Ameriks prognozē, ka Staķis varētu nebūt vienīgais Rīgas mērs šajā sasaukumā

23 komentāri

Bijušais Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) izteicis prognozi, ka Mārtiņš Staķis, kurš pēc “Attīstībai/Par!” un “Progresīvie” starta Rīgas domes vēlēšanās tiek minēts kā reālākais mēra amata kandidāts, varētu nebūt vienīgais mērs šā sasaukuma laikā. Arī pats Staķis neizslēdz, ka iespējami pārsteigumi.

Intervijā raidījumā “Nekā personīga” Staķis apliecināja, ka ir saņemts apstiprinājums, ka “Attīstībai/Par!/Progresīvie” uzņemas iniciatīvu koalīcijas veidošanā.

Eksperti norādījuši, ka partijā manāms dažādu politisko uzskatu strāvojums un tas varot radīt pretrunas pašā partiju apvienībā, kurā pārstāvēti politiķi, sākot no sociāldemokrātiem līdz liberāļiem. Staķis norāda, ka pie programmas veidošanas politiķi esot sapratuši, ka par 95% idejas un redzējums ir līdzīgi un saimnieciskajos jautājumos ideoloģisko uzstādījumu ir visai maz. Partiju apvienībā gan ir bijusi vienošanās vai nu strīdīgos jautājumus neiekļaut programmā, vai arī par to, ka partijā var būt atšķirīgi viedokļi.

Bijušais Rīgas vicemērs  Ameriks izteicis prognozi, ka Staķis nebūs vienīgais mērs šā domes sasaukuma laikā. Komentējot šos izteikumus Staķis norādīja, ka viņš saņēmis “plusiņus” no puses vēlētāju, kuri balsojuši par AP/P un šobrīd viņam ir nedalīts atbalsts. Tomēr, pamatojoties uz līdzšinējo pieredzi, viņš neizslēdz, ka iespējami dažādi pārsteigumi. “Kamēr nebūs balsojuma, tikmēr es par sevi neko droši nevaru teikt,” – tā Staķis.

23 komentāri