21 gadu pēc valdības lēmuma slēgt Salaspils atomreaktoru tā nojaukšana joprojām nenotiek

Šonedēļ apritēja 58 gadi kopš Salaspilī sāka darboties atomreaktors. Tajā neražoja elektrību, bet zinātnieki nodarbojās ar pētniecību. Padomju režīms sabruka un reaktoru izslēdza.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Elektriķis

  Elektriķis

  Vai tiešām neviens nespēj iedomāties to ka šis reaktors ir spējīgs nodrošināt elektrības apgādi? Bļin naudu nojaukšanai varētu novirzīt Uz komunikāciju un elektroietaišu izveidi, sakārtot visas problēmas salabot kas jālabo un iedarbināt reaktoru lai viņš ražo elektrību? Tajā laikā tiks izstrādāta visa viņā esošā degviela un tajā laikā būs iespējams iekrāt naudu vainu pilnīgai renovācijai un remontam un degvielas iegādei nākotnes darbspējas nodrošināšanai vai arī to naudu varētu izmantot tomēr reaktora nojaukšanai ir jāsāk darboties kamēr nav notikusi liela maštāba avārija. Bļin cilvēki domājiet. Kā tik kautko nojaukt un vai pārdot.
 • Students

  Students

  Ļoti žēl, ka amerikāņi pievāca visu kodoldegvielu, ļoti laba zinātniskā bāze bija. Viņiem jau ļoti pielūko, lai viņu vasaļvalstīs neaugtu un neattīstītos konkurenti! Man vēl bija tas gods tur nedaudz mācīties. Nav par ko uztraukties draugi, tukšās reaktora telpas nav bīstamas. Iedomājieties, pat tiem, kas tur strādāja un mācījās, nekas nekait! Nevajag kult vētru glāzē.
 • Andris

  Andris

  Vai mūsu korumpētajā valstī kādreiz kādu iesēdinās aiz restēm par nodokļu maksātāju naudas izkrāpšanu? Mums ir viena liela valsts mēroga mafija kur par pusi miļjona laiž no cietuma ārā un pēc tam pierādījumu trūkums.
 • Igors Puškins

  Igors Puškins

  Nauda jau izsaimniekota neauglīgiem mērķiem=atbildīgo nekad nav bijis=politika saucas!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Jānis Novickis

  Jānis Novickis

  Un radioaktīvais piesārņijums un ūdens nav deaktivēts. Nauda iedalīta tikai par maz un atbildīgie gnīdas to iztērēja džipiem un kvadracikloiem!!!
 • Ainars Ancans

  Ainars Ancans

  Nekā,naudu notrallina,noēd restorānos,pērk bentlijus,atdod militārismam,okupantiem un nevar savest kārtībā savas lietas,banda nolādētā,latvijas posts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!