Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 26. aprīlis

Alīna, Sandris, Rūsiņš

Horoskops aunam

Dažu cilvēku tev adresētie vārdi būs grūti izprotami. Tas tevī var radīt diskomforta sajūtu, jo nespēsi visu kontrolēt un paredzēt. Nekļūsti aizdomīgs un nenoslēdzies sevī.

Horoskops vērsim

Šodien būsi citu aprūpētājs un aizstāvis. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots, nesaprasts vai aizvainots. Tas liecina par to, ka nedari vai nedzīvo saskaņā ar savu pārliecību.

Horoskops dvīņiem

Darbā būsi fokusēts un šodien jau spēsi darboties vismaz trešajā ātrumā, kas ir izcila kombinācija lielu projektu un radošu plānu gatavošanai. Tikai neiznieko laiku maznozīmīgās lietās un mācies deleģēt pienākumus.

Horoskops vēzim

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Izstarosi mieru un harmoniju un tā radīsi drošības sajūtu citiem. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Šīs lietas jānokārto šodien.

Horoskops lauvai

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar cilvēkiem, kas nākotnē varētu sagādāt tev kādu siltu vietiņu, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops jaunavai

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tas rada iekšēju diskomforta sajūtu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi klusumam un vienatnei.

Horoskops svariem

Šodien nekādu pārmērību un izvairies no pārpūles. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai mazām privātām lietām.

Horoskops skorpionam

Partnerattiecībās emocijas atdzīvosies un pieņemsies spēkā, pie kam - ļoti jaudīgi. Būsi patīkami iecietīgs pret citu trūkumiem. Domas vedinās uz baļļošanos un tusēšanu, ja ne šodien, tad rīt noteikti.

Horoskops strēlniekam

Šodien kļūsi nesalīdzināmi ātrāks un atvērtāks komunikācijai. Mentālās un arī radošās aktivitātes būs skaidras un konkrētas, bez apziņas aptumšošanas un sevis žēlošanas brīžiem.

Horoskops mežāzim

Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi estētiskie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā ar aizsietām acīm, tikai skaidra izpratne par notiekošo var sniegt pozitīvus risinājumus.

Horoskops ūdensvīram

Jāsaņemas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt lielo problēmu. Vēlreiz pārdomāsi kāda cilvēka senāk izteiktu piedāvājumu.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu finansiālo palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

OIK skandāla laikā amatus atstājusī "Sadales tīkla" vadība saņēmusi 50 000 un 70 000 lielu kompensāciju

OIK skandāla laikā amatus atstājusī "Sadales tīkla" vadība saņēmusi 50 000 un 70 000 lielu kompensāciju 10

Ekonomikas ministrija anulējusi jau vairāk nekā 20 atļaujas koģenerācijas stacijām, kas bija izgājušas energouzņēmuma “Latvenergo” meitas kompānijas “Sadales tīkls” testu, bet stacijas nebija paspējuši uzbūvēt. Vienai no pēdējām atļauju anulēja uzņēmēja Māra Martinsona ģimenei daļēji piederošajai “Rīgas Enerģijai”, jo ir aizdomas, ka notikusi krāpšanās. Tomēr ”Sadales tīkls” darījumus ar šo biznesmeni saistītām firmām turpina un atvēl valsts miljonus pasūtījumiem. 

Ždanokas partijas biedrs Gapoņenko izveido filmu, kurā slavē Staļinu

Ždanokas partijas biedrs Gapoņenko izveido filmu, kurā slavē Staļinu 31

Staļins glābis latviešu leģionārus, Ulmanis masveidā deportējis vāciešus un Eduards Berklāvs gribējis aizliegt latviešiem precēties ar krieviem. Ar šādu vēstures traktātu klajā nācis sabiedriskais aktīvists Aleksandrs Gapoņenko filmas ”Latvija, kuru mēs zaudējām” 2. daļā. “Nekā personīga” aptaujātie vēsturnieki novērtēja, ka lielākā daļa šī garadarba ir vienkārši izdomājumi, kas izpušķoti ar arhīva kadriem. Gapoņenko pirms pāris mēnešiem kļuvis par Tatjanas Ždanokas Lavijas Krievu Savienības biedru. Vai šī filma domāta partijas kampaņai, skaidroja Ansis Pūpols.

