Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 11. decembris

Otīlija, Iveta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops dvīņiem

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops vēzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops lauvai

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

Horoskops svariem

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops skorpionam

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops strēlniekam

Šodienas priecīgā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieaug, tāpēc nebūs pamatojuma attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu skrejamo apskriet. Meklē ticamus argumentus savai nekā nedarīšanas sajūtai.

Horoskops mežāzim

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops ūdensvīram

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops zivīm

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Bailēs par Saeimas atlaišanu deputāti vilcinās lemt par “tukšo solījumu normu” atcelšanu

Bailēs par Saeimas atlaišanu deputāti vilcinās lemt par “tukšo solījumu normu” atcelšanu 6

Medicīnas darbinieki šīs nedēļas sākumā cerēja, ka Valsts prezidents Egils Levits neizsludinās budžeta likumus un liks Saeimai tos pārstrādāt, lai mediķi saņemtu visu likumā solīto 20% algu pieaugumu. Prezidents mediķu cerības neattaisnoja un budžetu izsludināja, bet ar vienu piebildi. Saeimai jāizņem “tukšie solījumi” ne vien no medicīnas finansēšanas likuma, bet arī no astoņiem citiem.

Izmeklējot vīrieša nāvi iespējamas ārstu nolaidības dēļ, policija tuviniekiem melo par medicīniskajām ekspertīzēm

Izmeklējot vīrieša nāvi iespējamas ārstu nolaidības dēļ, policija tuviniekiem melo par medicīniskajām ekspertīzēm 26

Izmeklējot vīrieša nāvi iespējamas ārstu nolaidības dēļ policija tuviniekiem melo par medicīniskajām ekspertīzēm. Prokurori pārkāpumu nesaskata. Tas rāda, kādā kvalitātē tiek uzraudzīta krimināllietu izmeklēšana. Mūsu valstī par to atbild prokuratūra. Tomēr četros uzraudzības līmeņos netiek reaģēts uz policista meliem.

Ekspolitiķi Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt “Meridian Trade Bank”

Ekspolitiķi Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt “Meridian Trade Bank” 4

Pēc 2008. gada pasaules finanšu krīzes valstis vienojās palielināt banku kapitāla pietiekamības prasības. Tas nozīmē, ka pašiem īpašniekiem bankās jāiegulda lielāku drošības spilvenu, lai tās varētu pārdzīvot krīzes. Plānots, ka jaunās prasības spēkā stāsies pēc diviem gadiem, un jau šobrīd bankas prognozē, ka daudzām tās izpildīt nebūs pa spēkam. Kapitāla nepietiekamība bija viens no iemesliem, kādēļ Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) apturēja “PNB Bankas” darbību. Bet palielināt kapitālu uzraugi liek arī citām bankā.

Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts

Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts 6

Šo gadu Latvija aizvada ar iepriekšējā Ministru kabineta izstrādātu tehnisko budžetu. Sagatavojot nākamā gada budžetu, Krišjāņa Kariņa valdībai un 13. Saeimai bija iespēja rādīt, ko viņi spēj un kā pilda pirms vēlēšanām dotos solījumus. Rezultāts radījis vilšanos mediķiem un pedagogiem, kā arī paver iespēju apstrīdēt Saeimas lemtā atbilstību Satversmei.

Visās trīs lielākajās valsts slimnīcās izsludināts konkurss uz valdes amatiem; prasībās iekļauta nevainojama reputācija

Visās trīs lielākajās valsts slimnīcās izsludināts konkurss uz valdes amatiem; prasībās iekļauta nevainojama reputācija 3

Trīs lielākajās slimnīcās gaidāma būtiska vadības maiņa. Konkursā Bērnu un Stradiņa slimnīcā meklē valdes locekļus – finansistus. Stradiņa slimnīcai būs arī jauns valdes priekšsēdētājs. Situācijā, kurā medicīnai trūkst naudas un briest mediķu streiks slimnīcu vadība reizē papildus atbalstu un reizē uzraudzību īstenos jaunās padomes. Konkurss ir noslēdzies un zināms, ka 88 kandidātu vidū ir arī ārvalstu eksperti.

Pretēji Maligina testamentam mantinieces cenšas pārdot “Olainfarm” akcijas

Pretēji Maligina testamentam mantinieces cenšas pārdot “Olainfarm” akcijas 8

Uzņēmējs Valērijs Maligins aizgāja mūžībā pirms gandrīz diviem gadiem. Tagad cīņas starp mantiniecēm pārvērtušās cīņā starp ”Olainfarm” akciju kārotājiem. Šobrīd šajā spēlē uzvar ar sankciju sarakstos esošu Krievijas politiķi saistīts uzņēmums. Cita potenciālā pircēja nākšanu pie varas uzņēmumā palīdzējis novērst tiesas lēmums liegt akcionāriem balsstiesības.

Saskaņas biedri piedalās Krievijas Valsts domes rīkotajās sporta spēles

Saskaņas biedri piedalās Krievijas Valsts domes rīkotajās sporta spēles 39

Aizvadītajā nedēļā Maskavā notika Starptautiskās parlamentu spēles. Ar šahu, minifutbolu, galda tenisu, tenisu, biljardu un badmintonu spēļu rīkotāji – Krievijas Valsts dome – gribējusi stiprināt attiecības ar parlamentu deputātiem citās valstīs. Uz tām bija devušies arī vairāki “Saskaņas” biedri.

Par kukuļņemšanu sodu izcietušais Strancis Rīgas domi pārstāvēja Mežaparka estrādes projektā. Strādājis tiešā Burova pakļautībā

Par kukuļņemšanu sodu izcietušais Strancis Rīgas domi pārstāvēja Mežaparka estrādes projektā. Strādājis tiešā Burova pakļautībā 3

Mežaparka Lielā estrāde desmitiem gadu bija nolaista un noplukusi. Par estrādes remontu dziedātāji sapņoja jau ilgi, taču tam nekad nebija naudas. Pēdējā brīdī uz Latvijas simtgades dziesmu svētkiem nauda atradās. Divus gadus pirms lielā notikuma Rīgas dome no atvilktnes izvilka desmit gadus vecu projektu un izsludināja konkursu.

Par dzimtas īpašumu jūras krastā jācīnās ar ātro kredītu miljonāriem

Par dzimtas īpašumu jūras krastā jācīnās ar ātro kredītu miljonāriem 19

Liepupes pagastā par dzimtas mājām iedzīvotājiem jācīnās ar ātro kredītu miljonāriem. Latvijas likumos no seniem laikiem nemainīgi saglabājušās normas par kopīpašuma izbeigšanu, lai līdzīpašnieku strīdu dēļ neaiziet postā īpašums. Tomēr šo regulējumu var izmantot arī netaisniem nolūkiem.