Komentāri
Nejēdzība! Kalnciema ielā ir māja, kuras dzīvokļu un zemes platība ”aug” pati no sevis
FOTO: LETA

Lai tiktu pie lielāka īpašuma, daudzi cilvēki krāj naudu vai aizņemas to un pārceļas, taču Kalnciema ielā ir kāda māja, kuras dzīvokļi un zeme ”aug” paši no sevis.

Kalnciema iela 57b iedzīvotāji vakar saņēmuši vēstules no Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīstoties ar rakstīto, Asja sazinājusies ar LNT raidījuma Degpunktā komandu. Sieviete saka, – viņai šķiet, ka kopīpašums ar gadiem aug augumā kā dzīvs organisms – tagad viņiem, kundzes prāt, pieder tas, kas līdz šim nepiederēja.

Asja saka, – iespējams, ka šķūņus viņa un kaimiņi ieguvuši savā īpašumā 2000. gadā, kad pēkšņi diezgan jūtami mainījies zemesgabala izmērs.

Sieviete par notiekošo ir sašutusi. Ja par šķūņiem tiešām jāmaksā viņai un kaimiņiem, būtu loģiski, ka šķūņus varētu izmantot tie, kuri par tiem maksā. Un vēl svarīgāk – kāpēc tie tiek uzskatīti par viņu īpašumu? Te gan sieviete ironizē, ka nesen esot ”izaudzis” arī viņas dzīvoklis.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl