Apmānīt karavīrus un likt nepakļauties pavēlēm – biedējoši viegli, secina eksperimentā

Kamēr aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) piedalījās drošības konferencē Minhenē, Vācijā, it kā no viņa e-pasta izsūtītas elektroniskās vēstules par izdomātām ministra izklaidēm Vecrīgā. Starp serveriem, no kuriem e-pasti sūtīti, ir arī Krievijas adreses.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Egons Ligeris

  Egons Ligeris

  A kā jūs zināt ka tieši no Krievijas? Es gadus 5 atpakaļ reizēm lietoju brauzeri ar kuru man uzrādīja katru reizi citu ip adresi. Tai skaitā Krieviju, ASV, Kanādu, Vāciju un citas. Un man nav nekādu hakera zināšanu neko neprotu uzlauzt. A te pēc teksta saprotu ka tam jābūt cilvēkam ar gudrāku galvu ka man. Un jūs domājat viņš nevar izdarīt tā lai visi domā ka tā ir Krievija?
  • Arnis Grinis

   Arnis Grinis

   Эгон Лигерис Vienkārši Krievijai ir JĀBŪT vainīgai! Tā pieņemts!
  • Egons Ligeris
 • Māris Kļava

  Māris Kļava

  Ja pavēles dod PSRS darbinieki, kuri degradē un pazemo jaunos karavīrus, ko citu gaidījāt? Visus kuri dienēja vai strādāja PSRS armijā, vajag atlaist no armijas vadības. Vieta ir jādod jaunajiem, kuriem nav PSRS sistēmas sekas galvā. Kauns par Latvijas armijas PSRS atliekām! Kad dos iespēju jaunajiem sevi parādīt?
 • manC no laukiem...

  manC no laukiem...

  -----Savukārt Ozoliņš uzsver, ka “cilvēkiem vajadzētu būt pieejamām pamatzināšanām, kas, kāpēc, kādā veidā viņa datus izmanto, ar kāda veida informāciju viņš tiek “barots”. Lai viņš saprastu, kas ir tā vide, kurā viņš patiesībā pats pieņem savus lēmumus”.-----
  ...aber šitas ir laPs... ja to ikdienā pielietotu parastie ļauži, kas tik no tv ziņām un pareizi pasniegtajiem viedokļiem barojas...
 • Bauris
 • Damberg Davikt Davis
 • oi!

  oi!

  tātad tā! putlers jau saviem armijniekiem ir atņēmis mobiļņikus. lai nelieto soc tīklus. tas nu tā. It kā jau pareizi, bet .... vislabākā armija ir tā kurai nav nekādas informācijas, tā kuras karavīri nezin neko par apkārt notiekošo, un vadās tikai pēc pavēlēm un poļitruka stāstiem. tā tas bija padomju armijā - cilvēkus aizdzina dienēt uz otru savienības malu, kur nav ne radu , ne paziņu un tad to karavīru var arī jebkurā brīdī sūtīt pret iedzīvotājiem. Tagad ir maķenīt savādāk- informācija ir pieejama, karavīrs domā( ceru) un izvērtē, vai viņam vajag to kaimiņu Janku ar sapiera lāpstu apskaldīt, jo vēlāk var nākties uz ielas satikties. un tāpēc arī tā karošana šodien notiek citās zemēs- nu tak svešu dušmani vieglāk piebeigt. un lai Dies'dod, ka karavīri pirms izpildīt kādu pavēli izvērtē tās likumību, politisko atbilstību un ētiskumu. ģenerāļiem tas var nepatikt, bet labāk ka tā nekā jauns kariņš kāda aizvainota liliputa dēļ.
 • skorpions

  skorpions

  HA HA HA Visu šo MURGU JAU SEN PACĒLA STULBIE JEŅĶI....kuru karavīri ar saviem mobilajiem nodeva savas atrašanās KORDINĀTES IRĀKĀ AFGANISTĀNĀ SĪRIJĀ tā ka tie kuri NEGRIB DZĪVOT ,jeb ir tik STULBI IDIOTI ,kuri neko citu nesaprot ,kā NĀVI.......var droši lietot savus MOBILOS NĀVES VĒSTNEŠUS KAUJAS LAUKĀ.......Tā ka ,lai kā te gribētu izskolot mūsu tagadējoas INTELEĢENTOS IDIOTUS....kuri visu saprot tikai TEORĒTISKI.......varu droši pateikt ,kad jebkurā variantā IDIOTI IR UN BŪS......kuri nenkad nedomās ar savām smadzenēm....un tas ir tas IEROCIS KURŠ NOGALINĀS ŠOS UZPŪTĪGOS RIETUMU INTELEĢENTOS IDIOTUS..........Viens piemērs ,kad britu karavīri atteicās piedalīties militārajās apmācības ,jo nebija SILTAS UN LABIEKĀRTOTAS LABIERĪCĪBAS........Es pat nevaru iedoma'ties,kur KARĀ BŪS SILTAS UN LABIEKĀRTOTAS LABIERĪCĪBAS.......un vēl šiem idiotiem ,kāds samaksās ALGU PAR MĒNESI KAROSĀNU.......jJO REĀLĀ KARĀ NEBŪS NE ALGAS NE LABIERĪCĪBAS.......Tā ka ALGOTŅI VAR BRAUKT MĀJĀS ,JO REĀLĀ KARĀ VIŅI NEBŪS KAROTĀJI.....JO ALGAS TA NEBŪS......
 • Izmeža

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!