Bičkoviča VDK lietā iesaistītais uzskata, ka tagadējā AT priekšsēdētāja sadarbība ar čeku beidzās, jo sabruka PSRS

Jau 11 gadus Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāja amatā atrodas Ivars Bičkovičs. Un visu šo laiku bijušas aizdomas, ka padomju gados viņš bijis saistīts ar VDK. 1995. gadā Bičkovičs devās uz tiesu, lai pierādītu, ka čekas labā viņš nav strādājis. Lai arī VDK kartotēkā atrodama kartīte ar Bičkoviča vārdu un pseidonīmu ”Raitis”.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Jānis Plitnieks

  Jānis Plitnieks

  Šovu par čekas maisiem organizē un vada netīrā,korumpētā,rijīgā valsts vara. Konkrēti ? Jūs nekur neatradīsiet pieminam S.Āboltiņu un viņas vīru,Arti Kamparu,Spolīti,DZINTARU ZAĶI,Straujumu,Repši-Rimšēvicu-Strīķi uc.,daudzus citus. Secinājumus var izdarīt katrs.
 • Jānis Plitnieks

  Jānis Plitnieks

  Bet ! Ko nozīmē izaudzēt ziedus un tos realizēt,cik liels darbs ieguldāms visā tajā,to zina tikai pats darītājs,bet pārējiem - tas ir spekulants latviskā garā...
 • Aleksandrs Reiers
 • Kur ētikas nomas?

  Kur ētikas nomas?

  Ētisku apsvērumu dēļ Bičkovičam vajadzēja atkāpties no amata. Gļēvi ir tie Augstākās tiesas Senāta tiesneši, kuri nespēj pateikt Bičkovičam acīs, ka viņam nav tiesības vadīt tiesu, būt par tiesnesi, jo paša mundieris ir traipos.
  Gribas cerēt, ka prese šo ētisko jautājumu turpinās iztirzāt, arī par tiem tiesnešiem, kuri ir GĻĒVUĻI!
 • S

  S

  Čekas maisiem kā sugai īstas ticības nav, bet tai pašā laikā nesaprotu, kā atbildīgās iestādes jau 90tajos gados nemācēja tur izlasīt atsevišķas personas. Par Bičkoviču, atceros, bija kaut kādi jautājumi par pilsonibu,šķiet, paskatījās-OK.Tautu interesēja, kādēļ viņš ir tik pasīvs dažādu jautājumu risināšanā, atkal viss OK, ja vervēts 80-to gadu sākumā, ir aizdomīgi, ka nav ne jā, ne nē tik ilgus gadus.Neesmu ne jurists, ne personigi saistīts, bet ēna pelēka un ne tikai no paša I.B., bet kontrolētājiem ari.Par otru- Nagla k-gu runājot, ir jābūt pilnīgam idiotam, lai ar to kantori saistītos 90.gadā.Ja būtu taisnība, tad ne jau nu viņa kartīte tad būtu Latvijā.
 • vienalga

  vienalga

  Visus šitās raudzes vīrus (un sievas) ir no varas struktūrām jāizņem. Laiks jaunai paaudzei — tiem, kuriem nav vairs padomiskā domāšana.
 • Bet !

  Bet !

  Vislielākie stukači, tajos laikos, bija tie, kas stučīja OBHs jeb toreizējai ekonomiskai policijai. Tie stučīja gan par spekulantiem, gan par darbību pret režīmu. Un, neviens, kas kaut cik labi prata spekulēt, nevarēja turpināt savu rūpalu bez OBHs ziņas un piekrišanas. Tas padomijā nebija iespējams. Un tāds, lielais puķu spekulants, toreiz bija Puķu Andris jeb Andris Šķēle. Ja paskatītos viņa kā OBHs stukača aģenta kartiņu, noteikti varētu izlasīt, kā mūsu nopelniem bagātais bijušais Premjers un "veiksmīgais" biznesmenis - Puķu Andris, ir stučījis gan par citiem tādiem pašiem spekulantiem, gan par tiem, kas bija pret režīmu. Andri, nekautrējies. Iznāc tautā, paskaidro, ka saku netaisnību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!