Amatpersonu nolaidības dēļ Misāni gandrīz izdeva Dienvidāfrikai, bet Ārlietu ministrija darbiniekiem dala naudas balvas

Dānijas cietumā vairāk nekā gadu pavadījusī Latvijas pilsone Kristīne Misāne ar lidmašīnas reisu no Kopenhāgenas šonedēļ atgriezās Latvijā. Iļģuciemā cietumā viņu trešdien apmeklēja advokāts. Pēc viņa teiktā, apstākļi esot apmierinoši, Kristīne Misāne esot atguvusies un priecīga beidzot būt mājās!

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • mhm

  mhm

  Tātad, jūs uzskatāt, ka jebkurš idiots, kas sataisa sūdus ir pelnījis, ka uz to strādā vesela komanda speciālistu? Jums nav ne jausmas, ar kādu kontingentu ir jāsaskaras vēstniecību darbiniekiem. Viņi ir pelnījuši prēmijas, jo tas viss smags mentāls papildu darbs par kuru lielākajai daļai pajoliņu nav ne jausmas. Brauc kaut kādas pabiras no Latvijas uz citām valstīm, taisa sūdus, pēc tam vēstniecības darbiniekiem jāskraida pa cietumiem, sniedzot valsts noteikti konsulāro palīdzību.
 • Seniors

  Seniors

  Iesedusies , ka VARDES purva ! Seit , loti labi redzams , ka aizplust MUSU , nodoklu maksataju = NAUDINA ! Sie , nav Valsts iedzivotaju = aiztsavji , bet gan , VALSTS = izzadzeji ! Treknie KROPLI , pieedusies , no sis siles ! Milie tautiesi , vai tiesam neredziet , ka RIGAS kungi = apzog Latviju ???Karins un vina ministri , Saeimas deputati , ir ISTIE un LIELAKI = ZAGLI !!!
 • Smilts Ērkšķis Sula

  Smilts Ērkšķis Sula

  Tas taču ir viņu darba pienākums. Par to saņem algu . Tas P.dars ir pilnīgi uz pavasari aptrakojies. Vai tiešām tas ir NORMĀLI ?????
 • Antra Klavina

  Antra Klavina

  Bravo ,beidzot arī par kautko labu un celsirdigu apbalvo !
 • Guntis.

  Guntis.

  Visas šīs personas kuras saņēma lielās prēmijas par vilcināšanos drīzāk vajadzēja smagi sodīt ar naudas sodiem,nevis vēl prēmijas piešķirt.
 • Kristine Grinvalde
 • liga sulga

  liga sulga

  kur skatas valdibas galva,kur prezidents....sitie tik cuko nodoklu maksataju naudu.jaunzeme izgerbj tautu ,lai sitie svali var iedzivoties.tas tacu ir jaizbeidz ,johaidi....cik ilgi var ciest.kautkas tacu ir jadara...visatlautiba valda visos tais auksejos kambaros ,to tacu nevar devet par tautas aizstavjiem.gribas kliegt ,cik var ciest .pretigi muli ,grib lai maksa nodoklus ,priekskam ,lai ko zagt viniem
  • Seniors

   Seniors

   Usakovu , atsaukt no Briseles , lai palidz ( siem rausejiem ) , izzagt LATVIJU !!!Pasi lasiet un dzirdiet , kadus (izkraptos ) miljonus , reizem atklaj !!! Un ta , dzivo VISI - RIGAS kungi un VARAS iestades !!!
 • Vlad Wintertime

  Vlad Wintertime

  Spļāviens sejā visiem strādnieku šķiras cilvēkiem Latvijā! Kā grib, tā dara! Šitādiem uz Āfriku pašiem ar melnajiem bakstīties pakaļām...
 • Zigis L

  Zigis L

  Tā vietā lai darbiniekus aizsūtītu uz papildus kursiem, šiem iedod prēmijas..
 • Ehdita Lobanova

  Ehdita Lobanova

  Это их работа и обязанность и они за это не плохо зарабатывают,где же их патриотизм или он платный
  • Smilts Ērkšķis Sula

   Smilts Ērkšķis Sula

   Viņiem acīmredzot nav patroitisma. Vsjo za deņgi i za zadņicu ....😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!