Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 17. maijs

Herberts, Dailis, Umberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Svētdienās 19:00

Neļauj meliem izplatīties!

Nekā personīga

Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit

Maks. 200 MB, video iesakām likt Youtube vai Failiem.lv un likt saiti uz tiem aprakstā.

Skaties.lv neuzņemas atbildību par iesniegtās informācijas saturu, un informācijas iesniedzējs pats patstāvīgi atbild par sniegtās informācijas patiesumu.

“Nekā personīga” aktualitātes

Ugunsgrēkā nodegušā hosteļa īpašnieks Gailis: Ar mani dzīvokļa pārbūve netika saskaņota

Ugunsgrēkā nodegušā hosteļa īpašnieks Gailis: Ar mani dzīvokļa pārbūve netika saskaņota 9

Pagājušās nedēļas ugunsgrēks nelegālajā hostelī Merķeļa ielā ir otrs traģiskākais vismaz pēdējo 30 gadu laikā. Četru tajā bojāgājušo identitātes aizvien nav izdevies noskaidrot. Hosteļa patiesais saimnieks Ernests Rieksts jau sešus gadus bijis pazīstams kā nelikumīgu naktsmītņu īpašnieks. Pirms mēneša par viņa biznesu sākts kriminālprocess, un Rieksts klientus brīdinājis, ka grasās doties prom.

Rīgas dome aizdomās par dokumentu viltošanu vērsīsies pret bijušo RD Informācijas centra vadītāju Ēriku Zēģeli

Rīgas dome aizdomās par dokumentu viltošanu vērsīsies pret bijušo RD Informācijas centra vadītāju Ēriku Zēģeli 6

Pirms nedēļas Rīgas apgabaltiesa nosprieda, ka amatā jāatjauno Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centra vadītājs Ēriks Zēģelis. Iemesls – atlaišana nav tikusi saskaņota ar arodbiedrību, kurā Zēģelis esot iestājies. Domes vadība tiesas lemtajam nepiekrīt. Turklāt uzskata, ka Zēģeļa pievienošanās jau iepriekš vairākos skaļos skandālos iesaistītai Apvienoto daudznozaru arodbiedrībai, ir apšaubāma. Tāpēc gatavojas prasīt izvērtējumu, vai nav notikusi dokumentu viltošana.

Prokuratūra tomēr izbeidz krimināllietu pret abiem Ventspils baseinā noslīkušā zēna vecākiem

Prokuratūra tomēr izbeidz krimināllietu pret abiem Ventspils baseinā noslīkušā zēna vecākiem 10

Pēc vairāku mēnešu izmeklēšanas policijā, Valsts ieņēmumu dienestā un prokuratūrā, tomēr ir izbeigta krimināllieta, kas raisīja plašu sabiedrības un arī amatpersonu sašutumu. Prokuratūra secinājusi, ka nav saskatāms noziedzīga nodarījuma sastāvs gadījumā, kad pēc traģiskā notikuma Ventspils peldbaseinā, noslīkušā zēna vecāki no sporta iestādes saņēma kompensāciju, bet to neuzrādīja savās ikgadējās iedzīvotāju ienākumu deklarācijās.

Krievijas TV: Latvijas labā spiegojošo pāri no Kaļiņingradas ar SAB savedis bijušais RD deputāts Skuja; viņš to kategoriski noliedz

Krievijas TV: Latvijas labā spiegojošo pāri no Kaļiņingradas ar SAB savedis bijušais RD deputāts Skuja; viņš to kategoriski noliedz 2

Pirms nedēļas Krievijas TV demonstrēja jaunus faktus par it kā Satversmes aizsardzības biroja (SAB) labā spiegojošo laulāto pāri no Kaļiņingradas, vēstot, ka pāri ar SAB darbinieku savedis bijušais Rīgas domes deputāts Jānis Mārtiņš Skuja, kurš pats starpniecību spiegošanā kategoriski noliedz, vēsta “Nekā personīga”.

