Negaidītas traģēdijas, satrakots pūlis: LNT žurnālisti stāsta par darbu krīzes situācijās

Strādāt krīzes situācijās mums nācies daudzas reizes. Saglabāt mieru satrakota pūļa vidū, turpināt filmēt, kad apkārt lido akmeņi vai kad notiek negaidītas traģēdijas. LNT Ziņu dienesta darba ritmu noteikušas pašas ziņas. Tas nozīmē gan spēju saglabāt mieru studijā, kad tiešraidē redzi, ka notiek traģēdija, gan reaģēt, esot notikuma vietā. Svarīgi arī notiekošajā saskatīt kopsakarības un izcelt būtiskāko.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Domas , pārdomas

    Domas , pārdomas

    Krīzes situācijas ir daudzās profesijās . Šinī situācijā Krīze ir LNT un ja viņi vēlas turpināt strādāt , ir jādomā , kā to izdarīt , nevis aiznest mikrofonus un tv kameras uz muzejiem . Šo gadījumu varētu salīdzināt ar situāciju mūzikas pasaulē , kur kādu Simfonisko orķestri izmet uz ielas . Nevis vienu vijolnieku , bet visu Orķestri ! Citi meklē , kā izveidot profesionālu darba kolektīvu , bet te ir jau gatava Televīzija ! Es nesaprotu ne NEPLP , ne Sakaru ministriju , kur visi staigā un žēlojas . Izdaliet telpas no fondiem , nedaudz naudas un TV turpinās strādāt ! Pelnīs naudu sev un valstij , ja Valsts viņiem palīdzēs !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!