Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Horoskops aunam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops vērsim

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops dvīņiem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops lauvai

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops jaunavai

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops svariem

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops skorpionam

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops strēlniekam

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops mežāzim

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops ūdensvīram

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops zivīm

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Onkoloģijas medikamentu iepirkumu sistēmas maiņa apturēta “Vienotības” iebilžu dēļ

Onkoloģijas medikamentu iepirkumu sistēmas maiņa apturēta "Vienotības" iebilžu dēļ 1

Veselības ministrija ieplānojusi mainīt veidu, kā tiek iepirkti medikamenti, kas nepieciešami onkoloģijas pacientu ārstēšanai. Iecerēts rīkot centralizētu zāļu iepirkumu. Vairākas sabiedriskās organizācijas pret izmaiņām iebilst. Projekts pagājušo piektdien nonācis valdībā un par to jau otrdien bija jālemj ministriem. Bet pēc “Vienotības” un vairāku nozares biedrību skaļām iebildēm jautājuma skatīšana atlikta.

Jūrmalas izpilddirektora kandidāta bijusī firma no domes prasa 2,5 miljonus

Jūrmalas izpilddirektora kandidāta bijusī firma no domes prasa 2,5 miljonus

Izpilddirektors nav vēlēts, taču ļoti ietekmīgs amats. Līdz šā gada pavasarim Jūrmalas izpilddirektors bija Artūrs Grants. Taču Iepirkumu uzraudzības birojs aizliedza viņam lemt par iepirkumiem, jo viņš nelikumīgi bija slēdzis līgumus ar ZZS ziedotāju ceļu būvētāju ”Liktenis”. Grants kļuva par padomdevēju mēram, bet viņa vietā kā pienākumu izpildītājs stājās Edgars Stobovs.

Rīgā jumtu remontu konkursā uzvar firma, kur strādā ”nanoūdens skandālā” iesaistītie cilvēki

Rīgā jumtu remontu konkursā uzvar firma, kur strādā “nanoūdens skandālā” iesaistītie cilvēki 12

“Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) gada sākumā izsludināja vērienīgu celtniecības materiālu piegādes konkursu. 400 000 eiro paredzēts tērēt jumtu hidroizolācijai. Konkursa nolikums ir sarakstīts tā, ka rīkotājiem ir iespējams izshēmot vēlamus uzvarētājus. Konkursa daļā par hidroizolācijas pārklājumiem jumtiem uzvarējis uzņēmums “Poly systems”. Tajā ir vairāki darbinieki, kas kādreiz strādājuši firmās, kas iesaistītas nanoūdens piegādes darījumos “Rīgas satiksmei”.

Tukumā pēdējā sēdē pirms vēlēšanām dome maina atkritumu vākšanas kārtību

Tukumā pēdējā sēdē pirms vēlēšanām dome maina atkritumu vākšanas kārtību 8

Šobrīd Tukuma un apkaimes pašvaldībās atkritumus izved uzņēmums “Eco Baltija”, kas šādas tiesības ieguva pirms četriem gadiem rīkotajā konkursā. Līgums beidzas 2018. gada martā. Tukuma dome nolēmusi turpmāk iztikt bez konkursu rīkošanas. Likums ļauj šādi rīkoties, ja pašvaldībai ir savs atkritumu saimniecības uzņēmums. Un te lieti noder SIA atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”, kur Tukumam ir 20% kapitāla daļu. Tukuma pašvaldība pēdējā sēdē pirms vēlēšanām nolēmusi jau tagad noslēgt līgumu ar savu uzņēmumu “Piejūra”.

Vējonis: Neatkarīgi no tā, ko domā Ušakovs, latviešu valoda ir un paliks vienīgā valsts valoda

Vējonis: Neatkarīgi no tā, ko domā Ušakovs, latviešu valoda ir un paliks vienīgā valsts valoda 76

Pēc varas saglabāšanas Rīgā mērs Nils Ušakovs sacīja, ka viņa uzvara galvaspilsētā faktiski leģitimizē nostāju divvalodības jautājumā un ka “Saskaņai” politiskajā dienaskārtībā krievu valoda kā otra valsts valoda Latvijā nav mainījusies. Valsts prezidents Raimonds Vējonis intervijā “Nekā personīga” apliecināja, – neatkarīgi no tā, ko domā Ušakovs, latviešu valoda ir un paliks vienīgā valoda valstī.

