Ermanbriks apstiprina, ka viņa vārds ir VDK aģentu kartotēkā. Viņš esot palīdzējis mūziķiem izbraukt uz koncertiem ārzemēs

Īsi pirms pilnvaru beigām iepriekšējā Saeima pieņēma lēmumu, ko bija atlikusi 25 gadus – proti, atvērt okupācijas laika atstāto mantojumu – “čekas maisus”. 

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Nu, gan forši man, jaunam čalim

  Nu, gan forši man, jaunam čalim

  Ui ! Tiešām forši ! Cik patīkami dzirdēt par to, ka visu cienījams vīrs izrādās čekas maisos ! Tagad varēšu mierīgi gulēt un zināt. No tā man tik viegli palika, ka pat nobeidzu biksēs ! Tas nekas, ka mani pašu, ja es tad būtu vēl nekarājies tēvam pautos, čeka 10 x dienā varētu savervēt. Un es stučītu uz nebēdu. Toties tagad es zinu, ka esmu liels un varens, bet šis visu cienījamais vīrs, kas Latvijas labā ir izdarījis 100 x vairāk kā es, tagad nosaucams par sūdu ! Varu droši viņam iešpļaut sejā ! Tiešām ap sirdi palika vieglāk. Paldies, valdībai ! Un tiem čekas aģentiem, kas ir veicinājuši čekas maisu atvēršanu, izņemot savas čekas uzskaites kartiņas ārā no arhīva.
  • Ha !

   Ha !

   Raganu medības sākušās, kungi un dāmas ! Tagad nebūs jādomā, kā mūs ar OIKā apzog, kā maksātnespējas aģentūra reketē un VIDs plosās, bet Ģenerālprokuratūra un KNABis klusē. Varēsim izmest savas dusmas uz šiem nodevējiem !
   • Jantariks un Co

    Jantariks un Co

    Nu, bet loģiski. Kāmēr tauta šūmējas ar sevi, sevi pati šausta, var daudz skaistu shēmu dzīvē realizēt ! Un netikt atklātam. Nu, vai nav stratēģiski gudra mūsu partijas iniciatīva ? Balsojiet tik tālāk par mums !........ Lohi.
 • dainis.vucens@inbox.lv

  dainis.vucens@inbox.lv

  Cik forši būtu tos visus SŪDUS salikt vagā un izaudzēt ozols.liepa,ozols,liepa...
 • Protams

  Protams

  Ermanbrikam taisnība-komunistiem un čekistiem vēl tagad ir liels svars.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!