Bordāns gatavs būt par premjeru, bet nenoliedz, ka amatu varētu ieņemt Gobzems

16 komentāri
Bordāns gatavs būt par premjeru, bet nenoliedz, ka amatu varētu ieņemt Gobzems
Jaunās Konservatīvās partijas vadītājs Jānis Bordāns atbild uz žurnālistu jautājumiem Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijā pirms Jaunās konservatīvās partijas deputātu kandidātu saraksta 3.jūnijā gaidāmajām Rīgas domes vēlēšanām iesniegšanas. (FOTO: LETA)

“Tuvākajās dienās noskaidrosies viņu [“KPV LV”] paredzamās līnijas, paredzamais virziens valdībā, kādā veidā viņi vēlas strādāt, ar ko viņi ir saistīti,” raidījuma “Nekā personīga” speciālizlaidumā iespējamo sadarbību ar “KPV LV” komentēja JKP premjera amata kandidāts Jānis Bordāns.

Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) līderis atzina, ka tuvākajās dienās partijas iekšējās sarunās tiks noteikts, kādā veidā tiks veidota valdība. “Mēs vispār neesam veduši ne divpusējas, ne daudzpusējas sarunas vēlēšanu naktī vai svētdienā,” piebilda Bordāns.

Viņš arī norādīja, ka visas Saeimā iekļuvušās partijas pieņem un analizē iespējamos lēmumus. “Mēs arī sapratīsim, kādi cilvēki katrā konkrētā partijā ir, jo tas ir ļoti svarīgi, ir jāsaprot, kas aiz šiem cilvēkiem ir.”

Bordāns gan izvairījās no atbildes, vai viņš būtu gatavs strādāt “KPV LV” līdera Alda Gobzema vadītā valdībā, pieļaujot, ka ir iespējami abi varianti, tostarp premjerministra amatā redzot arī sevi.

Saruna ar Jāni Bordānu