Par kukuļdošanu notiesātajai Vilkastei liedz startēt Rīgas domes vēlēšanās

Par kukuļdošanu notiesātajai Vilkastei liedz startēt Rīgas domes vēlēšanās 7

Uz šī gada Rīgas domes vēlēšanām politiķi vēlas būt sociāldemokrātiski – kandidē trīs sociāldemokrātiskie saraksti. Pašreizējā mēra Nila Ušakova partija “Saskaņa”, bijušā KNAB direktora vadītā Sociāldemokrātiskā strādnieku partija. Kā arī sociāldemokrātiskā kustība “Par Neatkarīgu Latviju”. Kurā savu politisko karjeru centās uzsākt uzņēmēja Ināra Vilkaste.

Latvijas Banka aicina atgriezties pie triju nodokļu reformas

Latvijas Banka aicina atgriezties pie triju nodokļu reformas 4

Nevis reforma, bet sarežģītu pasākumu komplekss, kuru valsts nevar atļauties. Tā premjerministra Māra Kučinska Nodokļu pamatnostādnes novērtējusi Latvijas Banka. Tās ieskatā Kučinska valdība izmaiņas trīs nodokļos pirms vēlēšanām esot apaudzējusi ar populistiskiem pasākumiem, kas varot novest pie finanšu sistēmas stabilitātes iedragāšanas. Ideja par nodokļu reformu ir radusies Latvijas Bankā. Redzot, ka Igaunijas nodokļu sistēma ir kļuvusi konkurētspējīgāka, bankas ekonomisti izstrādāja līdzīgu piedāvājumu un nodeva to valdībai.

Lembergs rosina pārdalīt ES fondu līdzekļus par labu reģioniem, atņemot Rīgai

Lembergs rosina pārdalīt ES fondu līdzekļus par labu reģioniem, atņemot Rīgai 1

Lembergs rosina pārdalīt ES fondu līdzekļus par labu reģioniem, atņemot Rīgai. Reizniece-Ozola piekrīt Lemberga ierosinājumam pārdalīt ES fondu līdzekļus par labu reģioniem; diskusijas koalīcijā par to nav bijušas. Politiskās partijas ”Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs rosina pārdalīt Eiropas fondu līdzekļus par labu reģioniem, atņemot lielu atbalsta daļu Rīgai. Ar šādu rosinājumu Lembergs vērsies pie Ministru prezidenta un finanšu ministres. Dana Reizniece-Ozola, kuras vadītā ministrija atbild par Kohēzijas politiku, sava partijas biedra ierosinājumam piekrīt. Taču valdības koalīcijā šāds jautājums nemaz nav skatīts. Un premjers Māris Kučinskis pagaidām ir piesardzīgs šādas idejas tālākai virzīšanai.

Rotenbergu uzticamības persona kopā ar kādas bankas cilvēkiem Latvijā dibina firmas un apgroza miljonus

Rotenbergu uzticamības persona kopā ar kādas bankas cilvēkiem Latvijā dibina firmas un apgroza miljonus 4

Aizliegumi un ierobežojumi nepasargā no ietekmīgu un bagātu ārzemnieku atklātas vai slēptas darbošanās Latvijā. Pat, ja viņi iekļauti pēc Krimas aneksijas Eiropas savienības un ASV veidotajā sankciju sarakstā. Tajā nokļuva biznesmeņi, kuri cieši saistīti ar Krievijas valdošo varu. Starp viņiem arī miljardieri brāļi Arkādijs un Boriss Rotenbergi. Tomēr kāds Krievijas opozicionāru veikts pētījums atklāj, ka Rotenbergi atraduši veidu kā slēpti joprojām turpināt strādāt Eiropā izmantojot vairākas Latvijā dibinātas firmas un kādu uzticamu sabiedroto no Maskavas.

Pētersonei-Godmanei atteikta pielaide valsts noslēpumam; viņai būtu jāierodas SAB uz pārrunām, taču tas nav noticis

Pētersonei-Godmanei atteikta pielaide valsts noslēpumam; viņai būtu jāierodas SAB uz pārrunām, taču tas nav noticis 2

Iekšlietu ministrijā vadībā būs nepieciešamas pārmaiņas. Mums zināms, ka Satversmes aizsardzības birojā ir noslēgusies pārbaude par ministrijas otro personu Ilzi Pētersoni-Godmani. Valsts sekretārei ir atteikta augstākā līmeņa pielaide valsts noslēpumam. Ilze Pētersone-Godmane gan turpina ieņemt augsto amatu ministrijā, jo oficiāli viņa ir jāiepazīstina ar speciālās atļaujas atteikuma iemesliem. Tomēr mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka SAB jau pirms vairākām nedēļām aicinājis Ilzi Pētersoni-Godmani uz pārrunām, taču tas nav noticis.