Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

Latkovskis NA pametis, jo partija bijusi atkarīga no administratora Sprūda; NA nav vienota atbalsta Maizītim

Latkovskis NA pametis, jo partija bijusi atkarīga no administratora Sprūda; NA nav vienota atbalsta Maizītim 10

Par Jāni Maizīti iestājas Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un deputāts Ritvars Jansons. Frakcijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars ir teicis, ka jāskata arī citas kandidatūras, jo nevar izslēgt, ka par Maizīti ir kāds labāks. Viņam piekrīt arī lielākā daļa frakcijas. Tas, ka Maizītim nevajadzētu palikt amatā, uzskata Romāns Naudiņš un deputāts Kārlis Krēsliņš.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Riebiņu pašvaldības nolīgta firma nesaskaņoti izcērt kokus privātīpašnieku zemēs

Riebiņu pašvaldības nolīgta firma nesaskaņoti izcērt kokus privātīpašnieku zemēs 20

Aizaugušas ceļmalas kādreiz ceļu uzturētājiem nozīmēja izdevumus. Tagad uzņēmēji ir gatavi saaugušos krūmus un kokus novākt par velti, jo, pārstrādājot tos šķeldā, var labi nopelnīt. Riebiņu novada pašvaldība nolēma pievērsties gadiem netīrītu ceļmalu sakopšanai. Tā nolīga firmu, kam no nekoptajām ceļmalām jānovāc koki un krūmi. Pašvaldība nepārbaudīja, kam ceļmalas pieder, un firma kokus izcirta privātīpašnieku zemēs.

RD Satiksmes departamentā algu maksā diviem direktoriem. Viens no viņiem uz darbu nāk, bet atrodas dīkstāvē

RD Satiksmes departamentā algu maksā diviem direktoriem. Viens no viņiem uz darbu nāk, bet atrodas dīkstāvē 7

Rīgas domes (RD) Satiksmes departamentā izveidojusies savāda situācija. Divi cilvēki saņem direktora algu, abi nāk uz darbu, bet tikai viens strādā. Pirms pusgada ar tiesas lēmumu skandalozā departamenta direktora krēslā atgriezās Vitālijs Reinbahs. Taču tikai uz papīra. Rīgas mērs Nils Ušakovs agrāk tik ieredzētajam Reinbaham izteica neuzticību, bet atlaist viņu nevarēja, jo tam pretī spurojās arodbiedrība. Reinbahs ik dienu ierodas darbā, taču strādāt nestrādā. Un sagaidāms, ka tas notiks vēl vismaz pusgadu.

Rēzeknes dome ārkārtas sēdē nolemj aizņemties naudu, lai atpirktu zemi no Urbanoviča ģimenes locekļu firmas

Rēzeknes dome ārkārtas sēdē nolemj aizņemties naudu, lai atpirktu zemi no Urbanoviča ģimenes locekļu firmas 23

“Saskaņas” mēra vadītā Rēzeknes dome nolēmusi, ka pirks zemes gabalu no “Saskaņas” līdera Jāņa Urbanoviča ģimenei piederošas firmas. Domes deputāti un arī priekšsēdētājs apgalvo, ka neesot zinājuši, kam zemes gabals pieder. Lēmums pieņemts lielā steigā, pat precīzi nenoskaidrojot, vai pirkuma summa nav par lielu. Lai darījums notiktu, Rēzeknei nepieciešamie 223 000 eiro būs jāaizņemas, jo šādas liekas naudas pilsētas budžetā neesot. 

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti 24

Šonedēļ Rīgas centrā notika svinības par godu galvenajam “Rīdzenes sarunu” vaininiekam, uzņēmējam Ainaram Šleseram. Ekspremjeri, eksprezidenti, esošie un bijušie biznesa partneri pulcējās Rīgas viesnīcā uz vērienīgu pieņemšanu. 

"Norvik" bankas īpašnieks tiesā apgalvo, ka no viņa augsta amatpersona finanšu sektorā un bijušais maksātnespējas administrators Sprūds spieduši kukuļus

"Norvik" bankas īpašnieks tiesā apgalvo, ka no viņa augsta amatpersona finanšu sektorā un bijušais maksātnespējas administrators Sprūds spieduši kukuļus

Decembra beigās kļuva zināms par kārtējo starptautisko tiesvedību investīciju strīdā, kurā ierauta Latvijas valsts. “Norvik” banka un tās īpašnieki līdz šim bija publiskojuši visai skopu informāciju. Sarunas ar valdību par izlīgumu beigušās neveiksmīgi, un vērsties starptautiskā šķīrējtiesā banku piespiedusi valsts iestāžu patvaļīga un nepamatota rīcība.

VDK izpētes komisija ieteiks publiskot čekas aģentu vārdus bez komentāriem, neuzņemoties atbildību par ziņu patiesību

VDK izpētes komisija ieteiks publiskot čekas aģentu vārdus bez komentāriem, neuzņemoties atbildību par ziņu patiesību 1

2014. gadā pienāca likumā noteiktais termiņš, kad būtu jāatver tā saucamie ”čekas maisi” – jāpublicē slepenā VDK aģentu kartotēka un elektroniskā datubāze “DELTA”. Īpašos slepenības apstākļos Satversmes aizsardzības birojā glabātie VDK dokumenti ir ļoti nepilnīgi un neatklāj patieso ainu par čekas darbu. Tāpēc toreiz Saeima nolēma veidot īpašu zinātnieku komisiju. Tās uzdevums būtu dokumentus zinātniski izanalizēt. 

