Martā kļuva zināms, ka VID pieķēris “Škoda” tirgotāju “Karlo Motors” un sarēķinājis tam iespaidīgas soda naudas. Neizskanēja otra firma, kurai VID arī ir veicis auditu, taču tas ticis vieglāk cauri. Shēmās ar tiem pašiem uzņēmumiem, par ko iekrita “Karlo Motors, bija arī “Subaru” tirgotājs “AdRem Auto”. Taču šai firmai VID pārmet tikai divus darījumu, kas izmantoti PVN krāpšanai. Tas rada šaubas, vai Valsts ieņēmumu dienests tiešām piemēro vienādus standartus, vērtējot, vai uzņēmums ir pietiekami novērtējis savus darījumu partnerus un nav iepinies nodokļu krāpšanas shēmās.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Martins Cepuritis

  Martins Cepuritis

  Gribu piedalīties!
  Skatos, nevienu nepieķer. "Vēsture" man tīra. Uzrakstiet man džeki, pastāstiet, kā griežās karuselis, kas jādara...
 • Lienīte Caune

  Lienīte Caune

  Paldies žurnālistiem. Kādu laiku konsultēju uzņēmumu, kas bija viens no Subaru dīleriem Latvijā, nevarējām saprast, kas notiek ar otru dīleri, kurš tirgoja automašīnas par tādām cenām, kuras manam klientam nebija "paceļamas", rezultātā klients bija spiests bankrotēt. Tagad viss ir skaidrs, mulsina gan VID rīcība un atbilde, ka viņš ir piebremzējis. Kas tad tas, kamŗ viņš nedomāja bremzēt, citi zaudēja biznesu un naudu!!!
  • Karlis Ozollapa

   Karlis Ozollapa

   Jūs esat ļoti slikti konsultējusi Centrs Imanta, ja jau uzņēmums bankrotēja. :)
  • Lienīte Caune

   Lienīte Caune

   Es tiešām nepiedāvāju klientam pārkāpt likumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!