Komentāri

4. septembrī populārais pētnieciskās žurnālistikas raidījums Nekā personīga uzsāka jauno – desmito – sezonu kanālā TV3! Turklāt šogad arī aprit raidījuma deviņu gadu jubileja. Par godu tai Nekā personīga komanda dāvā skatītājiem iespēju atskatīties uz iepriekšējo sezonu spilgtākajiem sižetiem.

Šoreiz stāsts no 2008. gada, kad Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols devās veikt eksperimentu, vai autovadītāji, ieraugot ”viltus” policistu, braucot pa šoseju, samazina ātrumu.

2008. gadā statistika neiepriecināja – nedēļas laikā 700 pārkāpumi, cauri pilsētai autovadītāji traucas ar ”kosmisku” ātrumu. Fotoradaru darbība tā priecē policijas vadību – ka ne nopriecāties.

Pasaules pieredze liecina, ka autovadītāju sodīšana nav vienīgais līdzeklis cīņā ar ātrumu. Piemēram, Polijā un citās valstīs ir izplatīti policistu maketi – autovadītāji izbīstas un stājas malā.

Nekā personīga komanda nolemj ieteikt savu ātruma pārkāpēju apkarošanas modeli.

Kādu? Skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl