Kaimiņa lietā mainīta nozieguma kvalifikācija – KNAB viņu tur aizdomās par grāmatvedības noteikumu pārkāpšanu mantkārīgā nolūkā

Gadu pēc nostrādāšanas valdībā “KPV LV” notiek cīņas par to, kurš turpmāk vadīs politisko spēku – Artuss Kaimiņš vai Atis Zakatistovs.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Zane L

  Zane L

  Pants tāpat ir nopietns! Būs spoža, bet īsa karjera! Kā jau KPV
 • @marabrige

  @marabrige

  Latvija vispār ir eldorado zelta meklētājiem. Ja Latviju salīdzina ar elektrības sadales dēli, tad intelekts tur ir atslēgts ar atmodas gadu sākumu un izdalīts vienlīdzīgi visiem. Bet meli un neiedomājama viltība pieslēgta NO kaimiņiem. Kas attiecas uz nevainības stāstu, tad šim pievadam ir pieslēgusies viena liela izvirtusi tārpene, kura nu sūc no visiem šo nevainību ārā, lai aizklātu ar plīvuru savu izvirtību. Šadā raskladā valstī arī parādās Kaimiņi, utt., pēc vajadzības, kas noregulē asos stūrus, lai strāvas plūst tām vajadzīgajos līmeņos. Angļi to sauc par STREAMING.
 • S

  S

  Neesmu Kaimiņa k-ga fans, bet, lasot par tām apsūdzībām un atceroties aresta šovu, izskatās pēc versijas, ka, ja ir cilvēks, pantu atradīsim. Klausoties viņa atbildes Nekā Personīga, ari nepatika viņa laipošana, bet atkal-tā jau tikai komentāros drikst otru nolamāt, nosaukt par zagli, spiegu utt,un nekādu sankciju, politiķis, lai viņs kāds, to nedrīkst.
 • Seniors

  Seniors

  Tiesam , nav vardam vietas ! Kamdel , KnAB neparskata , ministru macinus , OIK sistemu ? Lielakie ZAGLI , sez Ministrijas , un Rigas Namu parvalnieku kreslos , Rigas Siltuma kantoros un t.t. Katru dienu , palielinas Augsto k-gu , kreslu skaits ! Bet diemzel , visus , so zaglu terinus , apmaksa Latvijas iedzivotaji ! Siem ZAGLIEM , paaugstinas algu likmes , bet parastiem darba rukiem , =FIGU ! Labek atklajiet TAUTAI , cik eirikus menesi , sanem tadi zagli , ka Gerhards , un vinam = lidzigie ???
 • Ivars Krieviņš

  Ivars Krieviņš

  Negribētos ticēt - tam, ka Kaimiņš varētu būt diezin, kāds tur baigais noziedznieks (lai, gan līdzdalību nozieguma lietā - noriskēt, viņš varētu)! Jo pec būtības nav diezgan nenopietns; mīl iedzert un ir pietiekoši impulsīvs. Tads pats, kādi tur valdībā un pie varas ir jebkurš! Bet, ja iesaistīts tiek KNABS - tad, viņu ir nolemts atšūt vispār (no atbildīga politiķa darba) vai noslāpēt un likt tam saprast: "ka maza zobratiņa eliments, nav tas, kas liks grozīt ciferblatu (zobrati mēdz but, vēl lieli un arī tie - nav paši, noteicēji..).
 • Intars Biģelis
 • Uldis Zirnis

  Uldis Zirnis

  Kur tāds idiots var būt.🤦‍♂️
  Viņam jautā konkrētu jautājumu, lai nosauc tos Oligarhu uzvārdus, bet mālē aplinkus un beztēmā.
  • Renārs J. Pētersons

   Renārs J. Pētersons

   Uldis Zirnis , nu, bet mēs visi zinām, Kas viņam par to “izpļāpāšanos” draud.
  • Uldis Zirnis

   Uldis Zirnis

   Renārs J. Pētersons Viņš vienkārši pats nezin, galvenais tukšu gaisu malt.🤷‍♂️
  • Renārs J. Pētersons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!