Aizdomas, ka ietekmīgs Latgales zemnieks blēdījies ar plūdu kompensācijām

Aizdomas, ka ietekmīgs Latgales zemnieks blēdījies ar plūdu kompensācijām 8

Vasaras beigas Latvijas austrumos šogad bija īpaši lietainas. Upes un grāvji izgāja no krastiem, nokrišņi maitāja ceļus, laukos sapuva nenovāktā raža. Valdība 29. augustā izsludināja ārkārtas stāvokli 29 novados, galvenokārt Latgalē. Ministri uzreiz arī izlēma, ka lauksaimniekiem būs kompensācijas par bojā gājušajiem sējumiem un stādījumiem. Lauku atbalsta dienestam mēneša laikā bija jāapzina lauki, kur nekas nav glābjams. Sākotnējās aplēses liecināja, ka lietus pazudinājis graudaugus un dārzeņus 80 000 hektāru platībā. Tomēr vēlāk laiks uzlabojās, lauki apžuva, daļu ražas zemniekiem izdevās novākt. Godprātīgie no kompensācijām atteicās.

Kučinskis: Nebūtu jābrīnās, ja Latvijā slēgs vēl kādu banku

Kučinskis: Nebūtu jābrīnās, ja Latvijā slēgs vēl kādu banku 13

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) šobrīd veic plašas pārbaudes vairākās bankās Latvijā. Komisijas pārstāvji notiekošo komentēt nevēlas, bet neoficiāli zināms, ka tam var sekot nepatīkamas ziņas vienai vai pat vairākām bankām. Dažādās sanāksmēs aiz slēgtām durvīm valda bažas, ka nesen Latvijā atbraukušie netīrās naudas kontrolieri no ASV varētu būt neapmierināti ar mūsu vilcināšanos rīkoties izlēmīgi. Bet, kā mums saka Ministru prezidents, sagaidīt vēl vienu negatīvu paziņojumu no amerikāņiem Latvija nevar atļauties. Tāpēc nevar izslēgt, ka Latvijā varētu slēgt vēl kādu banku.

Pēc "Nekā personīga" sižeta "Swedbank" atsakās no hipotēkas mājai, ko īpašniekam izkrāpa organizēta grupa

Pēc "Nekā personīga" sižeta "Swedbank" atsakās no hipotēkas mājai, ko īpašniekam izkrāpa organizēta grupa 11

Pēc “Nekā personīga” pagājušā raidījumā stāstītā, ka īpašniecei tiesa atdeva atpakaļ izkrāptu īpašumu, bet vienlaikus atstāja spēkā krāpnieka ņemtu kredītu uz šo māju, banka no savām tiesībām uz hipotēku ir atteikusies. Tas nozīmē, ka īpašniecei, kurai māju nozaga, vairs nav jāuztraucas, ka to atņems vēlreiz – bankas izsolē.

Tikai Valsts prezidents var izglābt Vecrīgas grautiņa dalībnieku Bērziņu no cietuma 

Tikai Valsts prezidents var izglābt Vecrīgas grautiņa dalībnieku Bērziņu no cietuma  2

Ir pagājuši deviņi gadi kopš Vecrīgas grautiņiem, kad saniknots pūlis ar bruģakmeņiem dauzīja Saeimas logus, izlaupīja veikalus un iesaistījās sadursmēs ar policiju. Vairāk nekā 80 dalībniekiem tiesas procesi jau beigušies un sodi izciesti. Process vēl nav noslēdzies folkloristam Ansim Ataolam Bērziņam. Viņš atrodas cietumā Čehijā, kur februārī mammas acu priekšā cietumsargi viņu piekāva.

Jurģis Liepnieks vēlēšanu gadā konsultēs Rīgas Centrāltirgu

Jurģis Liepnieks vēlēšanu gadā konsultēs Rīgas Centrāltirgu 2

No 9. jūnija sāksies Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas laiks, un partijas jau tagad meklē jaunas idejas, ar kurām sacensties cīņā par nokļūšanu pie varas. “Nekā Personīga” kļuvis zināms, ka gan Saskaņa, gan ZZS ietilpstošā Zaļā partija izmanto vienu un to pašu konsultantu.