Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Krāpniekus, kuri par izdomātu vienu miljona latu lielu parādu gribēja atņemt īpašumu, turpina tiesāt sešus gadus

Krāpniekus, kuri par izdomātu vienu miljona latu lielu parādu gribēja atņemt īpašumu, turpina tiesāt sešus gadus 13

Pirms 6 gadiem stāstījām par krāpnieku izplānotu noziegumu, kādēļ rīdziniece Inese Sutta gandrīz pazaudēja savu īpašumu galvaspilsētas centrā. Policija noskaidroja, ka noziedznieku grupa viltoja dokumentus, iesaistīja bezpajumtniekus un arī “Latvijas Pasta” darbinieku. Īpašnieki par krāpnieku plānu nejauši uzzināja un paguva savu māju izglābt.

Jauno "Rīgas satiksmes" valdi apstiprināja gada pēdējā darba dienā pusstundu pirms darba laika beigām

Jauno "Rīgas satiksmes" valdi apstiprināja gada pēdējā darba dienā pusstundu pirms darba laika beigām 4

Vecgada pēdējās dienās pieņemti vairāki lēmumi, kas sašūpojuši jau tā trauslo Rīgas domes koalīciju. Ne tikai “Rīgas satiksmē” steigā iecelti konkursā iepriekš izslēgti kandidāti, bet gada nogali triecientempā izmantojuši arī “Rīgas centrāltirgus” nomnieki. Saskaņas deputāti kopā ar bloku ”Rīgai” vairs nav apmierināti ar mēru Oļegu Burovu un prasa viņu noņemt.

Iekšlietu ministrijas bijušās parlamentārās sekretāres vīrs konsultējis robežbūves skandālā iesaistītos uzņēmējus.

Iekšlietu ministrijas bijušās parlamentārās sekretāres vīrs konsultējis robežbūves skandālā iesaistītos uzņēmējus. 5

Septembrī robežas būvētājs sabiedrība “Igate” savai aizstāvībai sarīkotā preses konferencē teica, ka raidījums “Nekā personīga” stāstot par nelikumībām robežas būvniecībā, pilda vārdā nenosaukta pasūtītāja uzdevumus un piesedz robežpārkāpējus. Šonedēļ revīziju par darbiem pie Krievijas robežas pabeidza Valsts kontrole.

Nepagāja neviens mēnesis, kad nebija aizturēto - KNAB pēta Rīgas domes shēmas

Nepagāja neviens mēnesis, kad nebija aizturēto - KNAB pēta Rīgas domes shēmas 9

Šogad nebija neviena mēneša, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) neaizturētu kādu ar Rīgas pašvaldību saistītu personu. KNAB viesojās arī pie domes vadības. Varas vertikāle bija sagrauta, un likumsakarīgi, ka koalīcija galvaspilsētā, kuru kopā līdz šim turēja dzelžaina disciplīna, izjuka. Tāpēc vairs nav jautājums, vai būs ārkārtas Rīgas domes vēlēšanas, bet gan, kad precīzi tās būs.

Finanšu nozares "tīrīšanas" rezultāts būs zināms februārī - "Nekā Personīga" gada apskats

Finanšu nozares "tīrīšanas" rezultāts būs zināms februārī - "Nekā Personīga" gada apskats 1

Pēc 18 gadiem Latvijas Bankas prezidenta amatā vakar beidzās Ilmāra Rimšēviča pilnvaru termiņš. Amatā oficiāli stājies Mārtiņš Kazāks. Līdz ar to pusotra gada laikā pie jauniem vadītājiem tikušas visas finanšu nozari uzraugošās iestādes. Tiesa, kurai būtu jālemj, vai Rimšēvičam izvirzītās apsūdzības kukuļņemšanā un naudas atmazgāšanā, ir pamatotas, tagad vismaz uz vairākiem mēnešiem apturēta.

Rīgas brīvostas pārvaldē līdz šai nedēļai strādājusi Lemberga sieva

Rīgas brīvostas pārvaldē līdz šai nedēļai strādājusi Lemberga sieva 44

Atbilde uz jautājumu, kurš panāca Aivara Lemberga iekļaušanu ASV sankciju sarakstā, interesē daudzus. Paša Lemberga versija, ka to pēdējās nedēļās panākuši politiskie konkurenti no Latvijas, nav patiesa. Lēmums ir sagatavots agrāk, un Latvijā par to neviena amatpersona iepriekš nav informēta.

Veselības inspekcijai lūdz izvērtēt no Zolitūdes lietas noņemtās tiesneses Dzintras Zemitānes darba nespējas pamatotību

Veselības inspekcijai lūdz izvērtēt no Zolitūdes lietas noņemtās tiesneses Dzintras Zemitānes darba nespējas pamatotību 20

Latvijas miera laikos vienā no lielākajām traģēdijām – Zolitūdes lietā – sešus gadus pēc notikušā joprojām nav skaidrs, kuriem jāuzņemas atbildība par gruvešos bojā gājušajiem un sakropļotajiem cilvēkiem. Lieta joprojām ir pirmās instances tiesā. Rudenī nenotika 20 sēdes, gaidot tiesneses Dzintras Zemitānes izveseļošanos.

