Dobeles novadā plānotā vēja parka zemi nesen pārpirkusi kāda lauksaimniecības firma

Dobeles un Tukuma pusē iecerēts vērienīgākais vēja parks, kāds Latvijā jebkad bijis. Tā īpašnieki ir zviedru attīstītāji, kuri patlaban gaida atzinumu no Vides pārraudzības biroja, vai ap 50 plānotās gigantiskās turbīnas neietekmēs negatīvi Latvijas dabu un vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti. 

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Līga Bernāne

  Līga Bernāne

  Tukums ir pietiekami tālu, lai viņus reāli ietekmētu šis parks, tādēļ domes deputātus vairāk nodarbina- cik naudiņas ienāks no šī projekta! Pienavas iedzīvotāji aktīvi cenšas aizstāvēt savas intereses un vairākums ir PRET. Nepatīkami, ka medijos izskan, informācija, ka mums neesot lielu iebildumu.
 • Ērika Krimska
 • Ligija Plone

  Ligija Plone

  Kā vienmēr Augulis neko nezin.Cik māsīcu atkal labās vietiņās strādā?Tagad jau tēvs piedalās arī. Auguli ķer ko var ! Var arī nebūt drīz par ministru. Kamēr Puzes papiņš deva amatus tādiem .Nu gan sazagās!
 • MŰLLER

  MŰLLER

  Kuri ir tie zaglēni un skauģi. Neko nedrīkst celt, attīstīt. Tā tas bija ar koorģenerācijas stacijām (kāds turējās pretī, jo elektrobizness jau kādam bija), tā turējās pretī par pudeļu savākšanu,jo atkal kāda biznesā tas iesistu robu. Kad šajā valstī reiz beigsies ietekmes dalīšana biznesa vidē. Tad brīnās, ka neviens normāls Eiropas uzņēmējs nevēlas ieguldīt naudu? Brīnās, kāpēc izbrauc no valsts.... Piedrāzt tos grupējumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!