Komentāri

4. septembrī populārais pētnieciskās žurnālistikas raidījums Nekā personīga uzsāka jauno – desmito – sezonu kanālā TV3! Turklāt šogad arī aprit raidījuma deviņu gadu jubileja. Par godu tai Nekā personīga komanda dāvā skatītājiem iespēju atskatīties uz iepriekšējo sezonu spilgtākajiem sižetiem.

Šoreiz stāsts no 2008. gada, kad Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols devās veikt eksperimentu, vai autovadītāji, ieraugot ”viltus” policistu, braucot pa šoseju, samazina ātrumu.

2008. gadā statistika neiepriecināja – nedēļas laikā 700 pārkāpumi, cauri pilsētai autovadītāji traucas ar ”kosmisku” ātrumu. Fotoradaru darbība tā priecē policijas vadību – ka ne nopriecāties.

Pasaules pieredze liecina, ka autovadītāju sodīšana nav vienīgais līdzeklis cīņā ar ātrumu. Piemēram, Polijā un citās valstīs ir izplatīti policistu maketi – autovadītāji izbīstas un stājas malā.

Nekā personīga komanda nolemj ieteikt savu ātruma pārkāpēju apkarošanas modeli.

Kādu? Skaties video!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl