Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. jūnijs

Alberts, Madis

Horoskops aunam

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi pēc Jāņiem, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops vērsim

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops dvīņiem

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops vēzim

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops lauvai

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops jaunavai

Tavs dienas gravitātes punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops svariem

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops skorpionam

Parādīsies iespēja uzrakstīt jaunu savas dzīves stāsta nodaļu gan profesionālajā, gan personīgajā sfērā. Lai sasniegtu šo jauno iespēju un brīvības līmeni, būs jāparāda atjautība un uzdrīkstēšanās.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops mežāzim

Šodien tavi vārdi iegūst īpašu spēku, tieši tāpēc nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops ūdensvīram

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nekā Personīga

Pastāsti draugiem:

Nekā Personīga

Nekā personīga

Kukuļošanas skandālā notiesātā tiesnese Bērziņa par 900 eiro algu palīdzēs RD Satiksmes departamentam ar tiesvedības lietām

Kukuļošanas skandālā notiesātā tiesnese Bērziņa par 900 eiro algu palīdzēs RD Satiksmes departamentam ar tiesvedības lietām 14

Kukuļošanas skandālā notiesātā tiesnese Iveta Bērziņa par 900 eiro lielu algu palīdzēs Rīgas domes Satiksmes departamentam ar tiesvedības lietām. Bērziņu par vairāk nekā 40 000 liela kukuļa saņemšanu sodīja vien ar naudas sodu. Sodāmība viņai patlaban dzēsta. Pašvaldības departamentā, kas būvē un labo ceļus un tiltus Rīgā, bijusī tiesnese esot izraudzīta konkursa kārtībā. Pašvaldībai noderēšot Bērziņas ilgā pieredze tiesā. 

Verners Lūsis izkārtojis ministra Auguļa ģimenei jaunu 30 000 eiro vērtu auto

Verners Lūsis izkārtojis ministra Auguļa ģimenei jaunu 30 000 eiro vērtu auto 40

Šā gada sākumā karjera “Latvijas dzelzceļa” struktūrās aprāvās Verneram Lūsim, jo Polijas prokuratūra viņu tur aizdomās par nodokļu mahinācijām. Darbu dzelzceļā Lūsis ieguva pēc tam, kad par Satiksmes ministru kļuva Uldis Augulis. Taču šis nav vienīgais notikums, kas saista Auguli un Lūsi. “Nekā Personīga” rīcībā ir informācija, ka Lūsis pirms diviem gadiem izkārtojis ministra ģimenei jaunu 30 000 eiro vērtu automašīnu. Ministra deklarācijā šis darījums neparādās.

Valsts policijā par draudiem dzīvībai Bunkus aprakstījis situāciju uz ceļa, kad motobraucējs, iespējams, piedraudējis ar ieroci

Valsts policijā par draudiem dzīvībai Bunkus aprakstījis situāciju uz ceļa, kad motobraucējs, iespējams, piedraudējis ar ieroci 7

Kā “Nekā Personīga” apstiprināja Iekšlietu ministrijā, Valsts policija varētu izsludināt atlīdzību par tādas informācijas sniegšanu, kas kalpotu par pamatu apsūdzības izvirzīšanai. Šāda prakse ir izplatīta arī citās valstīs, bet Latvijā līdz šim tā nekad nav tikusi piemērota. Policija uzskata, ka šādas iespējas izmantošana varētu būtiski palīdzēt atsevišķu smagu vai sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā arī Latvijā. 

Policija joprojām neveiksmīgi cenšas noskaidrot, kurš pirms astoņiem gadiem nošāva Daugavpils vicemēru

Policija joprojām neveiksmīgi cenšas noskaidrot, kurš pirms astoņiem gadiem nošāva Daugavpils vicemēru 3

2010. gadā 16. aprīlī dienas vidū pašā pilsētas centrā tika nošauts Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs. Drīz pēc tam policija izveido slepkavas fotorobotu, Andreja Pumpura skvērā tiek atrasts slepkavības ierocis. Bet astoņus gadus pēc Daugavpils vicemēra Grigorija Ņemcova slepkavības joprojām nav atklāti ne slepkavības pasūtītāji, ne izpildītāji.

Tiesu izpildītāja izsolē atklājas shēma, kā lēti tikt pie labiem auto

Tiesu izpildītāja izsolē atklājas shēma, kā lēti tikt pie labiem auto 8

Pagājušā gadā parādu dēļ bizness apstājās ilggadējam “Renault” un “Dacia” tirgotājam SIA “Euro-Auto”. Uzņēmumu tagad izpārdod. Šonedēļ tiesu izpildītāja izsolē nonāca automašīnas, kas bija palikušas autosalonā pēc tā slēgšanas. Gribētāju bija daudz, jo izsoles sākuma cenas bija četras piecas  reizes zemākas, nekā to tirgus vērtība. Tomēr izsoles dalībnieki palika vīlušies. Mašīnu pārdošana izrādījās shēma, kuras rezultātā tās, visticamāk, par sākuma cenu nonāks ar bankrotējošā uzņēmuma vadību saistītu uzņēmumu īpašumā.