Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops vērsim

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops dvīņiem

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops vēzim

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops lauvai

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops svariem

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops mežāzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops ūdensvīram

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops zivīm

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

VDD Latvijā ir konstatējis Ķīnas specdienestu aktivitātes - par tām ziņo arī specdienesti citviet Eiropā

VDD Latvijā ir konstatējis Ķīnas specdienestu aktivitātes - par tām ziņo arī specdienesti citviet Eiropā 27

To, ka ķīnieši spiego Lietuvā, šīs valsts drošībnieki skaļi pasaka pirmo reizi. Kā atklājis mūsu kaimiņu Valsts drošības departaments, Lietuvā slepus darbojas Ķīnas Valsts drošības ministrijas un Militārās izlūkošanas direktorāta darbinieki. Viņu uzdevums ir vervēt cilvēkus, kuri ir pietuvināti politikai un varai. Pārvilināšanas veidi ir dažādi – dāvanas, ceļojumi un mācību braucieni. Došanās apmaksātos ceļojumos uz Ķīnu kalpo par lielisku veidu kā censties iegūt Lietuvas pilsoņu uzticību un piespiest viņus sadarboties. 

"Rīgas enerģija" zaudē tiesvedībā par 50 miljonu vērto OIK atļauju

"Rīgas enerģija" zaudē tiesvedībā par 50 miljonu vērto OIK atļauju 6

Valsts policijas īpašā vienība ir pabeigusi izmeklēt OIK skandālā ierautās “Rīgas enerģijas” krimināllietu. Apstiprinājušās “Nekā personīga” pirms vairāk nekā gada stāstītās aizdomas un par krāpšanas mēģinājumu un dokumentu viltošanu apsūdzētas  trīs personas. Policija ir pierādījusi, ka ražotne nebija pabeigta, un firma pie aptuveni 50 miljoniem garantētā elektrības maksājuma centās tikt prettiesiski. ”Rīgas enerģija” turpina strādāt bez iespējas tirgot elektrību par sadārdzinātu cenu un solīja naudu atgūt tiesājoties ar ekonomikas ministriju. Tomēr nesenais tiesas spriedums komersantam ir nelabvēlīgs. 

GKR biedra Brandava uzņēmuma “RMS” līgums “RS” var nest 6-7 miljonu eiro zaudējumus gadā

GKR biedra Brandava uzņēmuma “RMS” līgums “RS” var nest 6-7 miljonu eiro zaudējumus gadā 16

Oktobrī noslēdzās 2016. gadā izsludinātais “Rīgas satiksmes” (RS) 90 miljonu iepirkums par tiesībām Rīgā pārvadāt pasažierus ar mikroautobusiem. Pie līguma tika “Rīgas satiksmes” darbinieka, “Gods kalpot Rīgai” (GKR) biedra Aleksandra Brandava uzņēmums “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS). Jaunais līgums ir spēkā no decembra. Viena pasažiera pārvadāšana mikroautobusā tagad izmaksā 1,34 eiro. Pasažieriem biļetes cena nemainās – par braucienu jāmaksā 1,15 eiro. Starpību – 20 centus jāpiemaksā “Rīgas satiksmei”. Gadā tie pēc “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja aplēsēm varētu būt seši septiņi miljoni eiro.

Juraša izvērtēšana pielaides piešķiršanai valsts noslēpumam šobrīd pārtraukta

Juraša izvērtēšana pielaides piešķiršanai valsts noslēpumam šobrīd pārtraukta 7

2015. gada rudens. KNAB iekšienē ilgstoši milzis konflikts. Vienā tā pusē – biroja vadītājs Jaroslavs Streļčenoks un nesen darbu sākušais Iekšējās drošības nodaļas (IDD) vadītājs Jānis Roze. Otrā – Streļčenoka vietniece Juta Strīķe, Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs un viņu domubiedri. Strīķe faktiski no darba KNAB jau ir atbrīvota, lai arī tobrīd vēl tiesājas. KNAB nesen aizturējis “Latvijas dzelzceļa” prezidentu Uģi Magoni, kam, iespējams, pusmiljona kukuli devis igauņu miljonārs Oļegs Osinovskis. Jurašu uz tikšanos uzaicina divi paziņas.

Kaimiņš un vēl vairāki "KPV LV" biedri prasa no partijas izslēgt Gobzemu

Kaimiņš un vēl vairāki "KPV LV" biedri prasa no partijas izslēgt Gobzemu 10

Krišjāņa Kariņa valdības stabilitāti apdraud nu jau asiņaina cīņa, kas izvērsusies starp diviem partijas “KPV LV” līderiem – Aldi Gobzemu un Artusu Kaimiņu. Biedri iesaka, ka abiem būtu jāatvēsina prāti. Un, iespējams, gan vienam, gan arī otram no partijas vadības vajadzētu paiet malā. Kaimiņš un vēl daži biedri uzrakstījuši iesniegumus par Gobzema izslēgšanu no partijas. Deputāts vēlas, lai valde par to varētu lemt jau jaunnedēļ.

Ušakovs atzīst, ka saskaņojis “Rīgas satiksmes” iepirkumus

Ušakovs atzīst, ka saskaņojis “Rīgas satiksmes” iepirkumus 9

“Rīgas satiksmes” iepirkumu lietā šonedēļ KNAB izkratīja Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova kabinetu un dzīves vietu Mežaparkā. Līdz šim izmeklētāji  aizturējuši un izkratījuši uzņēmuma valdi, sadārdzinātā transporta pirkšanas shēmās iesaistītos uzņēmējus un iespējamos kukuļu naudas atmazgātājus. Tagad uzmanības lokā nonācis arī uzņēmuma īpašnieka pārstāvis Ušakovs.

Saeimas atbildīgā komisija rosina medībās atļaut šaut arī pusaudžiem

Saeimas atbildīgā komisija rosina medībās atļaut šaut arī pusaudžiem 185

Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisija ir atbalstījusi izmaiņas Ieroču aprites likumā, kas ļautu medībās ieročus izmantot arī pusaudžiem. Ierosinājumu lobē Latvijas Mednieku asociācija (LMA). Priekšlikumu jaunā ieroču aprites likuma tapšanas laikā izbrāķēja gan Iekšlietu ministrija, gan Ministru kabinets. Bet Saeimā mednieki sastapa pretimnākšanu.

Miljons eiro kukuļa lietā kā savedējs darbojies Valsts policijas darbinieks

Miljons eiro kukuļa lietā kā savedējs darbojies Valsts policijas darbinieks 4

Gada nogalē prokuratūra uzrādīja apsūdzību Krievijas pilsonim par ekonomikas policista korumpēšanu. Viņš centās panākt, lai izmeklētājs atceļ arestu 33 miljoniem, par kuriem bija aizdomas kā par noziedzīgi iegūtu naudu. Plānotais noziegums neizdevās, jo policija noziņoja KNAB. Taču korupcijas lietā kā starpnieks iesaistīts cits policijas darbinieks. Viņam ir liecinieka statuss un viņš, iespējams, samaksājis ar savu karjeru.

“PNB Banka” grasās iegādāties “Privatbank”

“PNB Banka” grasās iegādāties “Privatbank” 1

Viena no Kariņa valdības izvirzītajām prioritātēm ir cīņa ar netīrās naudas legalizāciju. Visu iesaistīto ministriju darba uzraudzīšanu šajā jautājumā uzņēmies pats premjers. Bankas ir spiestas atteikties no riskantajiem klientiem, taču tas nozīmē, ka arī naudas ir mazāk un nopelnīt ir grūtāk. Viens no risinājumiem – apvienošanās. Tuvāko mēnešu laikā būs zināms, vai Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) un Eiropas Centrālā banka (ECB) ļaus vairākkārt sodītajai un Latvijas valsti tiesā iesūdzējušajai “Norvik bankai” nopirkt vairākos starptautiskos skandālos ierauto “Privatbank”.

Bordāns sola vērtēt Augstākās tiesas un KNAB priekšnieku darbu; Pūcem būšot jautājumi par Koļegovas palikšanu amatā

Bordāns sola vērtēt Augstākās tiesas un KNAB priekšnieku darbu; Pūcem būšot jautājumi par Koļegovas palikšanu amatā 10

Krišjāņa Kariņa vadītais Ministru kabinets (MK) Latvijas politikas vēsturē būs īpašs. To vada “Jaunā Vienotība”, kurai pašai pat nav tik daudz balsu, lai saviem partneriem piedraudētu ar MK gāšanu. Ja Kariņa partija valdību atstātu, tas joprojām būtu darboties spējīgs vairākuma MK. Tas nozīmē, – jebkurš no partneriem premjeram var prasīt gandrīz jebko.

