Krievijā, līdzīgi kā Latvijā, amatpersonām ir jāiesniedz deklarācijas, lai atskaitītos par saviem īpašumiem un bagātībām. Kāds nelielas Piemaskavas pašvaldības līderis ir deklarējis nelielu dzīvokli Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • GuGu

  GuGu

  Manu bijušo dzīvokli Latgales mazpilsētā arī nopirka maskavieši. Absolūti normāli, inteliģenti krievu cilvēki. Krievijas krīzes un inflācijas nobiedēti, priecājās ka raduši iespēju par iekrāto naudiņu nopirkt "daču" Eiropā. Tā ka nevajag visus bāzt vienā maisā!
 • Dzintars Kokars

  Dzintars Kokars

  Te nu parādās mūsu tautas kalpu d....ā līšanas un klanīšanās krievu kungu priekšā, māka.
 • Andrejs Bubinduss

  Andrejs Bubinduss

  Un kas par to, ka šis individs ir nopircis dzīvokli Latvijā? Brīvajā pasaulē taču jebkuras valsts individs var pirkt sev dzīvokli tadā valstī, kur vēlme un nauda pieļauj. Vai tagad jebkuram brīvajā pasaulē anusu mīļotājiem Sārtam un Rinkevicam būs jāatskaitās, vai viņš draiskuļiem Sārtam un Rinkevicam ir pa prātam un vai viņš drīkst pirkt dzīvokli Latvijā? NATO izcilības centram vēlams būtu pasekot LR ārlietu ministra nepopularizētajām aktivitātēm dažādi maskētiem komandējumiem un visdažādākajiem tēriņiem, kurus LR ārlietu ministrs atļaujas tērēt uz LR nodokļu maksātāju rēkina savai un savu drauģeļu labsajūtai.
 • @p_eteris

  @p_eteris

  Tādu Latvijā jau ir tūkstoši, plus 20 000 atstātie krievu virsnieki. DP ir pilna ar Iļjām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!