Jaunais Krievijas dzelceļa šefs dzimis Ventspilī

Komentāri

Jaunais Krievijas dzelzceļa šefs, Krievijā mazpazīstams transporta nozares ierēdnis Oļegs Belozjorovs ir dzimis Latvijā, Ventspilī. Latviju viņš pametis astoņdesmito gadu beigās.

Oļegs Belozjorovs augstajā amatā Krievijā iecelts pēc pēkšņās Krievijas dzelzceļa šefa un viena no krievu pasaules ideoloģijas veidotāja Vladimira Jakuņina demisijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas dzelzceļš ir milzīga impērija ar miljonu strādājošo un simtiem miljardu eiro apgrozījumu. Uzņēmumu dāsni dotē valsts, ļaujot turēt zemas cenas gan pasažieru, gan kravu pārvadājumiem. Milzīgās dotācijas ir nu jau bijušā uzņēmuma prezidenta Vladimira Jakuņina nopelns.

Ventspils mēram Aivaram Lembergam gan par jaunā Krievijas dzelzceļa šefa gaitām Ventspilī ziņu nav.

Aivars Lembergs, Ventspils domes priekšsēdētājs:

Tas, ka jaunais vadītājs ir mācījies Ventspils 2. vidusskolā, sportojis [..] – tā ir tikai dzimšanas un darbības vieta. Man grūti pateikt, ar kādām domām un atmiņām viņš ir šobrīd par Latviju un Ventspili.

Ventspils mērs, jautāts, vai Belozjorovs ir apmeklējis Latviju, atbildēja, ka viņam nav tādas informācijas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl