Jaunās valdības prioritātes: budžeta pieņemšana, OIK atcelšana un reģionālā reforma

1 komentārs
Jaunās valdības prioritātes: budžeta pieņemšana, OIK atcelšana un reģionālā reforma
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Jaunās valdības pirmo veicamo darbu saraksta augšgalā ierindots valsts budžets, tomēr ne mazāk svarīga būs OIK atcelšanas varianti, Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja apstiprināšana amatā un reģionālā reforma.

“Mums jau pirmajā valdības sēdē, kas būs otrdien, finanšu ministrs piedāvās un parādīs budžeta pieņemšanas grafiku. Tur ir diezgan daudzi soļi, kam jāiziet cauri gan valdības līmenī, gan Saeimas līmenī ar mērķi, ka mēs varētu līdz marta beigām, Saeima otrajā lasījumā pieņemt. Mēs nenodarbosimies ar jaunradi, mēs neradīsim jaunus nodokļus, mēs neradīsim jaunus izdevumus. Mēs turēsimies budžeta rāmjos, kādi jau ir saskaņoti ar Eiropas Komisiju. Un mēs varam tad pēc tam nopietni sākt ķerties klāt 2020. gada budžetam,” sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Pirmdien jauno valdību veidojošās partijas sāks darbu arī pie teritoriālās reformas, lai to pagūtu īstenot vēl līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām, bet otrdien ekonomikas ministrs no “KPV LV” prezentēs plānu OIK apkarošanai.

Saruna ar Krišjāni Kariņu

TOP komentāri

  • S
    0 0 0

    S

    Priecājos par ceramo OIK likvidēšanu, lai gan esot plāns oikam 2. Interesanti dzirdēt atbildes uz 2 jautājumiem: cik tālu ir I.Zariņa iesniegums par oik mafiju un kādēļ iepriekšējā EM un Ašeradens pēc žurnālistu informācijas par viltus ražotājiem paspēja apsekot tikai nelielu daļu no stacijām.Nemaz nejautāju, kāpēc ne EM, ne kāda cita iestāde to neatklāja pirms tam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl