Bailēs par Saeimas atlaišanu deputāti vilcinās lemt par ”tukšo solījumu normu” atcelšanu

Medicīnas darbinieki šīs nedēļas sākumā cerēja, ka Valsts prezidents Egils Levits neizsludinās budžeta likumus un liks Saeimai tos pārstrādāt, lai mediķi saņemtu visu likumā solīto 20% algu pieaugumu. Prezidents mediķu cerības neattaisnoja un budžetu izsludināja, bet ar vienu piebildi. Saeimai jāizņem “tukšie solījumi” ne vien no medicīnas finansēšanas likuma, bet arī no astoņiem citiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Pilsonis

  Pilsonis

  LIKUMUS VAR ATCELT TIKAI TAD , JA LIKUMA PIEŅĒMĒJUS ATBRĪVO NO DARBA, AR IERRAKSTU -NESPĒJ PILDĪT SAVUS DARBA PIENĀKUMUS -
  UN BEZ ATLAISŠANAS KOMPENSĀCIJAS,UN TURPMĀK AIZLIEGT KANDIDĒT VĒLĒŠANĀS.
  VIŅI ,JAU TĀ, PAR TO SAŅĒMA LABU ALGU.
  UN TAD LAI IET CITI UN PIEŅEM LIKUMUS ,KURI BŪS VALSTS INTERESĒS.
  VISMAZ BAIDĪSIES, JO ZINĀS KA IZMETĪS POLITISKAJĀ MISKASTĒ !!!!
 • S

  S

  Traka dzíve tiem deputátiem-prezidents viená pusé tauta otrá, kuram klausít.Tá var iedzívoties pamatígá gastritá.Visu laiku bija labi-ko lika, to balsojám, nu izrádás, ka jadomá ar savu galvu, nedod dievs, vél bús jáatbild. Un tas viss par mums tik mazu algu, salídzinot ar bagátajiem dakteriem, medmásám, pedagogiem!
 • jaaa

  jaaa

  Laikam jau mumsim ir tuvs tas schtraussa sindroms,ari kaut kas lidzigs ko nelagi izteicies Makrona kungs par Alianci,varetu vilkt paraleles ar simts kresliniekiem,cem!
  Galva nezin,vai tai vispar ir kajas u.ct.un.u.t.t.
 • Ivars Krieviņš

  Ivars Krieviņš

  Atlaist Saeimu un prezidentu, jo kamēr vieni atsakās no atbildības; otri abgalvo, ka budžets neesot nozagts vienas partijas interesēs!
  - Protams, ka budžets nav nozagts (vienas partijas!) savtīgām interesēm - bet, katras (piecu partiju!) interesem. Un protams, ka par to nedz prezidents, nedz deputāts personīgo atbildību neuzņemies 🤣 Meklēs kļūdas pagātnē, vai kaut kur - tur, kur vainīgie būs kolektīva lēmumi (tā, lai atbildība tiktu reizināti sadalīta uz pēc iespejas vairāku skaitu, vēlami - zemāka ranga darbiniekiem)! 🎈
 • Vita Dzerkale
 • Latvijai

  Latvijai

  Runājot par LNT ir jāsaka , ka te ir klasisks piemērs , kurš parāda , kas notiek , ja Valsts pārvaldnieki vairāk atgādina kādu SIA struktūru , kura nodarbojas ar resursu pārdali , nevis darbojas , kā valsts saimnieki , kas veido arī pelnošus Latvijas valsts kapitāla uzņēmumus . Cilvēki turpina atstāt Latviju , bet tas liecina par to , ka mazinās valsts prestižs ! TV neglāba arī Neatkarīgā termins , kurš tagad vēl vairāk liek aizdomāties par to , vai mēs patiesi esam Neatkarīgi . Vai mums ir Neatkarīgi Valsts uzņēmumi , kuri pelnītu tik daudz līdzekļu , ka nodokļu ieņēmumi neietekmētu budžeta bāzi ? Nav . Ministri un NEPLP nobažījusies par Latvijas informatīvās vides ierobežojumiem un tamlīdzīgām tendencēm ? Lūdzu , te ir iespēja parādīt Valstisku pieeju - Izdaliet NEATKARĪGAI TV resursus , lai pāris mēnešu laikā viņi varētu turpināt sava , skatītājiem ierastā un NEPLP pieņemama raidījumu formātā ! Naudu pēc tam jums atdos , jo to paši varētu nopelnīt . Vai tas ir tik grūti izdarāms , vai arī šeit ir kādi Mums visiem nezinami iemesli - Kāpēc to nevar izdarīt ?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!