Gatavo priekšlikumu par 20% krīzes piemaksu mediķiem

Veselības ministrija gatavo priekšlikumu Ministru kabinetam noteikt mediķiem krīzes piemaksu 20% apmērā no atalgojuma, intervijā TV3 raidījumam “Nekā personīga” pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Angelika Dzintara
 • Aina Kļaviņa

  Aina Kļaviņa

  Kur griezties,lai varētu uzdot jautājumus Viņķeles kundzei?
  • Edmunds Pakalns

   Edmunds Pakalns

   jautājumu Jus varat uzdot ..... viņa nesapratīs,ko prasāt .... neizceļās ar prātu kundzīte ... ne, viņai zeķe adīt uz krāsns laukos, tur viņas vieta !!!!
 • 20 % krīzes piemaksa

  20 % krīzes piemaksa

  Latvija esot gatava darboties ekstremālos krīzes apstākļos . Tā mums skaidroja mūsu Veselības ministrijas pārstāvji . Pēc pāris nedēļām uzzinām , vai praktiski Pārliecināmies , ka Aptiekās nav iespējams nopirkt ne tikai aizsardzības maskas , bet nekur nav iespējams nopirkt Spirtu , vai efektīvus dezinfekcijas līdzekļus . Nu jau vairāk , kā 100 slimnieku un tagad tikai rosināsies , kurā vietā ražos Maskas un Dezinfekcijas līdzekļus . Un kā ar elpināšanas iekārtām ? Itālijā esot 2500 elpošanas aparāti un , kā izrādās šis skaitlis ir tikpat , kā nekas , ja ņemam vērā to Kas Tur Notiekas ! Vēl jau laikam kādas zāles vajadzīgas un vai tās arī sāks tikai tagad iepirkt , jo Aptiekās prasot pat tikai paracetamolu , atbild , ka Nav ?! Vai Latvijas slimnīcās ir katrā vismaz 20 - 30 mākslīgās elpināšanas sistēmas ? Būtu bijis VEF , tas dažu dienu laikā varētu mobilizēt savu sistēmu ražošanu un to pietiktu visiem ? VEFa nav un nāksies šos aparātus iepirkt , Bet , vai mums ir Nauda ? Mums skaidroja , ka mēs esam , kā Piemērs ES dalībvalstīm ar saviem sasniegumiem ? Tagad būs pārbaude šiem sasniegumiem ne tikai Latvijai , bet visai Eiropai un arī Pasaulei kopumā . Lielbritānijas mediķi esot izmisumā un neskatoties uz to , ka viņiem ir savi resursi !!!
  ASV izdalīs cīņai pret epidēmiju 3 Triljonus Dolāru . Vai mums būs daži miljoni , tikai daži miljoni Eiro , lai nopirktu šos 20 000 elpošanas aparātus un varbūt vēl kādu tūstoti rezervē , lai izslēgtu šo iespēju zaudēt 20 000 Latvijas cilvēkus ?! Cerēsim , ka viss būs labi . Nav bailes mirt , jo kādreiz mēs visi mirsim , bet ir bailes apzināties , ka Tava un Mana valsts nespēs palīdzēt saviem cilvēkiem dēļ tā , ka nav Naudas . P.S. Krīzes piemaksa . Jā , tagad varam būt pārliecināti par to , ka mediķi cīnīsies par katru cilvēka dzīvību !
  • Diga

   Diga

   amerika šad un tad iedod naudu..bet reti ..atceries ,ka nauda krīzes apstākļos nav noteicošais faktors..vajadzīgi cilvēki..piemēŗam Nepālā ,kad notika zemestrīce..jeņķi it kā iedevuši dažus miljonus ,taču krievi nosūtīja reāli ekipētus ļaudis ar visu nepieciešamo ,lai glābtu ļaudis..
   Tagad arī ,kamēr ASV zogas uz zog no visurienes ,tikmēr krievi jau Itālijā ar reālu palīdzību--Nu bet amerika ..man poh..sen bija laiks viņiem pazust no zemes virsas--karotāji ,ha ))
  • Onka

   Onka

   Necel paniku par naudu. Ne jau naudas trūkums neļauj iegādāties elpināšanas aparātus, bet to deficīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!