Jūrmalas un Iecavas siltumapgādes uzņēmumu konkursos aizdomas par sarunātiem iepirkumiem

Sadārdzinātas cenas, neesoša konkurence un interešu konflikti rada aizdomas par sarunātiem Eiropas miljonu projektu konkursiem Jūrmalas un Iecavas pašvaldību siltumapagādē, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  :))) Salīdzinot ,piemēram, ar Baltkrievijas iepirkumiem, tie ir visās Latvijas pašvaldībās. Un, tikai tāpēc vien, ka Latvija vairs nemāk izcept lētu maizi. Okupants Vatikāns ceļ prfoduktu, preču un pakalpojumu cenas, bet, minimļo darba atalgojumu, pensijas un pabalstus ne. Neesam taču, ŽĪDI.
 • Novērotājs

  Novērotājs

  Ceru, ka atbildigas un kontrolējošas institucijas pieķersies šim shēmam un atbrivosies no negodprātigajiem ieredņiem, kas piesedz un tēlo, ka viss likumīgi!!
 • Es

  Es

  un tad brīnāmies kāpēc apkure dārgāka kā Londonā... Pie tam šie visi būvnieki skrien pirmie pēc pabalsta kad kovid iespaidā it kā viņiem esot dīgstāve...
 • Zane L
 • S

  S

  Neká nevar saprast, kápéc parasti tádas lietas ierauga zurnálisti, un tikai tad paretam sák strádát uzraudzítájas iestádes, kam vajadzétu bút pienákumam to darít.
 • Ivars Petročenko

  Ivars Petročenko

  Aizkraukles siltumapgādes uzņēmums vispār nereaģē uz uzņēmēju prasību pievilkt apkuri viņu telpām. Lai gan aiz sienas veikalā tāda ir. Runā, ka vadītājam patīkot nauda...iespējams gaida kādu aploksni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!