Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Svētdienās 19:00

Neļauj meliem izplatīties!

Nekā personīga

Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit

Maks. 200 MB, video iesakām likt Youtube vai Failiem.lv un likt saiti uz tiem aprakstā.

Skaties.lv neuzņemas atbildību par iesniegtās informācijas saturu, un informācijas iesniedzējs pats patstāvīgi atbild par sniegtās informācijas patiesumu.

“Nekā personīga” aktualitātes

Oficiāli novērtēs arestētās Lemberga mantas vērtību

Oficiāli novērtēs arestētās Lemberga mantas vērtību 11

Augustā Rīgas apgabaltiesa Lemberga lietā atcēla Šveices juristu Rūdolfu Meroni no arestētās mantas glabātāja statusa. Viņš mantu pārvaldīja 13 gadus. Ventspils mēra potenciāli prettiesiski iegūtie desmitus vai pat simtus miljonu vērtie īpašumi Meroni pārraudzībā zaudējuši vērtību. Ja Lembergu notiesās, valsts iegūs daļas iztukšotos uzņēmumos. Tagad Iekšlietu ministrijas pārraudzībā esošajai Nodrošinājuma valsts aģentūrai jāpārņem ofšoru tīklu un jāspēj to pārvaldīt. Šim mērķim aģentūra apsver piesaistīt kādu auditoru vai juristu biroju.

"Nekā Personīga": kāpēc izgāzās lieta pret augsta ranga muitniekiem par 100 tūkstošu eiro zaudējumiem valstij?

"Nekā Personīga": kāpēc izgāzās lieta pret augsta ranga muitniekiem par 100 tūkstošu eiro zaudējumiem valstij? 10

Valsts ieņēmumu dienests (VID) bieži ziņo par aizturētiem nodokļu krāpnieku grupējumiem. Retāk par pieķertiem inspektoriem un muitniekiem. Taču šo lietu gaita ir neizsekojama un iznākums parasti paliek nezināms. 2015. gada pavasarī VID vadība paziņoja, ka lietā par pilnvaru pārsniegšanu pieķerti trīs augsta ranga muitnieki, tostarp muitas priekšnieka vietnieks. Valstij nodarīti ap 100 tūkstošu eiro zaudējumi. “Nekā Personīga” ir zināms, ka lieta izgāzusies.

"Pasažieru vilciens" mainīs nosaukumu un rebrendingam varētu tērēt līdz 100 000 eiro

"Pasažieru vilciens" mainīs nosaukumu un rebrendingam varētu tērēt līdz 100 000 eiro 51

Elektrovilcienu ražotājs “Pasažieru vilciens” jauno pasažieru vilcienu iepirkumi pēdējo desmit gadu laikā atcelti, pārcelti un saistīti ar daudziem skandāliem. Pirms gada izdevās noslēgt līgumu ar Čehijas kompāniju “Škoda Vagonka”. Darījuma summa – 255 miljoni eiro. Raidījumam “Nekā personīga” kļuvis zināms, ka nolemts arī mainīt AS “Pasažieru vilciens” nosaukumu. “Pasažieru vilcienu” turpmāk sauks “VIVI Latvija”. Jaunā dizaina izstrāde un ieviešana izmaksās līdz pat 100 000 eiro. Rebrendingā iesaistīts uzņēmums, kur vienam tās pārstāvim ir ļoti ciešas saites ar ASV sankciju sarakstā iekļauto Aivaru Lembergu.

Kādas izmaiņas vēlas jaunieši pēc Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām?

Kādas izmaiņas vēlas jaunieši pēc Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām? 1

Šogad, pēc raidījuma “Nekā personīga” aprēķiniem, uz savām pirmajām Rīgas domes vēlēšanām pilntiesīgi var doties apmēram 17 000 jauniešu. Taču partiju programmas nerunā par jauniešu tēmu. Tā vietā, lai partijas uzrunātu lielu grupu ar potenciālajiem vēlētājiem, partijas izvēlas koncentrēties uz mazāku grupu – velobraucējiem.

