Kādas ir latvisko partiju izredzes Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās?

2017. gada Rīgas domes vēlēšanās “Saskaņai” opozīcijā esošās latviskās partijas savāca nepilnus 43% balsu. Ar to nepietika, lai pārņemtu varu pilsētā. Tagad partiju līderi saka, – esam izdarījuši secinājumus, lai atkal nepiedzīvotu izgāšanos. Tomēr cerības uz uzvaru un rimtu darbu rīdzinieku labā turpmākos piecus gadus nemaz tik drošas nav.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Zane L
 • Aivars

  Aivars

  Iznāk cīņa starp latvisko un krievisiki runājošo partijām. Vai cīņai nevajadzētu būt starp partijām, kas spēs vairak dot Rīgas iedzīvotājiem, kas pratīs piesaistīt naudu un pareizi ieguldīt. Rīga vairs nav skaista pilsēta, izņemot kanala parku. Vajadzīga nauda, darba vietas, NĪN celšana pasliktinās iedzīvotāju dzīves līmeni. Bet par ir cīna pēc tautības, nu nāks latviskās partijas pie varas, bet kas mainīsies, kur ņemsiet līdzekļus. Es neesmu ne pret latviskām ne pret krieviski runajošam partijam, bet esmu par tadu partiju, kas tiešam varētu patiesi kaut ko izdarīt labu Rīgai.
 • Nu re
 • S

  S

  Viens no t.s. latvisko partiju uzdevumiem- panákt, lai rídzinieki vispár ietu balsot.Cik atceros, kopéjá aktivitáte bija ap 50%, bet no tiem par S un GKR balsoja 51%, tátad ap 25%. Par B.Broku runájot, izteiktas ir aizdomas, bet tálák jau nekas nenotiek,Var bút kaut kas, bet var arí bút, ka prasti 'noraka'.Varbút káds cits ir kádiem izdevigáks.Un vél nepatíkama ir méra kandidátu nepartrauktá veco gréku piesauksana, kad prasa, ko darís turpmák.Puse no atvélétá laika tam paiet;vai tápéc, lai nebútu tik ilgi par turpmákajiem darbiem járuná?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!