3 komentāri

Antifašistu tikšanās laikā Eiropas Parlamenta deputātes Tatjanas Ždanokas birojā pievienojās Krievijas valsts naudas stipendiāts Aleksandrs Gapoņenko. Viņš izvirzīja teoriju, ka NATO valstu armijas vienības Latvijā ievestas, lai apspiestu antifašistus.

Gapoņenko secina, ka Nacionālās apvienības politiķu plāni piedalīties 16. marta pasākumos liecina par to, ka viņi Latvijas valsti saredz kā nacistiskās Vācijas režīma turpinājumu.

Nepārstāvēto parlamenta sestā sesijaKrievu kustību aktīvists Aleksandrs Gapoņenko:
Šī tendence ir realizējusies Ukrainā, un mūsu varas iestādes šo tendenci vēlas realizēt šeit Latvijā. Tieši tādēļ šeit ieradušies amerikāņu spēki un sarīkojuši šeit reālu NATO, lai iebiedētu šejienes iedzīvotājus, turētu paklausībā. Un uzbrukumi mums par mūsu darbību ir valsts gatavošanās trešajam pasaules karam politikas elements. Lai ieviestu nacionālās diktatūras režīmu, kas ļoti viegli pāries nacistiskajā.

Kā vēstīts, drošības policijas priekšnieks Mežviets pirms nedēļas paziņoja, ka Krievija antifašistiem 16. marta pasākumu rīkošanai pārskaitījusi 25 000 eiro. Bija iecerētā plaša konference, tomēr to sarīkot neizdevās. Tā vietā Tatjana Ždanoka un tā saucamie antifašisti sanāca Kara muzejā un uz pasēdēšanu Ždanokas partijas birojā.

TOP komentāri

 • Džo
  +3 +3 0

  Džo

  Viņu laikam baida tie 6 tanki,lai brauc pie tūkstošiem tanku un pamatīgi aizsargājas!
 • patriots
  +3 +3 0

  patriots

  slima cilvēka murgi,mazā latvija grib ieņemt lielo krieviju.....
 • MAZAIS LENINS AARDAAS
  +2 +2 0

  MAZAIS LENINS AARDAAS

  BAIDAAS VISVAIRAAK PIESPIEST RUNAAT LATVISKI BEZ KLUUDAAM.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl