Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 2. jūlijs

Lauma, Ilvars, Halina

Iet uz sadaļu:
Seko mums:
Nekā personīga

svētdienās 19:00

Neļauj meliem izplatīties!

Nekā personīga

Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit

Maks. 200 MB, video iesakām likt Youtube vai Failiem.lv un likt saiti uz tiem aprakstā.

Skaties.lv neuzņemas atbildību par iesniegtās informācijas saturu, un informācijas iesniedzējs pats patstāvīgi atbild par sniegtās informācijas patiesumu.

“Nekā personīga” aktualitātes

Saeimas deputāte Krapāne maksātnespējas procesā noslēpj vairākus tūkstošus eiro

Saeimas deputāte Krapāne maksātnespējas procesā noslēpj vairākus tūkstošus eiro 29

OIK atcelšana bija viens no partijas “KPV LV’ saukļiem pirms Saeimas vēlēšanām. Tieši pēc “KPV LV” iniciatīvas Saeima izveidoja OIK parlamentārās izmeklēšanas komisiju, to vadīja Ieva Krapāne no “KPV LV”. Krapānei pagājušā gada nogalē bija jānoslēdzas personīgās maksātnespējas procesam, taču tas nav noticis. ”Nekā Personīga” rīcībā nonākušas ziņas, ka savā maksātnespējas procesā Krapāne samaksājusi ap 7000 eiro mazāk nekā vajadzētu.

"Nekā personīga" atbilde uzņēmumam PATA par 31. maija un 7. jūnija sižetiem

"Nekā personīga" atbilde uzņēmumam PATA par 31. maija un 7. jūnija sižetiem

Raidījumā “Nekā personīga” 31. maijā stāstījām  kā “Latvijas Valsts mežos” iegūtā papīrmalka, apejot konkurenci, nonāk pie uzņēmumiem “Pata” un “Pata Board”. Pēc sižeta gan PATA, gan “Latvijas Valsts meži” apgalvoja, ka “Nekā personīga” ziņotais nav taisnība. LVM atsakās no intervijām un pēc būtības nav atbildējusi uz jautājumiem. Savukārt uzņēmums “Pata” raidījumam nosūtījis pieprasījumu atsaukt sižetā izskanējušās ziņas. Jāuzsver, ka pieprasīt atsaukt ziņas un labot kļūdas ir katras personas tiesības, taču mūsu pieredzē visbiežāk šādi pieprasījumi kalpo kā mēģinājums iebiedēt ar tiesu un tā atturēt no tālākas tēmas atspoguļošanas. Tā redzam arī “Patas” pretenziju, tādu iespaidu vēl vairāk pastiprina fakts, ka raidījumam “Nekā personīga” adresēto vēstuli uzņēmums izplatīja publicēšanai citos medijos.

VDD un SAB pārmet VM vilcināšanos, lai varētu pārbaudīt ar noslēpumu strādājošo personu atkarības un psihisko veselību

VDD un SAB pārmet VM vilcināšanos, lai varētu pārbaudīt ar noslēpumu strādājošo personu atkarības un psihisko veselību 4

Alkohols, narkotikas, cita veida atkarības vai psihiskas saslimšanas cilvēkiem, kuri strādā ar noslēpumu saturošu informāciju, var radīt draudus valsts drošībai. Lai no tā izvairītos, jābūt skaidriem kritērijiem kā šādi cilvēki tiek pārbaudīti un atsijāti. Mūsu drošības dienesti ceļ trauksmi, ka Veselības ministrija jau ilgākā laikā nav spējusi šādu kārtību izveidot.

Lielās valsts kapitālsabiedrības iecerēts pārvaldīt centralizēti; ministrijas nav mierā, ka no rokām jāizlaiž vērtīgie aktīvi

Lielās valsts kapitālsabiedrības iecerēts pārvaldīt centralizēti; ministrijas nav mierā, ka no rokām jāizlaiž vērtīgie aktīvi

Lai  izbeigtu ministriju interešu konfliktu, kad tās vienlaikus sēž uz diviem krēsliem –  ir nozares politikas veidotāji un vienlaikus īpašnieka pārstāvji valsts uzņēmumos, iecerēta pakāpeniska kapitālsabiedrību centralizēta pārvaldība. Pirmo deviņu uzņēmumu vidū ir arī ”Latvijas valsts meži”. Zemkopības ministrija nav mierā, ka ir jāizlaiž no rokām vērtīgie aktīvi.

Zemkopības ministrija sāk pārbaudi par iespējamu "Latvijas valsts mežu" labvēlību vienam uzņēmumam

Zemkopības ministrija sāk pārbaudi par iespējamu "Latvijas valsts mežu" labvēlību vienam uzņēmumam 14

Pirms nedēļas “Nekā Personīga” vēstīja, ka aptuveni trīs gadus Latvijas valsts mežos iegūtā papīrmalka pieejam vietējiem ražotājiem un Ulda Mierkalna “Patas” grupas uzņēmumiem. Tie pie papīrmalkas tiek apejot konkurentus un koksni eksportē. “Nekā Personīga” šonedēļ turpināja šķetināt tehniskās koksnes iepirkumus, iegūstot jaunus pierādījumus šai shēmai.