"Nekā personīga" intervija ar jauniecelto Rīgas vicemēru Druvi Kleinu

"Nekā personīga" intervija ar jauniecelto Rīgas vicemēru Druvi Kleinu 7

Janvāra beigās Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) vadītā pašvaldība nostrādās savas pēdējās dienas un līdz ārkārtas vēlēšanām domi vadīs  pagaidu administrācija. Taču pie nosacījuma, ja Jura Pūces (“Attīstībai/Par!”) vadītās ministrijas ierosinājums gūs atbalstu Saeimā un likumprojektu izsludinās Valsts prezidents.

Ierēdnis: Krievijas valdība tranzītbiznesam uzdevusi konkrētā grafikā pārceltu kravas no Latvijas uz savām ostām

Ierēdnis: Krievijas valdība tranzītbiznesam uzdevusi konkrētā grafikā pārceltu kravas no Latvijas uz savām ostām 27

Tuvākajā laikā Baltijas ostās gaidāma krīze. “Nekā Personīga” zināms, ka Krievijā tranzītbiznesa uzņēmējiem nācies noslēgt vienošanos ar valsti. Tā uzliek konkrētu laika rāmi, kad viņiem kravas no Baltijas un Latvijas ostām jāpārceļ uz ostām Krievijā. Operatīvie dati par dzelzceļa pārvadājumiem novembrī uz Rīgas ostu liecina, ka akmeņogļu apjoms krities vairākas reizes.

Neoficiāli izskan trīs iespējamie ģenerālprokurora kandidāti - prokurori Meisters, Mickevičs, Ostapko

Neoficiāli izskan trīs iespējamie ģenerālprokurora kandidāti - prokurori Meisters, Mickevičs, Ostapko 1

Līdzšinējais ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers amatā aizvada otro termiņu un vasarā viņa pilnvaras beidzas. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) rosina mainīt kārtību, kādā izraudzīsies nākamo ģenerālprokuroru. Augstākās tiesas priekšsēdētāja vienpersonisku kandidāta nosaukšanu Bordāns uzskata par vecmodīgu, tā neatbilstot labai pārvaldībai. Viņš grib šo kandidāta izvēli nodot Tieslietu padomes ziņā.

Bailēs par Saeimas atlaišanu deputāti vilcinās lemt par “tukšo solījumu normu” atcelšanu

Bailēs par Saeimas atlaišanu deputāti vilcinās lemt par “tukšo solījumu normu” atcelšanu 6

Medicīnas darbinieki šīs nedēļas sākumā cerēja, ka Valsts prezidents Egils Levits neizsludinās budžeta likumus un liks Saeimai tos pārstrādāt, lai mediķi saņemtu visu likumā solīto 20{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448} algu pieaugumu. Prezidents mediķu cerības neattaisnoja un budžetu izsludināja, bet ar vienu piebildi. Saeimai jāizņem “tukšie solījumi” ne vien no medicīnas finansēšanas likuma, bet arī no astoņiem citiem.

Izmeklējot vīrieša nāvi iespējamas ārstu nolaidības dēļ, policija tuviniekiem melo par medicīniskajām ekspertīzēm

Izmeklējot vīrieša nāvi iespējamas ārstu nolaidības dēļ, policija tuviniekiem melo par medicīniskajām ekspertīzēm 26

Izmeklējot vīrieša nāvi iespējamas ārstu nolaidības dēļ policija tuviniekiem melo par medicīniskajām ekspertīzēm. Prokurori pārkāpumu nesaskata. Tas rāda, kādā kvalitātē tiek uzraudzīta krimināllietu izmeklēšana. Mūsu valstī par to atbild prokuratūra. Tomēr četros uzraudzības līmeņos netiek reaģēts uz policista meliem.

Ekspolitiķi Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt “Meridian Trade Bank”

Ekspolitiķi Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt “Meridian Trade Bank” 4

Pēc 2008. gada pasaules finanšu krīzes valstis vienojās palielināt banku kapitāla pietiekamības prasības. Tas nozīmē, ka pašiem īpašniekiem bankās jāiegulda lielāku drošības spilvenu, lai tās varētu pārdzīvot krīzes. Plānots, ka jaunās prasības spēkā stāsies pēc diviem gadiem, un jau šobrīd bankas prognozē, ka daudzām tās izpildīt nebūs pa spēkam. Kapitāla nepietiekamība bija viens no iemesliem, kādēļ Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) apturēja “PNB Bankas” darbību. Bet palielināt kapitālu uzraugi liek arī citām bankā.

Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts

Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts 6

Šo gadu Latvija aizvada ar iepriekšējā Ministru kabineta izstrādātu tehnisko budžetu. Sagatavojot nākamā gada budžetu, Krišjāņa Kariņa valdībai un 13. Saeimai bija iespēja rādīt, ko viņi spēj un kā pilda pirms vēlēšanām dotos solījumus. Rezultāts radījis vilšanos mediķiem un pedagogiem, kā arī paver iespēju apstrīdēt Saeimas lemtā atbilstību Satversmei.