IUB lūdz policijai izmeklēt iespējamu krāpšanos LVC 8,5 miljonu konkursā

Vasaras beigās VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) noslēdza 8,5 miljonu eiro līgumu ar kompāniju “Reck”. Summa bija divarpus reižu lielāka par izsludināto, un Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) uzraugi šonedēļ lūguši sākt kriminālprocesu par iespējamu krāpšanos. IUB konstatējis, ka uzvarētājs atsaucies uz apakšuzņēmēju pieredzi, kāda tiem nav bijusi. Ja tas atklātos ātrāk, “Reck” nebūtu ticis pie lielā pasūtījuma.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Agris Krumbergs

  Agris Krumbergs

  interesanti, kādi būtu Latvijas lielceļi, ja ieviestu ceļumaksu kā Polijā? es dodu 100% garantiju,ka lielceļi būtu vēl šunaināki kā līdz šim, bet kur paliktu iekāstais piķis tā arī nekad neuzzinātu!
 • Raimonds Melderis
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Ak šausmas! Kādi miljoni ir izzagti...izkrāpti un galvenais tas,ka neviens nedz redzēja nedz dzirdēja un......atpakaļ arī nedabūs!😱😡
  • Agris Greenbergs

   Agris Greenbergs

   Ērika Krimska nepieciešama liela "tīrīšana" visā valsts pārvaldē, savādāk nekas uz labu nemainīsies. 😡🤬
 • Dainis

  Dainis

  Būtu labi ja pie visiem šādiem info par valsts un pašvaldību iestāžu iepirkumiem tiktu publicēti arī šajos iepirkumos iesaistīto uzņēmumu patiesie labuma guvēji ... ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!