Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

Horoskops vēzim

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops lauvai

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops jaunavai

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops svariem

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops skorpionam

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops strēlniekam

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops mežāzim

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops ūdensvīram

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops zivīm

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

Psihiatri vērtē metodes, kā populisti cīnās par vēlētāju prātiem

Psihiatri vērtē metodes, kā populisti cīnās par vēlētāju prātiem 30

Populisti ir politiķi, kuri piedāvā vēlētājiem patīkamas, bet bieži vien nepiepildāmas idejas. Ar demagoģijas, agresīvas uzvedības palīdzību viņi iegūst plašu uzmanību. Šādas partijas runā vienkārši, skaļi un novelk skaidras robežas – mēs – un visi pārējie, kuri ir visu problēmu cēlonis, pret ko būtu jāsaceļas. 

ZZS un “Saskaņas” deputāti trešajā lasījumā vēlas paaugstināt ātro kredītu likmi

ZZS un “Saskaņas” deputāti trešajā lasījumā vēlas paaugstināt ātro kredītu likmi 15

Ātro kredītu un to radīto seku ierobežošana ir tēma, ko priekšvēlēšanu laikā cilā daudzas partijas. Latvijas Reģionu apvienība, Jaunā konservatīvā partija, ”KPV LV” un ”Progresīvie” sola samazināt pārāk augstās procentu likmes un aizliegt vai vismaz  ierobežot reklāmu. Ir partijas, kas apgalvo, ka valsts pārņems ātro kredītu atmaksu, tāpēc parādnieki, kas aizbraukuši no Latvijas parādu dēļ, atkal varēs atgriezties dzimtenē.

Šipkēvics: "Radio SWH" akcionāre Tolstaja saņēmusi mājienus, ka radio būtu jāpārdod "Russia Today"

Šipkēvics: "Radio SWH" akcionāre Tolstaja saņēmusi mājienus, ka radio būtu jāpārdod "Russia Today"

“Radio SWH”, kas 1993. gadā dibināts kā miljonāra Aināra Gulbja kompānijas “Sofware House Rīga” sastāvdaļa, īpašniekus mainījis vairākkārt. Pēdējo reizi pirms trim gadiem 80% akciju nopirka Tatjana Tolstaja. Viņa ir Krievijas, Maltas un Igaunijas pilsone, kura dzimusi Ukrainā un dzīvojusi Sanktpēterburgā. Bet Vladimira Putina režīma dēļ Krieviju pametusi un jau vairākus gadus apmetusies savrupnamā nelielā piejūras ciematā dažu minūšu braucienā no Tallinas. 

Dzīvnieku tiesību aktīvisti safilmē dzīvnieku ciešanas ūdeļu fermā

Dzīvnieku tiesību aktīvisti safilmē dzīvnieku ciešanas ūdeļu fermā 2

Dzīvnieku tiesību aizstāvji ar skaudriem video ierakstiem jau vairākkārt centušies pievērst sabiedrības uzmanību nežēlībai kažokzvēru audzētavās. Šovasar vienu no aktīvistiem iesūtīja vienā no modernākajām ūdeļu fermām  Vērgales pagastā. Safilmētie video rāda dzīvnieku ciešanas – saplosīti ūdeļu mazuļi, nograuztas ķepas, vaļējas brūces un agonizējoši dzīvnieki.

Mārim Sprūdam labvēlīgos spriedumus pieņēmusī tiesnese nepiekrīt, ka pieļāvusi rupjas kļūdas

Mārim Sprūdam labvēlīgos spriedumus pieņēmusī tiesnese nepiekrīt, ka pieļāvusi rupjas kļūdas 4

Tieslietu padome pirmo reizi atzinusi, ka dažu tiesnešu lēmumi maksātnespējas lietās uzskatāmi par nelikumīgiem. Šeit jāuzsver, ka pārbaudes iniciatīva nāca no pašu tiesnešu vidus, jo iepriekš par žurnālistu stāstītajiem aizdomīgajiem spriedumiem padome nebija uztraukusies. Informācija tagad nodota prokuratūrai, kas pirms četriem līdzīgas nelikumības maksātnespējas procesos izmeklēja, bet nevienu lietu neierosināja.

"ABLV Bank" pašlikvidācijas uzraudzībai valdība pirks dārgus ārvalstu konsultantus

"ABLV Bank" pašlikvidācijas uzraudzībai valdība pirks dārgus ārvalstu konsultantus

“ABLV Bank” pašlikvidācijas uzraudzībā valsts pusē strādās dārgi ārvalstu konsultanti. “Nekā personīga” zināms, ka plānots piesaistīt līdz 20 cilvēku lielu komandu, tomēr vēl nav zināms, cik daudz eksperti darīs un cik miljonus tas prasīs no valsts budžeta. Premjers Māris Kučinskis uzsver, ka “ABLV Bank” kontrolēšanā ieguldītā nodokļu maksātāju nauda tiks atgūta, netieši norādot, ka bankā visdrīzāk atklāsies  iepriekš noslēpti netīras naudas  darījumi. Piesardzīgāks šādās prognozēs ir banku galvenais regulators. Izmaiņas notiks arī “ABLV Bank” likvidatoru rindās, viens no tiem darbu neturpinās.

Valdībai nākamgad budžets būs jāsamazina par 300 miljoniem eiro

Valdībai nākamgad budžets būs jāsamazina par 300 miljoniem eiro 10

Valdībai, kas veidos nākamā gada budžetu, būs jādomā, nevis par to, cik palielināt algas mediķiem, skolotājiem un tiesnešiem, bet kam tās varētu samazināt. Nākamgad tēriņi būs jāapgriež par 300 miljoniem eiro. Eiropas Komisija (EK) ir mainījusi kritērijus valstu budžetu uzraudzībā un Latvijas budžets tiem neatbilst. Valdība tērē pārāk daudz. Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola cer pārliecināt EK, ka Latvijai jāpiemēro izņēmuma statuss un jāļauj dzīvot pa vecam. Eksperti ir skeptiski, ka tas varētu izdoties.

"Noraujot OIK stopkrānu" Ašeradens paredz tiesvedības par 200-500 miljoniem eiro

"Noraujot OIK stopkrānu" Ašeradens paredz tiesvedības par 200-500 miljoniem eiro 18

Divas lietas, ko sola gandrīz visas partijas ir atņemt atbalsta maksājumus “Latvenergo” TEC 2 un rīkot padziļinātas pārbaudes uzņēmumos, kas pelna ar dārgās zaļās enerģijas ražošanu. Bet daži no partiju piedāvājumiem ir gluži fantastiski, solot piedzīt visu naudu, kas desmit gadu laikā samaksāta uzņēmējiem.