Komentāri

4. septembrī populārais pētnieciskās žurnālistikas raidījums Nekā personīga uzsāka jauno – desmito – sezonu kanālā TV3! Turklāt šogad arī aprit raidījuma deviņu gadu jubileja. Par godu tai Nekā personīga komanda dāvā skatītājiem iespēju atskatīties uz iepriekšējo sezonu spilgtākajiem sižetiem.

Šoreiz stāsts no 2008. gada, kad Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols devās veikt eksperimentu, vai autovadītāji, ieraugot ”viltus” policistu, braucot pa šoseju, samazina ātrumu.

2008. gadā statistika neiepriecināja – nedēļas laikā 700 pārkāpumi, cauri pilsētai autovadītāji traucas ar ”kosmisku” ātrumu. Fotoradaru darbība tā priecē policijas vadību – ka ne nopriecāties.

Pasaules pieredze liecina, ka autovadītāju sodīšana nav vienīgais līdzeklis cīņā ar ātrumu. Piemēram, Polijā un citās valstīs ir izplatīti policistu maketi – autovadītāji izbīstas un stājas malā.

Nekā personīga komanda nolemj ieteikt savu ātruma pārkāpēju apkarošanas modeli.

Kādu? Skaties video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl