Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

Triju Zvaigžņu ordeni saņēmuši tikai četri Latvijas nacionālie partizāni

Triju Zvaigžņu ordeni saņēmuši tikai četri Latvijas nacionālie partizāni 1

Gan padomju laikos, gan arī mūsdienu Krievijā pret cilvēkiem, kuri pēc Otrā pasaules kara devās mežos un kļuva par partizāniem, runā ar nicinājumu. Viņi tiek saukti par slepkavām un bandītiem. Lielākā daļa šo vīru un sievu bija gatavi turpināt cīnīties par brīvu Latviju, un tas, protams, nesakrita ar padomju propagandas konceptu, ka Latvija bez niecīgas pretošanās un ar sajūsmu sagaidīja sarkano armiju un čekistus. 

Priekšsēdētāja “Oligarhu lietas” izmeklējošajai komisijai joprojām netiek pie slepenajiem materiāliem KNAB

Priekšsēdētāja "Oligarhu lietas" izmeklējošajai komisijai joprojām netiek pie slepenajiem materiāliem KNAB

Ir palikuši tikai divi mēneši līdz tā dēvētās oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbības beigām. Pusgada laikā deputāti apņēmās noskaidrot, cik kvalitatīvs bijis tiesībsargu izmeklēšanas darbs un vai notikusi valsts sagrābšana. Lai iepazītos ar slepeniem KNAB dokumentiem, deputāti lūdza pielaidi valsts noslēpumam. Šobrīd to ir saņēmuši visi, izņemot komisijas vadītāju Ingunu Sudrabu.

Kučinska iecerēto ierēdņu skaita samazināšanu bremzē paša partijas biedri

Kučinska iecerēto ierēdņu skaita samazināšanu bremzē paša partijas biedri 6

Otrdien valdībai būs jālemj par valsts pārvaldes reformu plānu, kas paredz padarīt efektīvāku valsts algoto cilvēku darbu. Valsts kancelejas iecerētās reformas nenesīs kardinālas pārmaiņas. Skarbākie punkti ir par valsts aparātā nodarbināto skaita samazināšanu par dažiem procentiem un mazāko valsts iestāžu likvidēšanu, tās pievienojot citām. Taču pat tik nelielas izmaiņas ir izsaukušas iebildumus, un pat premjera partijas biedri Saeimā draud reformu apturēt.

Trešā daļa tiesu priekšsēdētāju savos amatos atrodas 10 gadus un ilgāk; Vējonis aicina dot vietu jauniem tiesnešiem

Trešā daļa tiesu priekšsēdētāju savos amatos atrodas 10 gadus un ilgāk; Vējonis aicina dot vietu jauniem tiesnešiem 7

Pagājušajā ceturtdienā bez debatēm un lielā vienprātībā Saeima atļāva tiesas priekšsēdētājiem būt amatā kaut visu savu mūžu. Iepriekš likums paredzēja vadīt tiesas ne ilgāk kā divus termiņus pēc kārtas. Parlaments neņēma vērā tiesnešu mazākuma viedokli, ka, ilgstoši atrodoties priekšsēdētāja krēslā, var iestāties pašapmierinātība un pat stagnācija. Valsts prezidents šonedēļ parlamenta darbu izbrāķēja, sakot, ka labojumi nav vērsti uz tiesu sistēmas attīstību. Saeimai būs atkārtoti jālemj par likumprojektu, tomēr mūsu aptaujāto deputātu viedoklis neliecina, ka prezidenta teiktajā ieklausīsies.

Urbanoviča “Baltijas forums” ticis pie jauna 91 000 eiro vērta “Range Rover”

Urbanoviča "Baltijas forums" ticis pie jauna 91 000 eiro vērta "Range Rover" 22

Partija “Saskaņa” vēlētājus pēdējos gadus cenšas pārliecināt, ka iestājas nevis par krievu valodu kā otru valsts valodu, bet ir paši īstākie sociāldemokrāti. Šonedēļ “Nekā personīga” pamanīja, ka viņu līderis Jānis Urbanovičs uz darbu Saeimā ieradās ar jaunu auto. Deputāts saka, ka šis “Range Rover” neesot īpaši dārgs un to izmantojot tikai atsevišķos gadījumos. Auto reģistrēts uz Urbanoviča vadītās biedrības “Baltijas forums” vārda.

Ždanoka, Mamikins un Jurkāns saņēmuši ielūgumu apmeklēt Krimu

Ždanoka, Mamikins un Jurkāns saņēmuši ielūgumu apmeklēt Krimu 3

Krima ir Krievija, sankcijas ir jāatceļ, un Latvija ir bezcerīga, korumpēta valsts – šādi pēc diskusiju foruma Sočos portālam “Izvestja” izrunājies pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns. Viņš un vēl divi Latvijas pārstāvji saņēmuši arī uzaicinājumu apmeklēt Krimu.

Ekonomikas ministrijas ārkārtas pārbaudē “Rīgas enerģijā” stacija nestrādā

Ekonomikas ministrijas ārkārtas pārbaudē "Rīgas enerģijā" stacija nestrādā 11

Valsts akciju sabiedrība “Sadales tīkls” uz izmeklēšanas laiku ir atstādinājusi trīs savus darbiniekus. Divi saistīti ar lēmumu pieņemšanu koģenerācijas stacijā “Rīgas enerģija”. Trešais atstādinātais organizējis elektrības ražošanas pārbaudes tukšajās pļavās ar konteineriem, par kurām stāstījām iepriekšējā sižetā. Ja atstādinātajiem darbiniekiem uzņēmuma iekšējā izmeklēšana var beigties ar disciplināro atbildību – smagākais darba zaudēšanu, tad citādi ir ar policijas sākto kriminālizmeklēšanu. Ekonomikas ministrijai radušās šaubas, vai uzņēmums godīgi izturējis pārbaudi, kas dod tiesības saņemt 43 miljonus obligātajā iepirkumā. Tāpēc tā vērsās policijā un organizētās noziedzības apkarošanas īpaša vienība, tagad izmeklē, vai nav notikusi liela apmēra krāpšana.

Urbanovičs interesējas par tiesībām iegūt pielaidi valsts noslēpumam, ko viņam pirms vairākiem gadiem atņēma

Urbanovičs interesējas par tiesībām iegūt pielaidi valsts noslēpumam, ko viņam pirms vairākiem gadiem atņēma 2

2009. gadā partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs un “Vienotā Krievija” priekšsēdētājs Boriss Grizlovs vienojās par abu partiju ciešu sadarbību, kas cita starpā paredz, ka partijas iepazīstinās viena otru ar savu pieredzi partijas uzbūves un organizatoriskajā darbā, kā arī līdzdalībā likumdošanas un izpildvaras institūcijās. Vienošanās stājās spēkā kopš parakstīšanas brīža.

Latvijai draud 2 miljonu sankcijas, jo nav noslēgts līgums par degvielas rezervju glabāšanu krīzes situācijai

Latvijai draud 2 miljonu sankcijas, jo nav noslēgts līgums par degvielas rezervju glabāšanu krīzes situācijai 11

Saskaņā ar Eiropas Savienības prasībām Latvijai jāglabā noteikts daudzums degvielas krātuvē iespējamām krīzes situācijām. Tāda kārtība ir jau 10 gadus. Brīdi pa brīdim šos glabāšanas darījumus apvij kāds skandāls. Pavasarī ziņots, ka Latvijas degvielas rezervju glabāšanu nodrošina kompānija, kas saistīta ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Uz to Latvijas amatpersonu uzmanību vērsa ASV vēstniecība.