Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

Rīgas apgabaltiesa uzskata, ka "Saskaņai" draudzīgais Isārijs Finbergs izdara spiedienu uz tiesu

Rīgas apgabaltiesa uzskata, ka "Saskaņai" draudzīgais Isārijs Finbergs izdara spiedienu uz tiesu 6

Rīgas apgabaltiesa apvainojumus tiesnešiem par korupciju un tirgošanos ar ietekmi ir nosaukusi par spiedienu uz tiesu un uzskata, ka publikāciju sērijai divu mēnešu garumā lielākajā krievu valodā iznākošajā avīzē “Segodņa” un ar to saistītajos portālos ir bijis mērķis ietekmēt tiesu darbu un panākt sev labvēlīgu spriedumu. “Nekā personīga” izdevās uzzināt, ka iespējamais spiediena izdarītājs ir uzņēmējs, “Saskaņai” draudzīgais Isārijs Finbergs.

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB 3

Neraugoties uz skaļajiem skandāliem, Nils Ušakovs (S) var rēķināties ar uzticamu viņa vēlētāju daļu, kas maijā viņu, visticamāk, iebalsos Eiropas Parlamentā (EP). Lielākajā daļā krieviski rakstošo un raidošo mediju Ušakovs tiek attēlots kā politiskās cīņas upuris, bet skandāli izpelnās daudz mazāku vērību nekā citos Latvijas medijos.

"Olainfarm" lieta: VID rotē izmeklētāju; prokuratūra izmeklēšanu nodod ENAP

"Olainfarm" lieta: VID rotē izmeklētāju; prokuratūra izmeklēšanu nodod ENAP

“Moneyval” rekomendāciju ieviešana un naudas atmazgāšanas apkarošana šogad ir arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) prioritāte. Tādēļ tas stiprinās savu Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldi, kur no citām struktūrām tiks pārcelti 15 VID darbinieki. Viena no pirmajām aizrotēta izmeklētāja, kas pirms mēneša sāka kriminālprocesu par iespējamu naudas atmazgāšanu farmācijas uzņēmumā ”Olainfarm”.

Gandrīz visu “Rīgas namu pārvaldnieka” iecirkņu vadītāju amatos strādā "Saskaņas" biedri

Gandrīz visu “Rīgas namu pārvaldnieka” iecirkņu vadītāju amatos strādā "Saskaņas" biedri 17

Uzņēmums ”Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) saimnieko Rīgas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Tā kapitāldaļu turētājs un tiešais pārraugs ir Rīgas mērs Nils Ušakovs. Nekā personīga vairākkārt stāstījis kā pirms vēlēšanām pašvaldības māju liftos izlīmētas “Saskaņas” reklāmas, kā māju iekšpagalmos rīkoti “Saskaņas” aģitācijas pasākumi. Uzņēmumā pieņemti darbā saskaņas biedri, slēgti dīvaini līgumi.

Motoklubs, kur trenējies Ulda Auguļa dēls, saņem reklāmas līgumus no "LDz" meitas kompānijām

Motoklubs, kur trenējies Ulda Auguļa dēls, saņem reklāmas līgumus no "LDz" meitas kompānijām 25

Jaunais ministrs no JKP, Tālis Linkaits pirmajās darba nedēļās pieprasījis atskaites no padotajām iestādēm un uzņēmumiem. Kā tie ZZS ministra Ulda Auguļa laikā tērējuši valsts budžeta un pašu pelnīto naudu. Linkaits Nekā personīga apliecina, ka pat viņam nācies saņemt vairākus atteikumus, jo Latvijas dzelzceļa struktūrā strādājošie uzņēmumi aizbildinājušies, ka šādu informāciju ministram dot nevar. 

Vai "Saskaņa" koalīcijas saglabāšanai Rīgas mēra krēslu gatava atdot "Gods kalpot Rīgai"?

Vai "Saskaņa" koalīcijas saglabāšanai Rīgas mēra krēslu gatava atdot "Gods kalpot Rīgai"? 4

Rīgas domes otrais cilvēks Andris Ameriks, sākoties “Rīgas satiksmes” skandālam, atkāpās. Mērs tikmēr rīkoja atbalsta piketus sev un atkāpties negrasījās, lai gan “Rīgas satiksme” ir tiešā viņa uzraudzībā. Monolītajā koalīcijā bija uzradušās plaisas. Ušakova uzticības balsojumā “Gods kalpo Rīgai” deputāti nekāpa tribīnē aizstāvēt mēru, nepievienojās aplausiem sēdes beigās.

Par dažiem simtiem eiro sola apmānīt VID un tūkstošiem lielus nodokļu parādus norakstīt uz fiktīvām amatpersonām

Par dažiem simtiem eiro sola apmānīt VID un tūkstošiem lielus nodokļu parādus norakstīt uz fiktīvām amatpersonām 1

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) kontrole ir tik bezzobaina, ka nav jābaidās parādos nonākušus uzņēmumus pārrakstīt uz fiktīvām amatpersonām. Tā apgalvo ēnu ekonomikas darboņi, kas palīdzību izvairīties no nodokļiem piedāvā sludinājumu portālos. Portāla “ss.lv” biznesa sludinājumu sadaļā starp piedāvājumiem pirkt vai pārdot firmas ar PVN reģistrāciju atrodami vairāki desmiti piedāvājumu par grūtībās nonākušu uzņēmumu pārņemšanu.

Latvijas Banka daļēji izolē Rimšēviču no informācijas aprites

Latvijas Banka daļēji izolē Rimšēviču no informācijas aprites 3

Pirms gada Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam lietā par ceturtdaļmiljona eiro kukuļa pieņemšanu no ”Trasta komercbankas” akcionāriem tika noteikti četri drošības līdzekļi. Viņam bija jāiemaksā drošības nauda 100 000 eiro apmērā. Izbraukt no valsts viņš var tikai ar tiesībsargu atļauju un nedrīkst tuvoties konkrētām personām. Viņam tika noteikts arī liegums pildīt Latvijas Bankas prezidenta amata pienākumus. Rimšēvičs un Eiropas Centrālā Banka liegumu strādāt apstrīdēja Eiropas Savienības tiesā.

Ilggadējais SAB darbinieks Aigars Sparāns devies izdienas pensijā. Neapmierinātību izteikusi ASV vēstniecība

Ilggadējais SAB darbinieks Aigars Sparāns devies izdienas pensijā. Neapmierinātību izteikusi ASV vēstniecība 2

Darbu specdienestā atstājis ietekmīgais un pretrunīgu slavu iemantojušais Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieks Aigars Sparāns. SAB priekšnieks Jānis Maizītis to ne apstiprina, ne noliedz, jo šāda informācija esot slepena. Sparāns devies izdienas pensijā, tomēr “Nekā personīga” neoficiāli kļuvis zināms, ka aiziešana nav bijusi labprātīga.