Advokātu padome uz Krievijas prezidenta un Tieslietu ministrijas rīkotu konferenci sūtīs advokātu Skačkovu

Pēc mēneša Sanktpēterburgā, Krievijā, notiks Starptautisks juridiskais forums. Lai arī nosaukums un foruma mājas lapā piesauktās dalībvalstis rada priekšstatu, ka tas ir respektabls un apolitisks, pasākumu ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina atbalstu rīko Krievijas Tieslietu ministrija.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Aivars Sevelis
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Kas tas par teicienu,nav prieciigs,vienkaarsi aizliegt braukt.
 • jāsmejas !

  jāsmejas !

  "respektabls un apolitisks, pasākumu ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina atbalstu"
  - - - - - - - - - - - -
  Vārdi "respektabls" un "Putins" viens otru izslēdz. Tas cilvēks ir zaglis, melis un slepkava.
 • Гинтс Фрицевич Кригер

  Гинтс Фрицевич Кригер

  Okupants brauc pie okupantiem
  • Aija Štromberga

   Aija Štromberga

   Серафим Кригер nu,taču pie savējiem
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tas ka starp Latvijas un rietumu juristiem atrodas margināļi un "noderīgie idioti", tas nav noslēpums, bet valstij un juristu saimei būtu jānorobežojas no šādiem dīvaiņiem ir sevišķi ja tie brauc uz autoritatīviem režīmiem, kuriem ar mūsdienīgu likumu un tiesiskumu nav nekā kopīga. Putins šādus "noderīgos idiotus" izmanto savu kriminālo un kleptokrātisko režīma propagandai. Gribat zināt kā Krievijā ar tiesiskumu, lasiet if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } !!!
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tas ka starp Latvijas un rietumu juristiem atrodas marģināļi un "noderīgie idioti", tas nav noslēpums, bet valstij un juristu saimei būtu jānorobežojas no šādiem dīvaiņiem ir sevišķi ja tie brauc uz autoritatīviem režīmiem kuriem ar mūsdienīgu likumu un tiesiskumu nav nekā kopīga. Putins šādus "noderīgos idiotus" izmanto savu kriminālo un kleptokrātisko režīma propagandai. Gribat zināt kā Krievijā ar tiesiskumu, lasiet Novaja gazeta !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!