Ansis Pūpols sev labprāt kādreiz uzdāvinātu BMW X5

Komentāri

Sadarbībā ar mūsu video vietni “TvPlay”, atsākam rubriku “Zvaigzne stūrī”, kurā uz īsu sarunu aicināsim šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” viesus. Pagājušajā reizē kā pirmais starmešu gaismā izgāja grupas “PeR” solists Ralfs Eilands. Šoreiz neraksturīgi viņa amatam Ansis Pūpols atbildēs uz skatītāju iesūtītajiem jautājumiem.

Par parasto un neparasto, par vienkāršo un sarežģīto, par visu un neko – šādi īsumā varētu aprakstīt, kas jūs sagaida no ”Zvaigzne stūrī” video rubrikas. Šoreiz uz skatītāju jautājumiem atbildes sniedza “Nekā personīga” žurnālists Ansis Pūpols par kautiņiem studiju laikos, par to, kur slēpjas laime, kā arī par dāvanām, kuras dāvinātu pats sev.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnālists atbildēja uz šādiem jautājumiem:

  • Vai biji sabijies, kad uzzināji, ka tieši Tu būsi viens no TV3 noslēpumu sezonas atklāšanas balles vadītājiem?
  • Nosauc 5 lietas, kuras ņemtu lidzi uz vientuļas salas!
  • Izstāsti kādu mednieku stāstu no koju/studentu laikiem!
  • Kurš ir labākais žurnālists Latvijā?
  • Kad piedalījies raidījumā “Suņu būda”, kāpēc Aleksandrs Mamikins visu laiku uzsvēra Tavu piederību partijai “Vienotība”?
  • Kur slēpjas laime?
  • Ja Tev būtu iespēja sev uzdāvināt dāvanu, kas tas būtu?
  • Kurš ir Tavs bērnības varonis?
  • Kas ir seksīgākais Latvijas iedzīvotājs? Kāpēc?
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl