Nedēļas nogalē gaiss iesils līdz +20 grādiem

Komentāri
Nedēļas nogalē gaiss iesils līdz +20 grādiem
FOTO: LETA

Pēc aizvadītā vēsā laika šonedēļ Latvijā atgriezīsies siltums. Ja vēl šodien gaisa temperatūra nav augstāka par +10 grādiem, un, pūšot brāzmainam ziemeļu puses vējam, gaiss šķiet vēl aukstāks, tad jau nedēļas nogalē, vējam iegriežoties no dienvidu puses un uzspīdot saulei, teritorijas lielākajā daļā maksimālā gaisa temperatūra dienā sasniegs +15/+20 grādus.

Arī nakts stundās pakāpeniski kļūs siltāks: neliels sals gaidāms vien nedēļas pirmajā pusē, savukārt nedēļas otrajā pusē minimālā gaisa temperatūra nebūs zemāka par +2…+7 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas gaitā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, vien pašās nedēļas beigās teritoriju var šķērsot plaša mākoņu un nokrišņu zona.

Ziemeļu puses vējš pakāpeniski iegriezīsies no rietumiem, dienvidrietumiem un nedēļas vidū tas atkal īslaicīgi pastiprināsies brāzmās līdz 15-19  metriem sekundē, bet turpmāk pūtīs pārsvarā lēns dienvidu puses vējš.

Laika ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl