goda prāts.Un pārāk mētāties ar profesionāļiem un viņu amatiem arī nevaram, nav viņu mums tik daudz.Jābūt tikai godaprātam.Citādi visu noteiks "dīvānu un komentāru profiņi", kas paši neko nedara, bet citus tikai nolej ar samazgām.
 • Ainars Ancans

  Ainars Ancans

  Bet tikai tā jau, šeit,šajā kriminālajā veidojumā,vienmer noticis un notiek.Te nekas nevar mainīties.
 • Gintar Raw

  Gintar Raw

  Kariņš labs, gan principi, gan tas ka turās pie tiem un citiem liek.. Vismaz prezidents un ministru prezidents dod cerību, ka kādreiz tiksim vaļā no korupcijas purva pa kuru muļājamies vēl no PSRS laikiem..
  • Ainars Ancans

   Ainars Ancans

   Gintar Raw Traki ir ,30 gadus ņematies pa brīvības korupcijas purvu,daudz vairs nav atlicis,vēl 15 gadi japaņemas un PSRS perioda valdīšana latvejā būs pārspēta! Nu čempioni! Ak tā PSRS,maita tāda! Bet Kariņš labs gan,dikti,viss kas nāk no asv ir super! Pat asv korupcijas modelis ir varen glauns! Kur nu tur PSRS!
 • ērce

  ērce

  Ja mūsu valdības nezina kā ieviest mehānismus kas apturētu "onkuļa būšanu" ieceļot cilvēkus augstos amatos — tas ir, izvairīšanos no reālas konkurences — tad lai paprasa padomu citām valstīm, kurās šādi mehānismi jau darbojas.
 • Gunta Brikmane
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Baro vilku kā gribi, tik un tā viņš skatīsies uz mežu. Te es domāju par veco komunistu Reiru.
 • Tavs Kaspars

  Tavs Kaspars

  Paskat, amerikānis ievedīs šajā valstī savu kārtību kamēr mūsu pašu valsts vīri un sievas-vieni otriem grauž rīkles savā tumsonībā..
  Draudzene jau tajā pašā dienā tika izmesta, patīkami, ka tik operatīvi.
  Taču šis ir zemas politiskās kvalitātes, kultūras piemērs, vēljoprojām esam postpadomju domāšanā..
  • Oskars Birnis

   Oskars Birnis

   Tavs Kaspars bet rīgas domei rokas klāt neliek. Dīvaini gan.
  • Tavs Kaspars

   Tavs Kaspars

   Oskars Birnis
   Man liekas, ka saeimas lielmaņiem tā Rīgas dome tāda pusdauņu, krieveļu, stukaču iestāde vien šķiet, pagaidām, kamēr nav nekādas pilnīgas katastrofas, tiem RD mērkaķiem ļauj strādat, bet izformēs viņus ātri pie nākamās rīdzinieku apkrāpšanas shēmas.
  • Oskars Birnis

   Oskars Birnis

   Tavs Kaspars nav nekādas katastrofas? Par ko Tu tagad runā? Tur ir vislielākā katastrofa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!