Bordāns gatavs būt par premjeru, bet nenoliedz, ka amatu varētu ieņemt Gobzems

“Tuvākajās dienās noskaidrosies viņu [“KPV LV”] paredzamās līnijas, paredzamais virziens valdībā, kādā veidā viņi vēlas strādāt, ar ko viņi ir saistīti,” raidījuma “Nekā personīga” speciālizlaidumā iespējamo sadarbību ar “KPV LV” komentēja JKP premjera amata kandidāts Jānis Bordāns.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Agris Dundurs

  Agris Dundurs

  Kur ta nu Gobzems... :) :) Kpv pavisam drīz būs uz pakaļas no tik negaidīta pavērsiena viņu partijā :) :)
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Nekaadaa gadiijumaa Gobzemu,vispaar vinu partiju negribu redzeet.Jau iesaakusi ar meliem par attieciibaam ar Saskanu.
 • Zigmārs

  Zigmārs

  Pievienojos jau iepriekš izteiktajiem komentāriem par raidījuma žurnālistu profesionālo neētiskumu, pārtraucot intervējamo pusvārdā. Likās, ka arī Bordāns ne visai saprata, kas pie velna notiek. It kā paši uzdod jautājumu, bet neļauj atbildēt, bombardē ar nākamajiem jautājumiem. Izskatījās, ka viņiem nemaz īsti neinteresē atbildes, un tik ļoti neiecietīgi, ja nesaņem gaidīto atbildi, kam seko vēl 5 steidzīgi jautājumi. Raidījuma vadītāji varēja vismaz sevi nepārtraukt, un censties nepārkliegt otru ar savu degošo jautājumu. Visa šī intervija nedaudz atgādināja mūsu lielo kaimiņvalsti, kad iterviju vai raidījumu laikā to vadītāji un pieaicinātā publika runā vienlaicīgi- kurš nu skaļāk prot. Balagāns- tirgus līmenis. Godīgi sakot, biju augstākās domās gan par Jaunalksnes kundzi, gan par blakussēdošo "žurnālistu"- viņu ēyiku žurnālistikā. Skumji.
 • S

  S

  Iedomājos, kā Gobzems melos un zīmēsies Briselē, šausmas.Būtu jāmaina gan valsts, gan pilsonība, gan tautiba, jo kauns būt vienā.ES un EP saktu domāt, ka mums sakarīgu cilvēku nav-deputātos Ždanoka, Grigule, Mamikins, ja tagad atkal...
 • Dudulis

  Dudulis

  Tur nav ko saprast. Tur visiem trijiem ir viena interese-nauda. Šlesers, Meroni, un krievu investoru piesaiste un kravu apjomi. Grib mūsu zemi par biznesa lauciņu uztaisīt, lai to veidotu vajag būt citam kursam, austrumu virzienā... Tapēc jau draudzējas ar saskaņu.
 • Sandis Strovalds

  Sandis Strovalds

  Afērists Aldis - lielisks premjers - lieliska valsts !!
  #KlaunuParde
  Un Kiviču par kultūras ministru ❌
 • Andis Kazāks

  Andis Kazāks

  Smaids protams līdz ausīm. Tāpat reiz smaidīja, Šķēle, Kalvītis, Strujuma arī Dumbrovskis un arī Kučinskis. Visi smaidīja un pie mātes veselības daudz skaista solīja.
 • Inga Laugale

  Inga Laugale

  Un saka, ka žurnālistus pārtrauc teikuma vidū. Žurnālisti runā pāri Bordānam un viens otram:( Laujiet izteikties cilvēkam!
 • Renāte Mihailova

  Renāte Mihailova

  Kas tie paržunālistiem pārtrauc vai runā pa virsu,tāda sajūta ,ka viņi veselu nedēļu nebūtu tikuši runāt,tas traucē saklausīt ko stāsta ielūgtie.Ilze kā tirgus vecene.
 • Martins Tirzmalis

  Martins Tirzmalis

  Tur nav ko saprast. Tur visiem trijiem ir viena interese-nauda. Šlesers, Meroni, un krievu investoru piesaiste un kravu apjomi. Grib mūsu zemi par biznesa lauciņu uztaisīt, lai to veidotu vajag būt citam kursam, austrumu virzienā... Tapēc jau draudzējas ar saskaņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!