Kokneses kokaīna lieta: policija veikusi kratīšanu “JS Products” birojā; tās īpašnieks Jānis Skrābāns pametis Latviju

Kokneses kokaīna lieta: policija veikusi kratīšanu “JS Products” birojā; tās īpašnieks Jānis Skrābāns pametis Latviju 21

Latvijā no Ekvadoras, visticamāk, caur Holandes ostu nonākusi un aizturēta nepieredzēti liela un dārga kokaīna krava. Aizdomīgās kastes veda firma ”JS Products”, kuras kravas mašīnas kokaīna glabāšanas vietā Kokneses novadā manītas arī iepriekš. ”JS products” birojā Valsts policija šonedēļ veica kratīšanu, taču kompānijas vadītājs un īpašnieks Jānis Skrabāns vēl līdz policijas īstenotajām operācijām Latviju bija paspējis pamest.

"Aeroflot" pārstāvis, ko par spiegošanu izraidīja no Latvijas, īrējis dzīvokli no lidostas "Rīga" padomes locekļa ģimenes

"Aeroflot" pārstāvis, ko par spiegošanu izraidīja no Latvijas, īrējis dzīvokli no lidostas "Rīga" padomes locekļa ģimenes 6

Ja Krišjāņa Kariņa valdību apstiprinās, būtiski mainīsies tas, kuras partijas pārraudzīs vairākas svarīgas ministrijas. Tradicionāli starp gardajiem kumosiem, kur notiek lieli iepirkumi un padoti uzņēmumi ar daudzu miljonu apgrozījumu, bijusi Satiksmes ministrija (SM). Tās ministra saimniecībā ietilpst arī lidosta “Rīga”.

IUB lūdz policijai izmeklēt iespējamu krāpšanos LVC 8,5 miljonu konkursā

IUB lūdz policijai izmeklēt iespējamu krāpšanos LVC 8,5 miljonu konkursā 5

Vasaras beigās VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) noslēdza 8,5 miljonu eiro līgumu ar kompāniju “Reck”. Summa bija divarpus reižu lielāka par izsludināto, un Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) uzraugi šonedēļ lūguši sākt kriminālprocesu par iespējamu krāpšanos. IUB konstatējis, ka uzvarētājs atsaucies uz apakšuzņēmēju pieredzi, kāda tiem nav bijusi. Ja tas atklātos ātrāk, “Reck” nebūtu ticis pie lielā pasūtījuma.

Kriminālprocess pret Jurašu nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai

Kriminālprocess pret Jurašu nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai 20

Saeimā ir vismaz trīs deputāti, pret kuriem sākti kriminālprocesi un kuriem tādēļ varētu tikt liegts darbs Saeimā. Visskaļākā līdz šim ir bijusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā lieta par nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu, kur aizdomās turēto statuss ir Artusam Kaimiņam un Atim Zakatistovam. Tomēr pirmais, par kuru Saeimai var nākties balsot, ir Juris Jurašs no Jaunās konservatīvās partijas (JKP).

Pastiprinot kontroli, dolāru darījumi Latvijas bankās sarukuši desmitiem reižu

Pastiprinot kontroli, dolāru darījumi Latvijas bankās sarukuši desmitiem reižu 3

Skandālu plosīto Latvijas finanšu nozari arī šogad gaida izaicinājumi. Jāizpilda Eiropas organizācijas “Moneyval” prasības daudzo trūkumu novēršanā. Jānodrošina, lai “ABLV” bankas pašlikvidācijā tiktu atklāta visa aizdomīgā nauda. Latvijai starptautiskā šķīrējtiesā jāaizstāv sevi no smagām apsūdzībām finanšu nozarē. Uz austrumiem orientētajām bankām jāpierāda, ka tās ir spējīgas strādāt un pelnīt arī bez augsta riska klientiem. 

Rīgas plāns nodegušās vēsturiskās mājas Kalnciema ielā vietā paredz 12 stāvu augstceltni

Rīgas plāns nodegušās vēsturiskās mājas Kalnciema ielā vietā paredz 12 stāvu augstceltni 43

Pirms 105 gadiem būvētā jūgendstila dzīvojamā ēka Kalnciema ielā nepieder pašvaldībai. Taču dome, nenoskaidrojot aizdomīgā ugunsgrēka izcelsmi, rīkojās zibenīgi. Un nolēma graustu nojaukt. Turklāt par saviem līdzekļiem. Viss kvartāls, kur nams atrodas, pieder lielai Igaunijas nekustamo īpašumu firmai. Ugunsgrēks un nama straujā nojaukšana ir negaidīta veiksme īpašniekam, jo nodegušā grausta vietā varēs būvēt jaunbūvi un nebūs jāievēro vecās, kultūrvēsturiski nozīmīgās apbūves ierobežojumi. Jaunajā pilsētas plānā šajā kvartālā atļauts būvēt augstceltnes.