"Rīgas mežu" auditā atklājas, ka uzņēmums augstvērtīgus zāģbaļķus tirgo kā brāķi

"Rīgas mežu" auditā atklājas, ka uzņēmums augstvērtīgus zāģbaļķus tirgo kā brāķi 31

Rīgas domes Audita un revīzijas pārvalde ir pabeigusi pārbaudi par “Rīgas mežiem”, īpašu uzmanību izpelnījusies kokzāģētava “Norupe”, analizējot kokzāģētavas lielo brāķa produkcijas īpatsvaru, un dažas pavadzīmes atklāj – “Rīgas meži” dažkārt augstvērtīgu produktu ir pārdevuši par brāķa cenām, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Paklusām likvidē "Latvijas dzelzceļa" iegādātu ražotni; atklājas uzņēmuma saites ar korupcijā apsūdzēto ukraiņu oligarhu Firtašu

Paklusām likvidē "Latvijas dzelzceļa" iegādātu ražotni; atklājas uzņēmuma saites ar korupcijā apsūdzēto ukraiņu oligarhu Firtašu 62

Jau vairākus gadus “Nekā personīga” seko “Latvijas dzelzceļa” darījumam, iegādājoties “Rīgas vagonbūves uzņēmumu “Baltija”, un jauni raidījuma atklāti fakti liecina – firma bijusi saistīta ar smagos noziegumos apsūdzēto ukraiņu oligarhu Dmitro Firtašu. Uzņēmums visus šos gadus darbojies kā čaula un reālu darbību nav veicis, bet caur to izlaisti 900 000 eiro.

Baltkrievijas opozicionāri it kā apvērsuma rīkošanu dēvē par Krievijas un Baltkrievijas neveiksmīgi izplānotu operāciju

Baltkrievijas opozicionāri it kā apvērsuma rīkošanu dēvē par Krievijas un Baltkrievijas neveiksmīgi izplānotu operāciju 13

Pirms nedēļas pašpasludinātais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko atklāja milzu sazvērestību, ko baltkrievu specdienests novērsis. Literatūras zinātnieks un jurists esot plānojuši valsts apvērsumu, viņa atentātu un Lukašenko bērnu nolaupīšanu. Viņaprāt autorizēt savus specdienestus likvidēt citas valsts līderi var tikai ASV prezidents. Mums izdevās aprunāties ar vairākiem Baltkrievijas opozīcijas politiķiem, kas šīs apsūdzības dēvē par absurdām. Notikušais varot liecināt, ka Putins gatavo augsni, lai Krievija iegūtu lielāku kontroli pār Baltkrieviju. Kas viestiešākajā mērā var radīt draudus arī Latvijas drošībai.

Bezzubova slepkavībā iesaistītais "BMW" džips pirms sadedzināšanas slēpts autoservisā Mežaparkā

Bezzubova slepkavībā iesaistītais "BMW" džips pirms sadedzināšanas slēpts autoservisā Mežaparkā 7

Pirms nedēļas pastrādātā brutālā futbola aģenta Romāna Bezzubova noslepkavošana rada pamatotas bažas, vai policija un  drošības dienesti strādā profesionāli. Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs nākamnedēļ izsaucis uz sēdi visu dienestu vadību, jo īsā laika periodā notikušas vairākas pasūtījuma slepkavības, kas palikušas neatklātas.

Pētnieks izgaismo iespējamu līdzekļu izšķiešanu Latvijas Universitātes iekārtas iepirkumā

Pētnieks izgaismo iespējamu līdzekļu izšķiešanu Latvijas Universitātes iekārtas iepirkumā 4

Pirms četriem gadiem Latvijas Universitāte ieguva 600 000 eiro finansējumu, lai radītu un izpētītu inovatīvu iekārtu, kas atkritumus pārvērstu vērtīgos materiālos. Projekta dalībnieks ceļ trauksmi, ka uzbūvētais neatbilda solītājam un eksperimentos tā arī netika izmantots. Tagad universitāte ieguvusi vēl 600 000 eiro, lai turpinātu pētīt to pašu iekārtu.

Igauņu specdienests ceļ trauksmi par kriptovalūtu saistību ar naudas atmazgāšanu

Igauņu specdienests ceļ trauksmi par kriptovalūtu saistību ar naudas atmazgāšanu 8

Igaunijas specdienests KAPO savā ikgadējā pārskatā īpaši izcēlis firmas, kas tirgojas ar kriptovalūtām. Jaunie finanšu instrumenti nodrošina anonimitāti, kas patīk noziedzniekiem, naudas atmazgātājiem. Igauņu izmeklētāji saka – nozarē trūkst kontroles. Policija Latvijā domā līdzīgi. Pie mums tiek izmeklēti aizdomīgi darījumi ar kriptovalūtām gandrīz pusmiljona vērtībā.

