ASV priekšlikumu par sankcijām pret “ABLV Bank” varētu atsaukt

Pirms gada ASV iestāde FinCEN publicēja ziņojumu par ”ABLV Bank”, kas finanšu iestādi iznīcināja. “ABLV Bank” pietika līdzekļu, lai izmaksātu noguldījumus, tādēļ tai ļāva likvidēties pašai.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Gintar Raw

  Gintar Raw

  Tapēc, ka nelegāli iegūti līdzekļi un to pēdu slēpšana arī kalpoja par šīs bodītes slēgšanu.. jāatdzīst, to viņi meistarīgi izkārtoja, ka paši ir arī likvidātori!
 • skorpions

  skorpions

  ASV visūr darbojas kā AGRESORA VALSTS ,kura jebkuram savam vasalim var pieprasīt visu ko vēlas....Latvija ir ļoti paklausīga MARIONETE ,kuras valdība laizīs ASV pakaļas jebkurā variantā.....Tad ,kad Latvijā tika likvidēta PAREX banka....,tad tauta samaksāja 1 miljardu latus visiem tiem BANDĪTIEM....ieskaitot Godmani ,kurš uz to afēru nopelnīja......Tad ,kad mūsu VIENOTĪBA....sadalīto PAREX banku par velti PĀRDEVA SAVIEM ASV saimniekiem....ienākot Latvijā ASV agresoram banku sistēmā protams ,kad viss šis bija sagaidāms,JO ASV VIENĪGĀ VĒLAS KONTROLĒT NELEGĀLO NAUDAS PLŪSMU....Tā ka Latvijas bankām tagad NELEGĀLĀ nauda vairs nespīd.....jo te ir ASV un ASV BANDĪTISKĀS BANKU STRUKTŪRAS KONTROLĒ UN APLAUPA JEBKURU SAVU MARIONEŠU VALSTIŅU......
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  šeit mēslu būs daudz vairāk,nekā ar PREKS MEKS banku,galvas ripos.Pirmajā gadījumā jāņos tika atstāta valsts,bet šeit jāņos centīsies atstāt obšaku un tas jau būs bēdīgi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!