Jau šovakar “Nekā personīga” dokumentālā filma par Latvijas cietumiem

Komentāri

Informatīvi analītiskais raidījums “Nekā personīga” šovakar izrādīs pirmo no divām jaunajām dokumentālajām filmām, kuru autori ir žurnāliste Odita Kreinberga, Ilze Jaunalksne un Jānis Krēvics.

http://www.tvplay.lv/parraides/neka-personiga/429171?autostart=true

Šovakar plkst. 19.10 telekanālā “TV3” tiks demonstrēta filma ”Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos”. Šajā filmā tiks atklāta izmeklēšanas gaitu Latvijas cietumos.

”Nekā personīga” dokumentālās filmas ”Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos” autore ir raidījuma žurnāliste Odita Krenberga.

”Veidojot filmu, sākumā pati nespēju noticēt, ka mums joprojām nepastāv neatkarīga izmeklēšana par vardarbības un nāves faktiem cietumos un ka ieslodzījumā pašnāvību skaits pieckārt pārsniedz brīvībā notikušās,” stāsta pati Krenberga.

Foto: Nekā Personīga

Foto: Nekā Personīga

Lieta slēgta, vainīgo nav… ar tādu secinājumu beidzas visi kriminālprocesi par pašnāvībām Latvijas cietumos. Kāpēc tur ir tik grūti noteikt robežu starp pašnāvību un slepkavību un kāpēc šaubas rodas pat tad, ja pirmsnāves vēstulē rakstīts, ka pašnāvnieks aizgājis no dzīves labprātīgi?

Skatieties “Nekā personīga” žurnālistes O.Krenbergas veidoto dokumentālo filmu “Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos” jau šovakar 19:10 kanālā TV3!

Lasi vēl