Bordāns sola vērtēt Augstākās tiesas un KNAB priekšnieku darbu; Pūcem būšot jautājumi par Koļegovas palikšanu amatā

Krišjāņa Kariņa vadītais Ministru kabinets (MK) Latvijas politikas vēsturē būs īpašs. To vada “Jaunā Vienotība”, kurai pašai pat nav tik daudz balsu, lai saviem partneriem piedraudētu ar MK gāšanu. Ja Kariņa partija valdību atstātu, tas joprojām būtu darboties spējīgs vairākuma MK. Tas nozīmē, – jebkurš no partneriem premjeram var prasīt gandrīz jebko.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Biruta Reinolde
 • S

  S

  Klausoties uz jauno ministru plāniem, rodas cerība, ka var kas mainīties uz labo pusi.Par AT un Bičkoviču.Neizprotu sīki tiesu sistēmas hierarhiju, bet, ja AT neko nevar darit, lai atbrīvotu pērkamus tiesnešus un dzērājus, ja procesi likumigi var ilgt gadu desmitus, normāli nav. Par sadarbību ar VDK- ja 25 gadus neredzēja, kāda jēga tagad. Par KNAB-teijāteris ap augstām amatpersonam, informācijas noplūdes bij.izlūka pārvaldītā iestādē godu nedara.Arī galvenā prokurora vaimanas par to, ka pašu izseko, indē suni utt, bet vainīgos atrast nevar, izraisa vismaz smaidu.Prokurori vairāk izklausās par izmeklētāju darbu traucētājiem, ne atbalstu un palīgiem.Par VVD kontroli-nedrīkst Latviju pārvērst par Eiropas miskasti!Te gan vēl klāt jautājums muitniekiem vai robežkontrolei- vai tos s-dus no Eiropas pa pazemes ejām vai no kosmosa nomet?
 • Arveds Roģis

  Arveds Roģis

  Beidzot Latvijā valda tiesiskums.
  Beidzot viss ir Kārtībā.
 • Lorita Balode Mikelsone

  Lorita Balode Mikelsone

  Nu pa, bet kad Didzis Šmits piektdienā pirms balsojuma Saeimā šo teica - Kariņš un Pūce, i Pavļuts liedzās, ka nekādu šitādu sarunu nemaz neesot bijis! ;)
  Meloja un tik melo... :)
 • Aija Ozola
 • nu

  nu

  Izskatās no Bordāna,būs izrēķināšanās,kā tas bija paredzēts.
 • skorpions

  skorpions

  Interesanti vai te kāds vispār DOMĀ AR SAVĀM SMADENĒM.....jeb visi ir tā NOZOMBĒTI AR ASV LIBERASTISKO FAŠISTISKO ideoloģiju ,kad vairs neviens neko negrib domāt.......Vai tad JAUNĀ VIENOTĪBA JKP PARIEŠI.....nav tā pati VIENOTĪBA....KURA LATVIJU TIK TĀLU IR NOVEDUSI........vai tad pie varas Latvijā 15 gadus nebija VIENOTĪBA......jebšu kā te ar INTELEĢENTAJIEM IDIOTIEM.....kuri domā ,kad ir paši gudrākie IDIOTI uz šīs plānētas....Un atkal LATVIJU TURPINĀS IZNĪCINĀT TIE PAŠI SOROSĪDU BANDĪTI....kā KARIŅŠ PABRIKS...VIŅĶELE....PŪCE.....nerunāsim par zilo puisīti.....ārlietās..KURŠ MĀK TIKAI PAGRIEZT SAVU pa..ka.....ĻU kuram vajag.......TĀ KA VISS TURPINĀSIES......KUR VĒL legālais bandīts GERHARDS....kurš nez kāpēc nenesa nekādu atbildību par SKANDINĀVIJAS RIEPU IZGĀZTUVI.....kuras vairākus gadus veda ar FŪRĒM uz LATVIJU.............tā ka CIRKS AIZBRAUCA ,BET KLAUNI PALIKA.....un legālie bandītiņi atkal VAR TIRANIZĒT SAVU TAUTU......un ptrotams ar skaistiem saukļiem to......IZNĪCINĀT.....
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Pirmie divi viennozīmīgi, ir sevišķi jau otrā kura Latvija pārvērta par citu valsts nelegālo atkritumu poligonu. Kas saistās ar Straumi, tur arī jautājumi kā var neredzēt nelikumības, kad Ušakovs iegrūž rīdzinieku miljonus savās kriminālajās biedrībās un organizācijās. Tās pašas "Rīdzenes sarunas", kur faktiski var dzirdēt noziedzīgās shēmas un darbības, bet KNAB, viss OK, čaļi tikai "palielījās"..
  Nezinu vai tas ir interneta joks vai kas, bet vai tiešām visas lielās korupcijas tiek atklātas tikai ar žurnālistu vai ar ārzemju kolēģu palīdzību, tā pati RS lieta.
  Kas saistīts ar Lemberga kabatas ģenerālprokuroru, tad pietiek paskatīties, kas toreiz ievēlēja Kalnmeiru, lai saprastu, kāpēc Latvijā zeļ un plaukst korupcija visos valsts pārvaldes līmeņos if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Ilze Uščina
 • bauris

  bauris

  UN cik narkotiku izgāja caur koridoru,pirms iejaucās ārzemnieki?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!