Tiesu izpildītājam Rolandam Veinbergam uzrāda apsūdzību par krāpšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu 

Tiesu izpildītājam Rolandam Veinbergam uzrāda apsūdzību par krāpšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu  40

Gada sākumā stāstījām par pēdējā laika ciniskāko tiesu izpildītāja rīcību. Tiesu izpildītājs Rolands Veinbergs par salīdzinoši nelielu parādu atņēma dzīvokli 89 gadus vecai sirmgalvei. Ar to vēl nepietika, izmantojot viltotu vekseli, vecajai kundzei tika izkrāpti 28 000, kas glabājās pie Veinberga. Pēc raidījuma kriminālizmeklēšanu sāka policija, tā noslēgusies ar apsūdzībām krāpšanā  tiesu izpildītājam un trim  privātpersonām. Šai lietā kriminālvajāšana sākta arī pret notāri Ingu Muciņu un tieslietu ministrs viņu no amata šajā piektdien atstādināja.

ZVA vadītājs Henkuzens iesaka pārbaudes rosināt arī par "Moderna" vakcīnu iepirkumu

ZVA vadītājs Henkuzens iesaka pārbaudes rosināt arī par "Moderna" vakcīnu iepirkumu 6

Ar vakcināciju saistīto neveiksmju sērija aizsākās pagājušā gada nogalē, kad Latvija pasūtīja tikai nelielu daļu no pieejamā “Pfizer” vakcīnu apjoma. Veselības ministrs Daniels Pavļuts (A/P!) pagājušajā nedēļā rosināja disciplinārlietu pret Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktoru Svenu Henkuzenu. Henkuzens uzskata, ka ir izvēlēts par cilvēku, uz ko novelt vainu, lai gan patiesībā būtu jāizmeklē Nacionālā veselības dienesta bezdarbība.

ELT tiesneša kandidāte Katarīna Sniedze vērsusies Administratīvajā rajona tiesā par aizliegumu viņai savienot amatus

ELT tiesneša kandidāte Katarīna Sniedze vērsusies Administratīvajā rajona tiesā par aizliegumu viņai savienot amatus 5

Šomēnes darbu sāka Latvijas visjaunākā Ekonomisko lietu tiesa, taču divi tiesneši zvērestu joprojām nav nodevuši, jo vienā gadījumā atklājās aizdomas par iespējamu dalību pievienotās vērtības nodokļa (PVN) shēmā un notiek pārbaude, bet otrā – kandidāte vēlējās saglabāt arī maksātnespējas administratora amatu un patlaban tiesājas, lai pierādītu spēju šos amatus savienot, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Izglītības un zinātnes ministrija organizēs skolēnu dziesmu svētkus, neraugoties uz epidemiologu bažām

Izglītības un zinātnes ministrija organizēs skolēnu dziesmu svētkus, neraugoties uz epidemiologu bažām 47

Skolēnu dziesmu un deju svētkus pagājušajā gadā atcēla, kad dienā ar Covid-19 inficējās 20 cilvēku, taču šogad svētku organizatori ir apņēmušies dažu mēnešu laikā mobilizēt resursus svētku sagatavošanai, neraugoties uz epidemiologu brīdinājumiem par potenciāli nedrošo epidemioloģisko situāciju vasarā un bērniem kā īpašu riska grupu, vēsta “Nekā personīga”.

Aizsardzības ministrija par 200 miljoniem pirks bruņutransportierus, kas Igaunijai izrādījušies pārāk dārgi 

Aizsardzības ministrija par 200 miljoniem pirks bruņutransportierus, kas Igaunijai izrādījušies pārāk dārgi  58

Noslēgumam tuvojas viens no dārgākajiem un lielākajiem pirkumiem Aizsardzības ministrijas vēsturē. Tiek plānots iegādāties kaujas bruņutransportierus Latvijas aizstāvībai, šim mērķim tērējot 200 miljonus eiro. Kā sadarbības partneris jau otro reizi izvēlēta kompānija no Somijas. Pirmajā reizē konkurss izgāzās, jo tika izvēlēta mašīna, kas neatbilda tehniskajām prasībām. Pirms līguma slēgšanas ar somu “Patria”, no projekta dārdzības un priekšrocības trūkumu dēļ savu dalību projektā apturējusi Igaunija. Pastāv arī aizdomas par mūsu aizsardzības ministrijas pārāk ciešu sadarbību ar Somijas  militārās industrijas pārstāvjiem.