Rīgas mērs pēc prokuratūras apsūdzībām atzīst, ka nano skandālā "Rīgas satiksme" cietusi no krāpniekiem, taču uzņēmums joprojām nav pieteicies par cietušo

Rīgas mērs pēc prokuratūras apsūdzībām atzīst, ka nano skandālā "Rīgas satiksme" cietusi no krāpniekiem, taču uzņēmums joprojām nav pieteicies par cietušo 3

Ir pagājis mēnesis, kopš prokuratūra uzrādīja apsūdzības četrām personām par gandrīz 800 000 izkrāpšanu Rīgas pašvaldības uzņēmumā “Rīgas satiksme”. Organizēta grupa viltojusi grāmatvedības dokumentus un preču pavadzīmes, lai izskatītos ticami, ka satiksmei piegādāti moderni tīrīšanas līdzekļi. Uzņēmums patiesībā tos nesaņēma, bet naudu sadalīja grupas dalībnieki. 

Prokuratūra neļauj iepazīties ar izbeigto lietu pret bijušo ekonomisko noziegumu apkarotāju Gati Gudermani

Prokuratūra neļauj iepazīties ar izbeigto lietu pret bijušo ekonomisko noziegumu apkarotāju Gati Gudermani 3

Bijušais Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieks Gatis Gudermanis vērsies tiesā ar prasību pret valsti. Viņš uzskata, ka tiesībsargājošās iestādes nepamatoti apsūdzējušas viņu kādā krimināllietā, radījušas par viņu nepareizu publisko tēlu. Gudermanis viņam nodarīto morālo kaitējumu novērtējis ar 9 tūkstošiem eiro.

Rosina disciplinārlietu pret Ogres rajona tiesnesi par nesamērīgi ilgi skatītām lietām

Rosina disciplinārlietu pret Ogres rajona tiesnesi par nesamērīgi ilgi skatītām lietām 5

Šajā piektdienā, pēc septiņus mēnešus gaidīšanas Ogres rajona tiesa beidzot uzrakstīja pilno spriedumu lietā, kurā apsūdzēts Ogres mērs. Spriedumu nolasīja jau pavasarī, taču trīs reizes atlika tā rakstīšanu. Likums šādu izņēmumu pieļauj tikai vienu reizi. Ārkārtas pārbaudē par darba organizāciju Ogres rajona tiesā, atklājies, ka spriedumu kavējusī tiesnese krimināllietās bieži atliek vai groza iztiesāšanas laiku. Pirmajā instancē neizskatīta kāda lieta “guļ” jau 17 gadus. Pret tiesnesi ierosināta disciplinārlieta.

Saeimas deputāta znota uzņēmums arī iesaistīts OIK skandālā

Saeimas deputāta znota uzņēmums arī iesaistīts OIK skandālā 1

Nestrādājoša koģenerācijas stacija, kas uz pārbaudes brīdi atvedusi ģeneratoru atrādīšanai “Sadales tīklam”, lai saglabātu tiesības pārdot elektrību par paaugstinātu tarifu. Oktobrī “Nekā personīga” atklāja virkni šādu gadījumu. Pēc saceltā skandāla no amatiem ir nācies šķirties uzņēmuma “Sadales tīkls” vadībai – valdes priekšsēdētājam Andrim Pinkulim un valdes loceklim Rolandam Lūsveram.

Magņitska atklātās zagtās naudas pārskaitījumos caur Latviju izmeklēšana piecus gadus bez rezultāta

Magņitska atklātās zagtās naudas pārskaitījumos caur Latviju izmeklēšana piecus gadus bez rezultāta 2

ASV, Kanāda, Igaunija un no šīs nedēļas arī Lietuva – tās ir valstis, kas pieņēmušas tā saucamo “Magņitska likumu”. Tas ir dokuments, kas ievieš sankcijas pret cilvēkiem, kuri iesaistīti līdz šim apjomīgākajā atklātajā naudas izkrāpšanā Krievijā. Daļa no nozagtajiem 230 miljoniem ASV dolāru izplūda arī caur vairākām bankām Latvijā. Izmeklēšana par šiem gadījumiem mūsu policijā un banku uzraugā ir bezcerīgi ieilgusi. Savukārt Saeima un ārlietu ministrija neuzskata, ka mums būtu jārīkojas kā Lietuvai un Igaunijai un jāpieņem atsevišķs “Magņitska likums”. 

Tiesa atzīst, ka VID "Dobeles dzirnavnieka" auditā manipulējis ar datiem

Tiesa atzīst, ka VID "Dobeles dzirnavnieka" auditā manipulējis ar datiem 2

Pēc pusotra mēneša Administratīvā apgabaltiesa apelācijas instancē izskatīs strīdu starp “Dobeles dzirnavnieku” un Valsts ieņēmumu dienestu. VID vairākus uzņēmuma 2012., 2013 un 2014. gada darījumus atzinis par fiktīviem, liekot maksāt vairāk nekā pusotru miljonu eiro.