Ierēdnis: Krievijas valdība tranzītbiznesam uzdevusi konkrētā grafikā pārceltu kravas no Latvijas uz savām ostām

Tuvākajā laikā Baltijas ostās gaidāma krīze. “Nekā Personīga” zināms, ka Krievijā tranzītbiznesa uzņēmējiem nācies noslēgt vienošanos ar valsti. Tā uzliek konkrētu laika rāmi, kad viņiem kravas no Baltijas un Latvijas ostām jāpārceļ uz ostām Krievijā. Operatīvie dati par dzelzceļa pārvadājumiem novembrī uz Rīgas ostu liecina, ka akmeņogļu apjoms krities vairākas reizes.

Atpakaļ uz rakstu

27 komentāri

 • Valdis Kanepe

  Valdis Kanepe

  Vispār tam bija jaseko...svēta lieta,divu sitienu sērija parasti gāž no kātiem ! Kur vel labāks mirklis ! Princips,pat mazs cinītis pareizā vietā un laikā gāž lielu vezumu. Iespējams ,ka A.Lembim irtaisnais kanāls....piezvanija kur vajag ..un arī Pateica ko vajag !
  • Iveta Rīvāne

   Iveta Rīvāne

   Vispār tas jau zināms no 2002.g. Tāpēc Ventspils brīvosta uzsāka industrializāciju, būvējot industriālos parkus un piesaistot investorus.,Kā Linkaits ziņoja parlamentam- brīvostā ir 38 uzņēmumi ar > 1700 strādājošiem ( vidēji gadā 2-3 uzņēmumi). bet tā kā tagad būs valsts uzņēmums AS Ventas osta, tad līdz ar to, visdrīzāk,likvidējas brīvostas statuss (nav dzirdēts, ka uzņēmumi var būt par BEZ ir tikai teritorijas ) un investoriem te vairs nebūs ko darīt...
  • Valdis Kanepe

   Valdis Kanepe

   Iveta Rīvāne tā ievārītā Putra būs jastrebj.., Izveidojusies situācija kā loģisk LV valdibu -28 gadu sūra ,grūta darba Fināls. Vai sākoties 2021 gadam LV ostas saglabās pirms nacionalizācijas rādītājus vai tomērt būs bankrota un restrukturizāijas procesā....
 • Ainars Ainars

  Ainars Ainars

  Nu, par to, tak jāuzdancā! Patriotusiem,nacanaļukiem jāizsludina svētku gads!
 • juris

  juris

  Utainais,vispar ,lai suka ledu!Nafig tie vinu sudi ir vajadzigi! Tak Latvija iesaka cupoties ar kinizeriem,uzbekiem,indusiem,afganiem,tur gan bus schtelle un rubuli!
 • Aleksis Strangots
 • Armands Šverns

  Armands Šverns

  😀 Varbūt daļa brīvai Latvijai nelojālo okupantu pēcteču paliks bez darba un dosies uz " vareno " Krieviju.
  Kaut kādi sūda Krievijas pabiras mēģina Latvijai diktēt ar ko sadarboties. 😉
 • Intars

  Intars

  Sen bija laiks aizvākt krievu ogles no mūsu ostām, lai ostu pilsētu iedzīvotāji Latvijā varētu normāli elpot!
 • Janis

  Janis

  Tieši tā, kāds konkrēts pienesums ir ciparos no tām kravām, vai nav tā, ka kunkst tie kuri par kapeikām dzina kravas caur LV un monētas krāja savās kabatās un tagad kunkst, ka viss ir slikti un nebūs vairs dālderis par kuru nodokli nav jāmaksā. Lielākā neatkarība no Krievijas visādā ziņā ir tikai pozitīva.
 • Ivars Krieviņš

  Ivars Krieviņš

  Mans viedoklis ir tāds, ka ekonomikas institūcijas ir vispār jāver ciet, jāpatriec no seijienes visas citu valstu bankas. 1. Un jāsāk nopietni celt savu rūpniecību, kā tādu (visās iespējamās nozarēs); atistīt lauksaimniecību! Vispirms, lai ar kvalitatīvu pārtiku būtu paši apgādāti un tikai pēc tam (ar pārpalikumu veidot eksportu, vai bartera atiecības ar citam valstīm).
  2. Paralēli valstī ieviest kārtību un patriotiski godīgas sabiedrības ideoloģiju. Kuras pamatā ir tiesiskas valsts nostāja - viens likums, priekš visiem!
  3. Valts aparātu un ierēdņus samazinot, līdz paris tūkstošiem; visas 13 ministrijas apvienot vienā! 4. Nekādi parlamenti, deputāti - par visu atbild TAUTA, pati ar referenduma balsošanas sistēmu!
  Būsim vienīgā valsts pasaulē ar savu valsts kārtību un stāstu par to!
  - Pajokoju un sveiciens pirmajā adventē!))
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Re re ieviešot vairāk sankcijas un lieciet līdzi polkas soli Eiropas gribai - vietējās un tas ir skaistākā par skaidru ir un būs mazās valstis un tieši Baltijas valstis bet Eiropai tas tak pie vienas vietas viņa tak nenāks tadu Latviju glābt pārāk maza un nav nekādas ievērības vērta ,un te nu ir baidījies ar kaimiņu kas savā veidā baroja 😄😄 tagad būs na - ni ....
 • Vilars Lagzdins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!