Kādas ir latvisko partiju izredzes Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās?

Kādas ir latvisko partiju izredzes Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās? 4

2017. gada Rīgas domes vēlēšanās “Saskaņai” opozīcijā esošās latviskās partijas savāca nepilnus 43% balsu. Ar to nepietika, lai pārņemtu varu pilsētā. Tagad partiju līderi saka, – esam izdarījuši secinājumus, lai atkal nepiedzīvotu izgāšanos. Tomēr cerības uz uzvaru un rimtu darbu rīdzinieku labā turpmākos piecus gadus nemaz tik drošas nav.

11 dienas pirms RD vēlēšanām GKR deputāta kandidāta vadīts departaments bez konkursa slēdz līgumu par 250 000 eiro par dižkrūmu un koku stādīšanu ar "Rīgas mežiem"

11 dienas pirms RD vēlēšanām GKR deputāta kandidāta vadīts departaments bez konkursa slēdz līgumu par 250 000 eiro par dižkrūmu un koku stādīšanu ar "Rīgas mežiem" 11

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas pandēmijas dēļ negaidīti tika pārceltas uz vasaras beigām. Līdz ar to administrācija pāris mēnešu vietā ieguva iespēju nostrādāt pusgadu. Pagaidu varai jābūt apolitiskai. Tomēr daži lēmumi liecina, ka saimniekošana notiek dažu politisko spēku interesēs, kas pretendē uz varu galvaspilsētā.

"Latvijas dzelzceļš" eksportējošam uzņēmumam zemes nomu paaugstina 12 reižu

"Latvijas dzelzceļš" eksportējošam uzņēmumam zemes nomu paaugstina 12 reižu 16

Lai samazinātu tranzīta miljonu zaudējumus, uzņēmums “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ķēries pie nomas cenu celšanas tam piederošajos īpašumos. Jauno biznesa modeli uz savas ādas sajutis kokapstrādes uzņēmums Suntažos, kam nomas maksa pacelta divpadsmit reizes. Summas nav milzīgas, taču  nesamērīgas mazajam ciematam. Uzņēmēji ir nepatīkami pārsteigti un grasās atstāt nomātās platības. Ir maz ticams, ka “Latvijas dzelzceļš” ciematā, kur sliedes jau sen demontētas, atradīs citu nomnieku.

Ar samazinātām prasībām jaunā konkursā cer atrast Konkurences padomes priekšsēdētāju 

Ar samazinātām prasībām jaunā konkursā cer atrast Konkurences padomes priekšsēdētāju 

Šovasar būtu jāatrisinās jautājumiem par vakancēm divu svarīgu izmeklēšanas iestāžu vadībā. Nākamā trešdiena ir pēdējā diena, kad var pieteikties uz Valsts policijas priekšnieka amatu. “Nekā Personīga” rīcībā ir neoficiāla informācija, ka patlaban nav saņemts neviens derīgs pieteikums. Ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) prasība, izmantot melu detektoru kandidāta atlasē, tikusi daudz kritizēta un var novest pie konkursa bez rezultāta. Nesen izgāzās arī citas “KPV LV” vadītās ministrijas atlase uz tautsaimniecībai svarīgo Konkurences padomes priekšsēdētāja amatu.

"Latvijas Valsts mežu" aizdomīgos papīrmalkas darījumus pārbauda Valsts policija un KNAB

"Latvijas Valsts mežu" aizdomīgos papīrmalkas darījumus pārbauda Valsts policija un KNAB 22

“Nekā Personīga” jau stāstīja, kā “Latvijas Valsts mežu” papīrmalkas eksports notiek ar politikā ietekmīgā kokrūpnieka Ulda Mierkalna uzņēmumu starpniecību. Neraugoties uz mūsu atrastajiem un dokumentētajiem pierādījumiem un informāciju, kas iegūta no vairākiem avotiem, “Latvijas Valsts mežu” valde pārkāpumus turpina noliegt, un kapitāldaļu turētājs – Zemkopības ministrija – izliekas tos nemanām.