Caur Latviju desmitiem miljonu nonākuši Putina brālēna firmas kontos

Kopš 2018. gada Latvijas bankas strauji atbrīvojušās no riskantiem klientiem. Taču aizdomīgā nauda joprojām ir maksātnespējīgajās bankās. Tur savas naudas izmaksu gaida pastkastīšu firmas ar slēptiem īpašniekiem un neizsekojamiem darījumiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • عبدالله ثجيل

  عبدالله ثجيل

  Sveiki, mani sauc Abdullah, 20 gadus vecs no Irākas, un es tur dzīvoju. Es esmu gejs un manā valstī nav tiesību. Viņi draudēja mani nogalināt kā geju, līdz mani atlaida no universitātes un koledža atteicās studēt geju studentus. Man ir vajadzīga palīdzība, lai pamestu Irāku, migrētu uz Latviju un dzīvotu tur, lai manā valstī uzlabotos geju tiesības un es pie tās atgrieztos. Es ļoti lepojos ar savu valsti un ļoti mīlu to, taču tajā ir daudz sliktu cilvēku, kuri nevēlas, lai es būtu tāda, kāda esmu, es gribu pieteikties humānajam patvērumam Latvijā, man nepieciešama palīdzība. Es nezinu, vai kāds man var šeit palīdzēt, es esmu gejs, es gribu dzīvot tāpat kā visi pārējie un dzīvot tāpat kā citu cilvēku dzīve un netikt diskriminēts tikai viņu heteroseksuālās orientācijas dēļ.🏳️‍🌈
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Un, kur tad visu laiku skatījas uzraugošas institūcijas?
 • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!